głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pati_1

''Tym  co mężczyzna ceni u kobiety  która mu się długo opierała  nie jest jej cnotliwość    lecz jego własny upór.''

horsdutemps dodano: 14 luty 2012

''Tym, co mężczyzna ceni u kobiety, która mu się długo opierała, nie jest jej cnotliwość, lecz jego własny upór.''

    teksty maadziaalenaa dodał komentarz: ;)) do wpisu 14 luty 2012
uwielbiaaam    teksty maadziaalenaa dodał komentarz: uwielbiaaam ;* do wpisu 14 luty 2012
nie potrzebuję jakiegoś wielkiego romansu  niczym z pieprzonego ekranu  wystarczy mi jedynie obecność  te silne ramiona  w których streszcza się wszystko inne. świadomość  że obok Ciebie już zawsze znajdzie się miejsce tylko dla mnie  i że pomimo codziennych upadków  to co jest  nigdy nie stanie się kolejnym z marnych wspomnieniem  bo wiesz  może to dziwne  ale mając Cię przy sobie  oddycha się jakby znacznie łatwiej.   endoftime.

maadziaalenaa dodano: 14 luty 2012

nie potrzebuję jakiegoś wielkiego romansu, niczym z pieprzonego ekranu, wystarczy mi jedynie obecność, te silne ramiona, w których streszcza się wszystko inne. świadomość, że obok Ciebie już zawsze znajdzie się miejsce tylko dla mnie, i że pomimo codziennych upadków, to co jest, nigdy nie stanie się kolejnym z marnych wspomnieniem, bo wiesz, może to dziwne, ale mając Cię przy sobie, oddycha się jakby znacznie łatwiej. / endoftime.
Autor cytatu: endoftime

Popłakałam się! Kocham Cie :  Zawsze  na zawsze możesz na mnie liczyć  mała :  teksty gryze_ziom dodał komentarz: Popłakałam się! Kocham Cie :* Zawsze, na zawsze możesz na mnie liczyć, mała :* do wpisu 13 luty 2012
http:  www.facebook.com pages Dupy chlanie i jaranie 384067964941885 polubisz ? to dopiero początek   będe naprawdę wdzięczna :D

heroinee dodano: 13 luty 2012

http://www.facebook.com/pages/Dupy-chlanie-i-jaranie/384067964941885 polubisz ? to dopiero początek , będe naprawdę wdzięczna :D

taak     teksty maadziaalenaa dodał komentarz: taak ;(( do wpisu 13 luty 2012
Wytrwałość jeśli chodzi o studia i egzaminy  chillout jeśli chodzi o imprezy    środkowy palec dla osób  które złamały obietnice i odeszły bez słowa wyjaśnienia.

horsdutemps dodano: 13 luty 2012

Wytrwałość jeśli chodzi o studia i egzaminy, chillout jeśli chodzi o imprezy, środkowy palec dla osób, które złamały obietnice i odeszły bez słowa wyjaśnienia.

http:  www.ubiore.pl style 58274  zagłosujesz ?:  Proszę :P

gryze_ziom dodano: 13 luty 2012

http://www.ubiore.pl/style/58274/ zagłosujesz ?:) Proszę :P

Jego uśmiech już niczego nie zmienia  nic dla mnie nie znaczy    nie trafia do serca  nie ma tam już dla niego miejsca.

horsdutemps dodano: 12 luty 2012

Jego uśmiech już niczego nie zmienia, nic dla mnie nie znaczy, nie trafia do serca, nie ma tam już dla niego miejsca.

Założyła kraty  wejście zapieła na kłódkę    obwiązała łańcuchami a klucz utopiła w rzece obojętności.

horsdutemps dodano: 12 luty 2012

Założyła kraty, wejście zapieła na kłódkę, obwiązała łańcuchami a klucz utopiła w rzece obojętności.

 Alkohol konserwuje wszystko  prócz tajemnic.    Seneka

horsdutemps dodano: 12 luty 2012

"Alkohol konserwuje wszystko, prócz tajemnic." - Seneka

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć