głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika patka9594

ty dziś nic nie napisałaś .! to nie naturalne  DD teksty smajl_ dodał komentarz: ty dziś nic nie napisałaś .! to nie naturalne ;DD do wpisu 19 sierpnia 2010
po raz kolejny wracam  bo chyba mam to szczęście  że są ulice za którymi dalej tęsknie  kilka pustych przystanków i jeszcze więcej  skrzyżowanie  o którym było w czwartym wersie  to to miejsce odbite w kilku parach źrenic  które wierzą  że ich życie kiedyś się zmieni  kilka zmęczonych twarzy pełnych nadziei  że znów znajdą miłość pośród pyłu i kamieni  to moje pięćdziesiąt cztery metry pełne wspomnień .. '   Małpa

smajl_ dodano: 19 sierpnia 2010

po raz kolejny wracam, bo chyba mam to szczęście, że są ulice za którymi dalej tęsknie, kilka pustych przystanków i jeszcze więcej, skrzyżowanie, o którym było w czwartym wersie, to to miejsce odbite w kilku parach źrenic, które wierzą, że ich życie kiedyś się zmieni, kilka zmęczonych twarzy pełnych nadziei, że znów znajdą miłość pośród pyłu i kamieni, to moje pięćdziesiąt cztery metry pełne wspomnień .. ' / Małpa

za 2 dni masz ur. pamiętam  DD teksty smajl_ dodał komentarz: za 2 dni masz ur. pamiętam ;DD do wpisu 19 sierpnia 2010
poproszę naleśniki z dżemem  dużą colę i serce tamtego bruneta. '   mojee.

smajl_ dodano: 19 sierpnia 2010

poproszę naleśniki z dżemem, dużą colę i serce tamtego bruneta. ' / mojee.

pytasz czy jeszcze Cię pamiętam . proszę Cię .! ziomków z osiedla się nie zapomina . nie ważne ile teraz nas dzieli  pomyśl o tym ile nas łączyło  ile wspólnych melanży  ucieczek przed policją  wspólnych nocek '   mojee.

smajl_ dodano: 19 sierpnia 2010

pytasz czy jeszcze Cię pamiętam . proszę Cię .! ziomków z osiedla się nie zapomina . nie ważne ile teraz nas dzieli, pomyśl o tym ile nas łączyło, ile wspólnych melanży, ucieczek przed policją, wspólnych nocek ' / mojee.

mogę grać bogate rozpieszczone  podłe nastolatki. ale w głowie i duszy zawsze będę tą zbuntowaną dziewczyną z Wyspiańskiego . '   mojee.

smajl_ dodano: 19 sierpnia 2010

mogę grać bogate,rozpieszczone, podłe nastolatki. ale w głowie i duszy zawsze będę tą zbuntowaną dziewczyną z Wyspiańskiego . ' / mojee.

chce by każdy dzień  kiedy podnoszę się z łóżka coś znaczył . nie tylko dla mnie  ale i dla innych . muszę wiedzieć  że przeżyłam go najlepiej jak potrafiłam . '   mojee.

smajl_ dodano: 19 sierpnia 2010

chce by każdy dzień, kiedy podnoszę się z łóżka coś znaczył . nie tylko dla mnie, ale i dla innych . muszę wiedzieć, że przeżyłam go najlepiej jak potrafiłam . ' / mojee.

na próbach jest okej  zachowujemy dystans  ale gdy przychodzi czas wystepu  jest presja  czujesz  że musisz okazać uczucia  dać z siebie wszystko . i wtedy trzeba okazać tę bliskość  która w naszym przypadku nie musi być udawana. '   mojee.

smajl_ dodano: 19 sierpnia 2010

na próbach jest okej, zachowujemy dystans, ale gdy przychodzi czas wystepu, jest presja, czujesz, że musisz okazać uczucia, dać z siebie wszystko . i wtedy trzeba okazać tę bliskość, która w naszym przypadku nie musi być udawana. ' / mojee.

budzisz się rano i czujesz  tak potwornego kaca  że nie możesz unieść głowy  marzysz tylko o wodzie .. ale inna część Twojej świadomości mówi  że to był niezapomniany melanż i nie ma co żałować  że przepłaciło się bólem głowy .   mojee.

smajl_ dodano: 19 sierpnia 2010

budzisz się rano i czujesz, tak potwornego kaca, że nie możesz unieść głowy, marzysz tylko o wodzie .. ale inna część Twojej świadomości mówi, że to był niezapomniany melanż i nie ma co żałować, że przepłaciło się bólem głowy . / mojee.

mam tak  że idę ulicą a wokół mnie kłębią się wspomnienia  te ważne i te mało istotne . nieraz jest tak  że uśmiechnę się do nich  a  nieraz one przygniatają mnie swoją siłą .. '   mojee

smajl_ dodano: 19 sierpnia 2010

mam tak, że idę ulicą a wokół mnie kłębią się wspomnienia, te ważne i te mało istotne . nieraz jest tak, że uśmiechnę się do nich, a nieraz one przygniatają mnie swoją siłą .. ' / mojee

tańczyliśmy razem przez 3 lata. odszedłeś.  i gdy już przyzwyczaiłam się do tego że Ciebie nie ma zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym  spotykamy się na pierwszym lepszym castingu  mało tego musimy tańczyć razem bo 'między nami jest coś nieskończonego' . to śmieszne  nie sądzisz ..? '   mojee.

smajl_ dodano: 18 sierpnia 2010

tańczyliśmy razem przez 3 lata. odszedłeś. i gdy już przyzwyczaiłam się do tego że Ciebie nie ma zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, spotykamy się na pierwszym lepszym castingu, mało tego musimy tańczyć razem bo 'między nami jest coś nieskończonego' . to śmieszne, nie sądzisz ..? ' / mojee.

czasem chciałabym być mniej pewna siebie  mniej bezpośrednia  taka ugodowa  żeby przytakiwać i usmiechać się zawsze kiedy należy. ale kurwa jakoś nie potrafię . '  mojee.

smajl_ dodano: 18 sierpnia 2010

czasem chciałabym być mniej pewna siebie, mniej bezpośrednia, taka ugodowa, żeby przytakiwać i usmiechać się zawsze kiedy należy. ale kurwa jakoś nie potrafię . ' /mojee.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć