 |
a kiedy nadchodzi noc, siadam na łóżku włączając w słuchawkach ulubiony bit, biorę długopis i przelewam własne myśli na kartkę. multum mało ważnych słów na jednym, marnym kawałku papieru, piszę o wszystkim jak i zarówno o niczym. punktem tego co tworzę jest życie i on, tak dając mi natchnienie, podprowadza słowa, w których zawarta jest cała prawda. / endoftime.
|
|
 |
nie zapomniałam o nim, o tych wszystkich uczuciach, o tym co nas łączy a co dzieli. pamiętam nadal, i nadal jest dla mnie kimś ważniejszym niż własne życie, nadal w moich myślach gra główną rolę. chociaż z dnia na dzień coraz trudniej jest mi wierzyć w ludzi i to, że kiedyś będzie lepiej, to kocham go choć wiem, że nie powinnam. | endoftime.
|
|
 |
tylko oni i na razie nie proszę o nic więcej. | zakochana.pl
|
|
 |
ej, chodź zaczniemy spełniać marzenia nierealne.
|
|
 |
rano wstaje przed świtem i mam niezłe zaćmienie. xD | zakochana.pl
|
|
 |
Jesteś jedyną osobą, o której chciałabym pamiętać do końca życia ♥
|
|
 |
Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie.
|
|
 |
Jeżeli kogoś kochasz pozwolisz by złamał ci serce.
|
|
 |
Czy Myslisz że to "Nienawidze cię" jest na jaja? szczęście jest wtedy kiedy wiesz że ta druga osoba jest szczęśliwa :3
|
|
 |
Zbyt słaba by walczyć, zbyt silna by się poddać...
|
|
 |
Wybacz, że się wycofałam. To całe czekanie i staranie się jest żałosne, więc spokojnie patrz jak odchodzę. Już nie wrócę, przepraszam.
|
|
 |
Pamiętaj dobre chwile i wyrzuć złe momenty,cały czas do przodu omijając zakręty.
|
|
|
|