 |
|
gorący romans, różnica przekonań - historia o nas.
|
|
 |
|
zaufaj jej bezgranicznie. przecież ona nie ma zamiaru wywijać jakiś głupich numerów. zrozum, że chce być z tobą i z nikim więcej.
|
|
 |
|
wiele prawdziwych myśli wypowiada się jako żarty.
|
|
 |
|
to o nim myślę słuchając smutnych piosenek, to o nim myślę czytając gazetę, to o nim myślę idąc samotnie przez ulicę, to o nim myślę, gdy jest mi zajebiście źle i gdy jestem szczęśliwa.
|
|
 |
|
nienawidzę cię za wszystko. za to, że dałeś mi tą cholerną nadzieję, z której i tak nic nie wyszło. za nieprzespane noce i litry połykanych łez. nienawidzę cię za wiele rzeczy, a przede wszystkim za to, że myślałam że cię dobrze znam, a wszystko to okazało się kłamstwem, a ja wciąż cię kocham czując się z tym żałośnie.
|
|
 |
|
był za głupi, żeby umieć ją kochać.
|
|
 |
|
wolałam kłamać, że jesteś mi obojętny. bo ludzie na których nam zależy, odchodzą najszybciej.
|
|
 |
|
granica między miłością a nienawiścią jest tą najłatwiejszą do przekroczenia. dlatego kochaj ostrożnie, nienawidź doszczętnie.
|
|
 |
|
nie chcę melanży, alkoholu i szybkiego seksu.
|
|
 |
|
jestem kobietą - kocham frajerów.
|
|
 |
|
Z pały powstałeś , w pałe się zamienisz dupku .
|
|
 |
|
Szczerze mówiąc zdziwiło mnie to, że większość osób uznała samobójstwo za odwagę. Sama mam w sumie problem z określeniem się na ten temat. Rzeczywiście , trzeba być odważnym człowiekiem żeby skoczyć z mostu , podciąć sobie żyły czy połknąć garść tabletek. Przede wszystkim jak zdesperowanym i skrzywdzonym przez życie trzeba być, żeby posuną się do tak ostatecznych działań. Ale moim zdaniem trzeba mieć dużo więcej siły żeby stawiać codzienności i z podniesioną głową pokonywać problemy. Mimo, że czasami wiemy , że to i tak nic nie zmieni. Że już nigdy nie będzie dobrze . dlatego wg mnie dużo więcej odwagi trzeba mieć aby żyć na tym chorym świecie. | tryagain
|
|
|
|