 |
- To nie był gwałt.- a co?
-to był seks niespodzianka xdd
|
|
 |
w momentach gdy z nerwów podskakuje mi ciśnienie mam ochotę rozpierdolić każdą rzecz która znajdzie się w moich dłoniach.
|
|
 |
'wiem to chore. ale zawsze będziesz najważniejszą kobietą mojego życia' .
nie kotku, przyjaciele nie odchodzą, a jeśli - to nic dla siebie nie znaczą .
|
|
 |
no i co mała, mówisz że jesteś lepsza? w byciu kurwą na pewno./moblo_ej
|
|
 |
chciała znależdz się teraz przy nim, niespodziewanie zakryć mu oczy mówiąć "zgadnij kto to ? " zaciągnąc go do łózka , lekko położyć , czule pocałować , położyć głowę na jego sercu , wsłuchać się w uspakający rytm, unieść głowę zatopić się w jego spojżeniu i usłyszeć "kocham Cie kotek.. wszytsko już dobrze.. " następnie zasnąć i obudzić się od jego namiętnego pocałunku.
|
|
 |
negatywne emocje odpłynęły, z nurtem pojawiły się czułości i ocieranie niepotrzebnych łez.
|
|
 |
sama się czasem nie rozumiem, a każe zrozumieć Tobie, niesprawiedliwe.
|
|
 |
czemu nie odczytałeś wtedy mojego szyfru, powiedziałam że nigdy nie zostawiłabym cie z takiego powdu bo Cię kocham ale jeśli ty masz nasz związek na takim niskim poziome.. czemu nie podszedłes i czule nie obojłeś, czemu wedy gdy na pozeganie lekko cie przytuliłam nie zacisnołeś mnie w sych silnych ramionach, mocniej ? potem.. ? gdy dałeś mi odejść ? Potem było już za pózno..dałeś mi do zrozumienia że pozwolłbyś na moje odejście..
|
|
 |
w takich chwilach mam poprostu ochotę się przytulić kurwa szkoda że nie potrafię, szkoda że nie możesz tego pojąć... szkoda że wszystko jest takie skomplikowane..
|
|
 |
Ta nieznana mi siła która ma nademną kontrole nie pozwala mi się ruszyć trzyma mnie w miejscu, jestem jej więzniem niepotrafącym się uwolić... Ty kurwa jesteś tym super bohaterem co mnie wybawia gdy już tracę zmysły.
|
|
|
|