głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ogarnijsiewkoncu

Niesamowite że jedna osoba potrafi sprawić że ciągle się uśmiechamy

ogarnijsiewkoncu dodano: 4 czerwca 2013

Niesamowite, że jedna osoba potrafi sprawić, że ciągle się uśmiechamy

Jesteś jedyną osobą której oddałabym wszystko co mam a Ty odebrałeś mi nawet nadzieję. Moje serce zawsze bije i będzie biło dla Ciebie bo pomimo krzywd jakie mi wyrządziłeś nie potrafię o Tobie zapomnieć.

ogarnijsiewkoncu dodano: 22 luty 2013

Jesteś jedyną osobą, której oddałabym wszystko co mam, a Ty odebrałeś mi nawet nadzieję. Moje serce zawsze bije i będzie biło dla Ciebie, bo pomimo krzywd jakie mi wyrządziłeś nie potrafię o Tobie zapomnieć.

Kiedy się mijamy serce bije mi jak szalone oczy nie mogą przestać na Ciebie patrzeć ręce drżą. Dobrze wiesz jak bardzo cierpię a przechodząc koło mnie nie potrafisz powiedzieć nawet głupiego cześć  które mogłoby choć na sekundę wywołać na mojej twarzy uśmiech.

ogarnijsiewkoncu dodano: 22 luty 2013

Kiedy się mijamy serce bije mi jak szalone, oczy nie mogą przestać na Ciebie patrzeć, ręce drżą. Dobrze wiesz jak bardzo cierpię, a przechodząc koło mnie nie potrafisz powiedzieć nawet głupiego "cześć", które mogłoby choć na sekundę wywołać na mojej twarzy uśmiech.

Nadal nie potrafię zrozumieć dlaczego tak nagle ze mnie zrezygnowałeś dlaczego teraz to ona zajmuje moje miejsce ona obok Ciebie zasypia i się budzi. Zabrała mi bezpieczeństwo którym były Twoje ramiona zabrała mi Twoje oczy w które tak bardzo uwielbiałam wpatrywać się godzinami i przede wszystkim zabrała mi Twoje serce w którego bicie wsłuchiwałam się kiedy zasypiałeś.

ogarnijsiewkoncu dodano: 22 luty 2013

Nadal nie potrafię zrozumieć, dlaczego tak nagle ze mnie zrezygnowałeś, dlaczego teraz to ona zajmuje moje miejsce, ona obok Ciebie zasypia i się budzi. Zabrała mi bezpieczeństwo, którym były Twoje ramiona, zabrała mi Twoje oczy, w które tak bardzo uwielbiałam wpatrywać się godzinami i przede wszystkim zabrała mi Twoje serce, w którego bicie wsłuchiwałam się kiedy zasypiałeś.

będę czekać na Ciebie nawet do końca świata bo nigdy nikogo nie kochałam tak mocno i nigdy przy nikim nie czułam się tak bezpiecznie. Wiem że nie możemy być razem ale wierzę że jeszcze kiedyś to się zmieni i będziesz tylko mój. Będę Cię całować i codziennie szeptać Ci do ucha jak wiele dla mnie znaczysz obiecuję.

ogarnijsiewkoncu dodano: 16 lipca 2012

będę czekać na Ciebie nawet do końca świata, bo nigdy nikogo nie kochałam tak mocno i nigdy przy nikim nie czułam się tak bezpiecznie. Wiem, że nie możemy być razem, ale wierzę, że jeszcze kiedyś to się zmieni i będziesz tylko mój. Będę Cię całować i codziennie szeptać Ci do ucha jak wiele dla mnie znaczysz, obiecuję.

najważniejsze są chwile w których przyspiesza serce pojawia się uśmiech na twarzy i w oczach dlatego właśnie dla tych chwil musimy żyć.

ogarnijsiewkoncu dodano: 16 lipca 2012

najważniejsze są chwile, w których przyspiesza serce, pojawia się uśmiech na twarzy i w oczach, dlatego właśnie dla tych chwil musimy żyć.

mając nadzieję z trudem idziemy do przodu jednak tracąc ją spadamy na dno nie mając już sił żeby się od niego odbić.

ogarnijsiewkoncu dodano: 3 lipca 2012

mając nadzieję z trudem idziemy do przodu, jednak tracąc ją spadamy na dno, nie mając już sił, żeby się od niego odbić.

jesteś w moich myślach marzeniach w moich snach ! więc dlaczego nie możesz być tu ze mną obok mnie ? dlaczego mogę Cię tylko zobaczyć a nie dotknąć ?

ogarnijsiewkoncu dodano: 3 lipca 2012

jesteś w moich myślach, marzeniach, w moich snach ! więc dlaczego nie możesz być tu, ze mną, obok mnie ? dlaczego mogę Cię tylko zobaczyć, a nie dotknąć ?

'może czujesz to co ja może się mylę czułem tak gdy spojrzeniami spotkaliśmy się przez chwilę'  pezet

ogarnijsiewkoncu dodano: 8 maja 2012

'może czujesz to co ja, może się mylę, czułem tak gdy spojrzeniami spotkaliśmy się przez chwilę' / pezet

nie rozumiem facetów. najpierw robią rzeczy przez które przyspiesza serca potem zachowują się jakby nigdy nic. cóż. dla nich to przecież nic nie znaczyło. ważne żeby się trochę pobawić czyimiś uczuciami.

ogarnijsiewkoncu dodano: 8 maja 2012

nie rozumiem facetów. najpierw robią rzeczy, przez które przyspiesza serca, potem zachowują się jakby nigdy nic. cóż. dla nich to przecież nic nie znaczyło. ważne, żeby się trochę pobawić czyimiś uczuciami.

wstaję pakuję się bo wieczorem byłam za bardzo zajęta myśleniem o Tobie jem śniadanie wypijam herbatę używam tuszu do rzęs i spóźniam się na lekcje. Łapie jakąś piątkę i ze dwie pały. Olewając naukę wracam do domu. zjadam coś i wychodzę. w końcu wracam do domu i chociaż wiem że na jutro muszę się nauczyć kładę się wkładam słuchawki w uszy słucham muzyki i w tedy w mojej głowie mam tylko Ciebie po długim czasie zasypiam rano wstaję zmęczona i zaczynam kolejny dzień tak samo. muszę coś z tym zrobić.

ogarnijsiewkoncu dodano: 18 kwietnia 2012

wstaję, pakuję się, bo wieczorem byłam za bardzo zajęta myśleniem o Tobie, jem śniadanie, wypijam herbatę, używam tuszu do rzęs i spóźniam się na lekcje. Łapie jakąś piątkę i ze dwie pały. Olewając naukę, wracam do domu. zjadam coś i wychodzę. w końcu wracam do domu i chociaż wiem, że na jutro muszę się nauczyć, kładę się, wkładam słuchawki w uszy, słucham muzyki i w tedy w mojej głowie mam tylko Ciebie, po długim czasie zasypiam, rano wstaję zmęczona i zaczynam kolejny dzień tak samo. muszę coś z tym zrobić.

porozmawiajmy o przeszłości wymarzmy z pamięci to co było złe wypijmy za to co dobre.

ogarnijsiewkoncu dodano: 18 kwietnia 2012

porozmawiajmy o przeszłości, wymarzmy z pamięci to co było złe, wypijmy za to co dobre.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV