głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika notnow

 Jeżeli on nie ma sił ty musisz stać się jego siłą bo na tym właśnie polega miłość.

jednorazowagra dodano: 7 sekund temu

"Jeżeli on nie ma sił, ty musisz stać się jego siłą, bo na tym właśnie polega miłość."

 Nie chciałam aby myślał że jestem najpiękniejszą najwspanialszą najmądrzejszą kobietą na świecie. Pragnęłam by zdawał sobie sprawę z obecności mnóstwa olśniewających kobiet wokół niego lecz mimo to nadal potrzebował właśnie mnie. Chciałam wyboru nie hipnozy czy zapatrzenia.

jednorazowagra dodano: 38 sekund temu

"Nie chciałam, aby myślał, że jestem najpiękniejszą, najwspanialszą, najmądrzejszą kobietą na świecie. Pragnęłam, by zdawał sobie sprawę z obecności mnóstwa olśniewających kobiet wokół niego, lecz mimo to nadal potrzebował właśnie mnie. Chciałam wyboru, nie hipnozy czy zapatrzenia."

 Każdy ma swoje Westerplatte. Coś takiego czego musi bronić i za nic nie oddać. Nigdy.

jednorazowagra dodano: 1 minutę temu

"Każdy ma swoje Westerplatte. Coś takiego, czego musi bronić i za nic nie oddać. Nigdy."

 Tu nie chodzi o to że przestaje mi zależeć że staje się zimną kobietą nie. Ja zabieganie o drugą osobę mam we krwi. Uwielbiam rozpieszczać zaskakiwać dbać starać się. Po prostu chciałabym żeby choć raz w życiu to o mnie zabiegano w taki sposób. Żeby ktoś był ciekawy jaką kawę piję co gra mi w słuchawkach czy wolę książkę czy film jakie są moje ulubione kwiaty i czy lubię morze. Rozumiesz ? Chciałabym kiedyś otworzyć drzwi i zobaczyć kuriera z czerwonym balonikiem dla mnie.

jednorazowagra dodano: 1 minutę temu

"Tu nie chodzi o to, że przestaje mi zależeć, że staje się zimną kobietą, nie. Ja zabieganie o drugą osobę mam we krwi. Uwielbiam rozpieszczać, zaskakiwać, dbać, starać się. Po prostu chciałabym, żeby choć raz w życiu to o mnie zabiegano w taki sposób. Żeby ktoś był ciekawy jaką kawę piję, co gra mi w słuchawkach, czy wolę książkę czy film, jakie są moje ulubione kwiaty i czy lubię morze. Rozumiesz ? Chciałabym kiedyś otworzyć drzwi i zobaczyć kuriera z czerwonym balonikiem dla mnie."

 Kłóćcie się ile chcecie niech latają talerze ale nigdy nie kończcie dnia bez zgody.

jednorazowagra dodano: 4 minuty temu

"Kłóćcie się, ile chcecie, niech latają talerze, ale nigdy nie kończcie dnia bez zgody."

Uważaj na znajomości które zaczynają się od głowy. O tych zapoczątkowanych fascynacją seksualną można szybko zapomnieć. O tych które zaczynają się od rozmów wymiany myśli i emocji możesz nigdy nie zapomnieć. Te są trwalsze.

jednorazowagra dodano: 6 minut temu

Uważaj na znajomości, które zaczynają się od głowy. O tych zapoczątkowanych fascynacją seksualną można szybko zapomnieć. O tych, które zaczynają się od rozmów, wymiany myśli i emocji, możesz nigdy nie zapomnieć. Te są trwalsze.

Dobrze gdzieś mieć kogoś. Choćby po to by było komu opowiedzieć historię dnia który właśnie z tego powodu warto było przeżyć.

jednorazowagra dodano: 7 minut temu

Dobrze gdzieś mieć kogoś. Choćby po to, by było komu opowiedzieć historię dnia, który właśnie z tego powodu warto było przeżyć.

Wiesz co się liczy długoterminowo w związkach? Nie jest to seks nie są to emocje nie jest to wygląd. Tym czymś jest spokój. Możliwość wyjechania z kumplami na weekend i nie zastanie po powrocie zapłakanych oczu. Możliwość zamknięcia się w pokoju i poczytania książki bez pytania: “Stało się coś? Kochasz mnie?”. Możliwość umówienia się z koleżanką z pracy bez podejrzeń o zdradę ale też bycie wolnym od podejrzewania swojej dziewczyny o to że ciebie zdradza. Najważniejsza jest przyjaźń z osobą która potrafi samodzielnie żyć i to żeby się wzajemnie nie podusić swoimi problemami oczekiwaniami lękami i emocjami. Każdy potrzebuje powietrza żeby nim oddychać a jeśli go nie ma to idzie szukać go gdzieś indziej.

jednorazowagra dodano: 12 minuty temu

Wiesz, co się liczy długoterminowo w związkach? Nie jest to seks, nie są to emocje, nie jest to wygląd. Tym czymś jest spokój. Możliwość wyjechania z kumplami na weekend i nie zastanie po powrocie zapłakanych oczu. Możliwość zamknięcia się w pokoju i poczytania książki bez pytania: “Stało się coś? Kochasz mnie?”. Możliwość umówienia się z koleżanką z pracy bez podejrzeń o zdradę, ale też bycie wolnym od podejrzewania swojej dziewczyny o to, że ciebie zdradza. Najważniejsza jest przyjaźń z osobą, która potrafi samodzielnie żyć i to, żeby się wzajemnie nie podusić swoimi problemami, oczekiwaniami, lękami i emocjami. Każdy potrzebuje powietrza, żeby nim oddychać, a jeśli go nie ma, to idzie szukać go gdzieś indziej.

 A jak nie wyjdzie? To przecież nie koniec świata. Nie grasz w kasynie. Zawsze masz drugą szansę. Trzeba dać sobie prawo do bycia nieidealnym – wtedy o wiele łatwiej podejmować wyzwania.

jednorazowagra dodano: 13 minuty temu

- A jak nie wyjdzie?- To przecież nie koniec świata. Nie grasz w kasynie. Zawsze masz drugą szansę. Trzeba dać sobie prawo do bycia nieidealnym – wtedy o wiele łatwiej podejmować wyzwania.

 Jeśli coś było na tyle ważne że nie możesz o tym zapomnieć wiedz że musi do ciebie wrócić. Może w innej osobie innym miejscu czasie ale wróci.

jednorazowagra dodano: 15 minut temu

"Jeśli coś było na tyle ważne, że nie możesz o tym zapomnieć wiedz, że musi do ciebie wrócić. Może w innej osobie, innym miejscu, czasie, ale wróci."

Jesteśmy odzwierciedleniem pięciu osób z którymi spędzamy najwięcej czasu. To oni nas motywują doradzają krytykują. Przyjrzyj się z kim Ty przystajesz.

jednorazowagra dodano: 15 minut temu

Jesteśmy odzwierciedleniem pięciu osób, z którymi spędzamy najwięcej czasu. To oni nas motywują, doradzają, krytykują. Przyjrzyj się, z kim Ty przystajesz.

Bo w życiu nie przegrywam  albo zwyciężam albo się uczę.

jednorazowagra dodano: 21 minut temu

Bo w życiu nie przegrywam - albo zwyciężam, albo się uczę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV