głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika optimistic

gdy rany powoli zaczną się zabliźniać  to wróci. być może tylko na krótką chwilę  ale wystarczająco długą  by wstrzymać mój oddech. a na psychice naszkicować nową rysę  kolejną z serii tych kierowanych wciąż nieustannym uczuciem. a potem znów odejdzie. budząc do życia wszystkie  uciszone do tej pory wspomnienia. jednak wciąż tak żywe na starych wyblakłych fotografiach. i w moich myślach  gdzie pozostaniesz nieśmiertelny.

zakazanamilosc dodano: 2 marca 2012

gdy rany powoli zaczną się zabliźniać, to wróci. być może tylko na krótką chwilę, ale wystarczająco długą, by wstrzymać mój oddech. a na psychice naszkicować nową rysę, kolejną z serii tych kierowanych wciąż nieustannym uczuciem. a potem znów odejdzie. budząc do życia wszystkie, uciszone do tej pory wspomnienia. jednak wciąż tak żywe na starych wyblakłych fotografiach. i w moich myślach, gdzie pozostaniesz nieśmiertelny.

Nadal grała w najbardziej przygnębiającym filmie  jaki kiedykolwiek powstał. Filmie  który był jej życiem.

zakazanamilosc dodano: 2 marca 2012

Nadal grała w najbardziej przygnębiającym filmie, jaki kiedykolwiek powstał. Filmie, który był jej życiem.

zacząłam potrzebować tego  na co mówisz bliskość. Z nadzieją w sercu  a w oczach z iskrą.

buuum dodano: 2 marca 2012

zacząłam potrzebować tego, na co mówisz bliskość. Z nadzieją w sercu, a w oczach z iskrą.

Ja gram o wszystko  daję Ci słowo Zawsze do końca  bezwarunkowo.

buuum dodano: 2 marca 2012

Ja gram o wszystko, daję Ci słowo Zawsze do końca, bezwarunkowo.

Były takie chwile  gdy dumę chciałam schować. Podejść do ciebie i bez słowa pocałować.

buuum dodano: 2 marca 2012

Były takie chwile, gdy dumę chciałam schować. Podejść do ciebie i bez słowa pocałować.

Nie chcę szukać szczęścia tam  gdzie go nie znajdę. Jaki kolor radość ma? Podaj mi barwę. Pomaluję nią swój świat  miejsce każde  pomaluję nią swą twarz i wyobraźnie.

buuum dodano: 2 marca 2012

Nie chcę szukać szczęścia tam, gdzie go nie znajdę. Jaki kolor radość ma? Podaj mi barwę. Pomaluję nią swój świat, miejsce każde, pomaluję nią swą twarz i wyobraźnie.

Produkujemy iluzję bez szans na to  by się spełniły  a jednak oddychamy każdą. Stają się sensem. Przy nich odnajdujemy nasze miejsce. Chcemy się mylić  by stłumić własne serce.

buuum dodano: 2 marca 2012

Produkujemy iluzję bez szans na to, by się spełniły, a jednak oddychamy każdą. Stają się sensem. Przy nich odnajdujemy nasze miejsce. Chcemy się mylić, by stłumić własne serce.

Uczucia są piękne lecz nie zawsze coś warte  to logika betonu   ziom szeregi zwarte.

buuum dodano: 2 marca 2012

Uczucia są piękne lecz nie zawsze coś warte, to logika betonu , ziom szeregi zwarte.

A szczęście uśmiechło się do mnie i powiedziało   Spierdalaj .

buuum dodano: 2 marca 2012

A szczęście uśmiechło się do mnie i powiedziało - Spierdalaj .

zrobisz 100 dobrych uczynków   a nikt nie zauważy . zrobisz jeden zły   a wszyscy go zapamiętają .   besty

buuum dodano: 28 luty 2012

zrobisz 100 dobrych uczynków , a nikt nie zauważy . zrobisz jeden zły , a wszyscy go zapamiętają . | besty
Autor cytatu: ciaapciarapciap

za często chcemy tego   czego nie możemy mieć .

buuum dodano: 28 luty 2012

za często chcemy tego , czego nie możemy mieć .

Jeśli kochasz kogoś bardziej  niż swoje życie  to znaczy  że jest dla Ciebie wart więcej niż cały świat .

melodie dodano: 28 luty 2012

Jeśli kochasz kogoś bardziej, niż swoje życie, to znaczy, że jest dla Ciebie wart więcej niż cały świat .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć