głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika on-the-other-side-of-life

  I to był tylko czysty seks  wiesz. Spotkałem Ją  coś tam rozmawialiśmy  ale nie rzucała się w oczy. Ładnie się uśmiechała  może tym mnie uwiodła. Była taka inna  o wszystko się troszczyła  wszystkiego pilnowała  nie   nie uporządkowana  ale tak jakby się bała. Chciałem tylko Ją na tę noc  wiedziałem przecież  że nie mógłbym się z nią związać. Gdy tylko poczułem jak delikatnie całuje  zacząłem brnąć w to dalej i dalej. Była zmieszana  kilka razy wstawała  myślami była zupełnie gdzieś indziej. Tak niedostępna kusiła jeszcze bardziej. Średniego wzrostu szatynka o granatowych oczach z cudownym uśmiechem  taka całkiem odmienna. I wiesz kiedy Ją ostatnio widziałem? Właśnie tego wieczoru jak nad ranem zniknęła  a ja zrozumiałem tylko jedno  była idealna..

maluutkax33 dodano: 13 luty 2014

" I to był tylko czysty seks, wiesz. Spotkałem Ją, coś tam rozmawialiśmy, ale nie rzucała się w oczy. Ładnie się uśmiechała, może tym mnie uwiodła. Była taka inna, o wszystko się troszczyła, wszystkiego pilnowała, nie - nie uporządkowana, ale tak jakby się bała. Chciałem tylko Ją na tę noc, wiedziałem przecież, że nie mógłbym się z nią związać. Gdy tylko poczułem jak delikatnie całuje, zacząłem brnąć w to dalej i dalej. Była zmieszana, kilka razy wstawała, myślami była zupełnie gdzieś indziej. Tak niedostępna kusiła jeszcze bardziej. Średniego wzrostu szatynka o granatowych oczach z cudownym uśmiechem, taka całkiem odmienna. I wiesz kiedy Ją ostatnio widziałem? Właśnie tego wieczoru jak nad ranem zniknęła, a ja zrozumiałem tylko jedno, była idealna.. " ;)

Desperacko znajdujemy ukojenie nawet w największych koszmarach.  kid.from.yesterday

kid.from.yesterday dodano: 4 luty 2014

Desperacko znajdujemy ukojenie nawet w największych koszmarach. |kid.from.yesterday

Czekamy na coś  co zdaje się  nigdy nie przyjdzie. Właśnie wtedy gdy jesteśmy sami. Nie ma obok kogoś  kto ogrzeje nas swoim ciałem i sprawi  że wszystkie problemy przestaną istnieć. Otula nas nicość. Kołysze do snu i całuje powieki na dobranoc  a następnie jest u naszego boku całą noc podsuwając do naszej świadomości obrazy  z którymi nie jesteśmy sobie w stanie poradzić  lecz nam to zupełnie nie przeszkadza. Z czasem uosabiamy ją sobie i staramy się pokochać jak kogoś bliskiego. Siostro  uzależniasz nas od siebie już od pierwszej nocy. kid.from.yesterday

kid.from.yesterday dodano: 4 luty 2014

Czekamy na coś, co zdaje się, nigdy nie przyjdzie. Właśnie wtedy gdy jesteśmy sami. Nie ma obok kogoś, kto ogrzeje nas swoim ciałem i sprawi, że wszystkie problemy przestaną istnieć. Otula nas nicość. Kołysze do snu i całuje powieki na dobranoc, a następnie jest u naszego boku całą noc podsuwając do naszej świadomości obrazy, z którymi nie jesteśmy sobie w stanie poradzić, lecz nam to zupełnie nie przeszkadza. Z czasem uosabiamy ją sobie i staramy się pokochać jak kogoś bliskiego. Siostro, uzależniasz nas od siebie już od pierwszej nocy.|kid.from.yesterday

Ich kann nur verlieben  dann nur vermissen  zum Schluss vergessen. ♥

maluutkax33 dodano: 7 stycznia 2014

Ich kann nur verlieben, dann nur vermissen, zum Schluss vergessen. ♥

To nie boli  jak strata osoby  którą już miałam  boli jedynie myśl  że przez jeden błąd straciłam szanse..

maluutkax33 dodano: 7 stycznia 2014

To nie boli, jak strata osoby, którą już miałam, boli jedynie myśl, że przez jeden błąd straciłam szanse..

A rano był na wyciągnięcie ręki i swoja obecnością potwierdzał  że w końcu dzieje sie coś dobrego.   k.f.y

kid.from.yesterday dodano: 4 stycznia 2014

A rano był na wyciągnięcie ręki i swoja obecnością potwierdzał, że w końcu dzieje sie coś dobrego. | k.f.y

I mówią co ma być to będzie  nie jest mi wszystko jedno kiedy On odejdzie.

maluutkax33 dodano: 1 stycznia 2014

I mówią co ma być to będzie, nie jest mi wszystko jedno kiedy On odejdzie.

http:  www.youtube.com watch?v=hHUbLv4ThOo    ♥

maluutkax33 dodano: 1 stycznia 2014

Spacer  po głębsze przemyślenia..

maluutkax33 dodano: 1 stycznia 2014

Spacer, po głębsze przemyślenia..

Tak  jestem w stanie oddać wszystko.

maluutkax33 dodano: 27 grudnia 2013

Tak, jestem w stanie oddać wszystko.

  I modlę się o to  by znów było dobrze  czy istnieją szczęśliwe zakończenia? Być może. Przypadek  przecież tego nie chciałam  by happy end nastąpił tak bardzo się staram.

maluutkax33 dodano: 27 grudnia 2013

" I modlę się o to, by znów było dobrze, czy istnieją szczęśliwe zakończenia? Być może. Przypadek, przecież tego nie chciałam, by happy end nastąpił tak bardzo się staram. "

Zrozumiałam  że wszystko ma swój koniec  ale nie sądziłam  że będziesz na tak krótko..

maluutkax33 dodano: 27 grudnia 2013

Zrozumiałam, że wszystko ma swój koniec, ale nie sądziłam, że będziesz na tak krótko..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć