 |
|
Nie, to nie koniec . Planeta obróci się jeszcze nie raz.
|
|
 |
|
Przyjaciel to ten, który pozwala ci zostać Wariatem do końca!
|
|
 |
|
I pamietaj skarbie ,jezeli dzielę się z Tobą czekoladą ...To jesteś wyjątkowy .
|
|
 |
|
Na rulonie papierosa napiszę Twoje imię . Dwa uzależnienia w jednym pakiecie .
|
|
 |
|
mówisz że to ja jestem dziwna ale to nie ja odpierdalam jakieś sceny.
|
|
 |
|
- Masz jakiś problem ? - Tak . Ty nim jesteś . - Podobno z problemami najlepiej się przespać .
|
|
 |
|
Nie mogę obiecać Ci,że spędzimy ze sobą resztę życia. Jesteśmy młodzi nie wiemy co przyniesie nam los. Jednak mogę szczerze powiedzieć, że w tej chwili jesteś najważniejszą osobą w moim życiu.
|
|
 |
|
Mając przy sobie kogoś, kogo kochasz, kogoś, kto kocha Ciebie taką jaką jesteś, kogoś, kto nie jest "za coś", lecz "mimo wszystko" - nie musisz już niczego więcej szukać, bo odnalazłaś swój własny skarb.;)
|
|
 |
|
Nie bała się wracać sama nocą. Miała w dupie to czy ktoś ją napadnie, coś jej zrobi. Nawet i by się ucieszyła jakby przypadkowo wylądowała teraz w szpitalu. Już nic nie miało znaczenia.
|
|
 |
|
Nie potrzebuję romantycznych kolacji. Możesz wziąć reklamówkę z piwem i worek truskawek. Możesz jak zwykle pachnieć nikotynowym dymem. To nieważne.;)
|
|
 |
|
Chociaż mam Ciebie, zawsze przy sobie, tęsknię codziennie .
|
|
 |
|
- nie rób ze Mnie idioty. - nie muszę, sam sobie świetnie dajesz radę.
|
|
|
|