 |
|
Cause it's a sweet sensation
thinking of all that hot temptation
you know it's going right where you want
yeah you know what's going on
I keep breaking my own rules playing your love fool
trying to forgot about the consequence
we keep saying we should and yeah we know we could stop
but really what it all comes down to is
It feels so good,
It feels so good, when i'm in your arms / ARMIN ♥
|
|
 |
|
oddałabym kawałek swojego życia za możliwość przebywania obok ciebie . oddałabym bym całe życie za możliwość bycia dla ciebie tą jedyną . / meerkat .
|
|
 |
|
gdybym mogła cofnęłabym się do momentu w którym pozwoliłam , by moja urażona duma , spowodowała nasze rozstanie . // meerkat .
|
|
 |
|
Mój idealnie nieidealny. ♥
|
|
 |
|
Dobrze jak jest dobrze,
fajnie jak jest fajnie,
kocham jak mnie kochasz! ♥
|
|
 |
|
droga ty Moja HOT 19. w dniu Twoich urodzin chciałam Ci w końcu uświadomić jaka jesteś dla mnie ważna. jestem najważniejszą osobą pod słońcem. kocham cię najmocniej na świecie. Tylko ty miałaś anielską cierpliwość, gdy wracałam pijana. Tylko ty nie mówiłaś mamie po raz enty, że jestem w miejscu w którym nie powinnam być. nie wyobrażam sobie dnia gdy miałabym wstać i nie usłyszeć " Klaudyna, chono tu" chociaż wiesz jak nienawidzę gdy ktoś mówi do mnie Klaudyna. albo gdy krzyczysz na mnie jak wybiegam z Twojego pokoju z połowom ciuchów w ręku. Mimo ,że w dzieciństwie byłaś osobą która mi przełączała bajki i denerwowała to teraz jesteś moją mentorką. kimś kogo strasznie mocno kocham. bardzo mocno. najmocniej. Ty moja cudowna siostrzyczko. / życzenia napisane na kartce urodzinowej dla siostry na 19 urodziny.
|
|
 |
|
moja księżniczka zakochała się w księciu z bajki w tym co sprzedawał jej fajki.
|
|
 |
|
nie odpowiada mi ten stan, ta decyzja, ta prawda i ta pieprzona kolej rzeczy.
|
|
 |
|
sprzątałam śmieci i kiedy mama zapytała czy zrobiłam to dokładnie nie wiedziałam co odpowiedzieć, bo nie przypominam sobie żebym wyrzucała Cię do kosza.
|
|
 |
|
siostra zapytała z kim tak piszę, że ryj cieszę na każdy pojedynczy dźwięk smsa. szybko rzuciłam głośno, że z nikim. i zdałam sobie sprawę, że kogoś kto jest właściwie wszystkim nieuważnie nazwałam nikim.
|
|
 |
|
jesteś dla mnie jak rower dla ryby, jak kożuch w upalny dzień, jak komputer bez internetu. jesteś nikim, choć to też ktoś.
|
|
|
|