głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika odjazdowa

kolejny dupek pokazał się niepotrzebnie w moim życiu .  mogeebyctwojax3

mogeebyctwojax3 dodano: 8 września 2012

kolejny dupek pokazał się niepotrzebnie w moim życiu . [mogeebyctwojax3]

a teraz kiedy się świetnie bawisz na imprezie  ja wstukuje tutaj parę słów  a łzy spływają po policzku jak kropelki deszczu na szybie .  mogeebyctwojax3

mogeebyctwojax3 dodano: 8 września 2012

a teraz kiedy się świetnie bawisz na imprezie, ja wstukuje tutaj parę słów, a łzy spływają po policzku jak kropelki deszczu na szybie . [mogeebyctwojax3]

ranisz mnie dziennie frajerze .  mogeebyctwojax3

mogeebyctwojax3 dodano: 8 września 2012

ranisz mnie dziennie,frajerze . [mogeebyctwojax3]

  Będziesz drogą zawsze  choćby nie wiem co się stało.   ..

zimoweslonce dodano: 7 września 2012

" Będziesz drogą zawsze, choćby nie wiem co się stało. " ..

W dzisiejszym dniu najbardziej ucieszyło mnie szybkie wędrowanie do domu na kolację  odosobnioną drogą wzdłuż jeziora w pochmurne lecz dość ciepłe popołudnie  kiedy jedynym dźwiękiem docierającym do mnie było jednostajne uderzanie torby o moje ciało. O niczym wtedy nie myślałam. Tylko się odprężyłam..

zimoweslonce dodano: 5 września 2012

W dzisiejszym dniu najbardziej ucieszyło mnie szybkie wędrowanie do domu na kolację, odosobnioną drogą wzdłuż jeziora w pochmurne lecz dość ciepłe popołudnie, kiedy jedynym dźwiękiem docierającym do mnie było jednostajne uderzanie torby o moje ciało. O niczym wtedy nie myślałam. Tylko się odprężyłam..

świetne ! teksty zimoweslonce dodał komentarz: świetne ! do wpisu 4 września 2012
Skończył szkołę  a jeszcze ją odwiedza. Jakby wiedział  że jeszcze jest  w niej ktoś  kto cieszy się na sam jego widok... A planowałam nie pójść na rozpoczęcie..

zimoweslonce dodano: 4 września 2012

Skończył szkołę, a jeszcze ją odwiedza. Jakby wiedział, że jeszcze jest w niej ktoś, kto cieszy się na sam jego widok... A planowałam nie pójść na rozpoczęcie..

Ile razy w życiu przytrafia ci się taki moment w którym zawodzą bliskie osoby wszystko staje ci się obojętne i jedyne czego pragniesz to przenieść się w czasie właśnie teraz do miejsca w którym mógłbyś wszystko?Wciągasz buty z wieszaka ściągasz kurtkę którą zakładasz zbiegając po schodach łapiesz za kask i wskakujesz na motor.Jedziesz.Osiągasz tak wielką prędkość że nie jesteś w stanie myśleć o tych którzy na ciebie czekają.Nie możesz skupić się także na niczym innym.Jedyne co widzisz i jednocześnie co musisz obserwować to drzewa białe podwójne ciągłe linie i czerwone odblaski wzdłuż drogi a czasem twarze niektórych osób bez wyrazu zrozumienia mające ciągłe pretensje o wszystko jakby to że żyjesz że istniejesz było dla nich samych ogromnym problemem.W końcu zwalniasz zatrzymujesz się i siadasz pod swoim ulubionym drzewem.Jedynym na niemałej łące jakby osamotnionym jak ty.I po prostu siedzisz.Ja mam tak niemal codziennie..

zimoweslonce dodano: 4 września 2012

Ile razy w życiu przytrafia ci się taki moment,w którym zawodzą bliskie osoby,wszystko staje ci się obojętne i jedyne,czego pragniesz to przenieść się w czasie właśnie teraz do miejsca,w którym mógłbyś wszystko?Wciągasz buty,z wieszaka ściągasz kurtkę,którą zakładasz zbiegając po schodach,łapiesz za kask i wskakujesz na motor.Jedziesz.Osiągasz tak wielką prędkość,że nie jesteś w stanie myśleć o tych,którzy na ciebie czekają.Nie możesz skupić się także na niczym innym.Jedyne co widzisz,i jednocześnie co musisz obserwować,to drzewa,białe,podwójne ciągłe linie i czerwone odblaski wzdłuż drogi,a czasem twarze niektórych osób,bez wyrazu zrozumienia,mające ciągłe pretensje o wszystko,jakby to,że żyjesz,że istniejesz było dla nich samych ogromnym problemem.W końcu zwalniasz,zatrzymujesz się i siadasz pod swoim ulubionym drzewem.Jedynym na niemałej łące,jakby osamotnionym,jak ty.I po prostu siedzisz.Ja mam tak niemal codziennie..

Przez nikogo już nigdy nie będę się zamartwiać po nocach  jak kogoś zdobyć. Nikt  kto nie odważy się wykonać pierwszego kroku w stosunku do mnie  nie zasłuży na to  abym wykonała go ja..

zimoweslonce dodano: 4 września 2012

Przez nikogo już nigdy nie będę się zamartwiać po nocach, jak kogoś zdobyć. Nikt, kto nie odważy się wykonać pierwszego kroku w stosunku do mnie, nie zasłuży na to, abym wykonała go ja..

  To było coś w rodzaju:  Ja wiem  że ty wiesz. I ty wiesz  że ja wiem  ale żadne z nas nic nie powie ..

zimoweslonce dodano: 3 września 2012

~ To było coś w rodzaju: "Ja wiem, że ty wiesz. I ty wiesz, że ja wiem, ale żadne z nas nic nie powie"..

10:23... Czas  w którym zaczęłam żałować  że nie zostałam w domu. Na szczęście  w pewnym stopniu zostało mi to wynagrodzone. Jednak nic nie zastąpi siatkówki plażowej w dobrym towarzystwie..

zimoweslonce dodano: 2 września 2012

10:23... Czas, w którym zaczęłam żałować, że nie zostałam w domu. Na szczęście, w pewnym stopniu zostało mi to wynagrodzone. Jednak nic nie zastąpi siatkówki plażowej w dobrym towarzystwie..

Było  nie minęło..

zimoweslonce dodano: 1 września 2012

Było, nie minęło..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć