głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika notnow

I could have every single inch of your body pressed tight against mine and I'd still say pull me closer .

monrooe dodano: wczoraj o 19:36

I could have every single inch of your body pressed tight against mine and I'd still say "pull me closer".

 Niektórzy po prostu są na chwilę. Może i najważniejszą w życiu. Może tą jedyną do której będzie wracać się przez lata nawet gdy pozostawione spojrzenie doszczętnie wyblaknie. Ci którym zawdzięcza się choć jeden wers są pomimo. Trzeba tylko iść dalej. Po inne spojrzenia. Po inne chwile. Po nowy początek. By nie zatracić w sobie chęci do czegoś dzięki czemu jesteśmy tacy jacy jesteśmy.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 17:56

"Niektórzy po prostu są na chwilę. Może i najważniejszą w życiu. Może tą jedyną, do której będzie wracać się przez lata, nawet gdy pozostawione spojrzenie doszczętnie wyblaknie. Ci, którym zawdzięcza się choć jeden wers, są pomimo. Trzeba tylko iść dalej. Po inne spojrzenia. Po inne chwile. Po nowy początek. By nie zatracić w sobie chęci do czegoś, dzięki czemu jesteśmy tacy, jacy jesteśmy."

 Bo wierz mi że łatwiej wyrzucić tysiące rubli z kieszeni aniżeli jedno przywiązanie z serca...

jednorazowagra dodano: wczoraj o 17:52

"Bo wierz mi, że łatwiej wyrzucić tysiące rubli z kieszeni aniżeli jedno przywiązanie z serca..."

 Długo jeszcze mógłbym wyliczać rzeczy których mi brakuje. Ale przez ostatni rok nauczyłem się co to znaczy naprawdę pogodzić się z czyimś odejściem. I teraz cieszę się że miałem szczęście w ogóle Cię znać.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 16:53

"Długo jeszcze mógłbym wyliczać rzeczy, których mi brakuje. Ale przez ostatni rok nauczyłem się, co to znaczy naprawdę pogodzić się z czyimś odejściem. I teraz cieszę się, że miałem szczęście w ogóle Cię znać."

 Chciałabym porozmawiać z kimś i móc mówić szczerze. Chciałabym ponazywać wszystkie myśli które tłuką mi się po głowie jak szalone i wiedzieć że istnieje na tym świecie ktoś kto je zrozumie.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 16:53

"Chciałabym porozmawiać z kimś i móc mówić szczerze. Chciałabym ponazywać wszystkie myśli, które tłuką mi się po głowie jak szalone, i wiedzieć, że istnieje na tym świecie ktoś, kto je zrozumie."

Bardzo Cię podziwiam jeżeli nie tęsknisz za naszymi rozmowami  ... jeżeli w ogole o tym nie myslisz nie chciałbyś do tego wrócić i niczego Ci nie szkoda. Naprawdę podziwiam bo mi kurwa rozrywa serce.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 16:51

Bardzo Cię podziwiam, jeżeli nie tęsknisz za naszymi rozmowami, (...) jeżeli w ogole o tym nie myslisz, nie chciałbyś do tego wrócić i niczego Ci nie szkoda. Naprawdę podziwiam, bo mi kurwa rozrywa serce.

Może zadzwoniłbym do Ciebie z budki mówiąc że zależy mi na Tobie i jestem smutny.

monrooe dodano: przedwczoraj o 19:33

Może zadzwoniłbym do Ciebie z budki, mówiąc, że zależy mi na Tobie i jestem smutny.

I'm original your a motherfuckin' sample.

monrooe dodano: 1 tydzień temu

I'm original, your a motherfuckin' sample.

You ain't 'bout shit don't ever think we are the same.

monrooe dodano: 1 tydzień temu

You ain't 'bout shit, don't ever think we are the same.

serca wyrwane.  wbrew ludziom. wbrew sobie. wbrew Bogu.   i miłość ukrzyżowana.  i czułość.  wydarta. wydrapana z nałogu.

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

serca wyrwane. wbrew ludziom. wbrew sobie. wbrew Bogu. i miłość ukrzyżowana. i czułość. wydarta. wydrapana z nałogu.

“Będę kochać Cię na zawsze cokolwiek się stanie. Aż do śmierci i po śmierci a kiedy znajdę drogę wyjścia z krainy umarłych będę dryfować blisko wieczności wszystkimi moimi atomami aż znów Cię odnajdę.”

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

“Będę kochać Cię na zawsze; cokolwiek się stanie. Aż do śmierci i po śmierci, a kiedy znajdę drogę wyjścia z krainy umarłych, będę dryfować blisko wieczności, wszystkimi moimi atomami, aż znów Cię odnajdę.”

Niektórzy przychodzą na świat po to by ci nadepnąć na odcisk. Ja przyszedłem na świat po to by nadepnąć na odcisk światu.

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

Niektórzy przychodzą na świat po to, by ci nadepnąć na odcisk. Ja przyszedłem na świat po to, by nadepnąć na odcisk światu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV