głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika notnow

 Słowo nadziei: jutro  Odmienia się jedynie przez Twoją osobę.

jednorazowagra dodano: 12 grudnia 2018

"Słowo nadziei: "jutro" Odmienia się jedynie przez Twoją osobę."

 ...jeśli twoja miłość jako miłość nie wytwarza wzajemnej miłości jeśli poprzez swój przejaw życia człowieka kochającego nie czynisz siebie człowiekiem kochanym miłość twoja jest bezsilna jest nieszczęściem.

skeee dodano: 26 listopada 2018

"...jeśli twoja miłość jako miłość nie wytwarza wzajemnej miłości, jeśli poprzez swój przejaw życia człowieka kochającego nie czynisz siebie człowiekiem kochanym, miłość twoja jest bezsilna, jest nieszczęściem."

 My country is the world and my religion is to do good.

jednorazowagra dodano: 15 listopada 2018

"My country is the world, and my religion is to do good."

 Są takie osoby które myśląc czy mówiąc o mnie stwierdzają: kiedyś ją dobrze znałem . Nieprawda. Jeśli kiedykolwiek znałbyś mnie dobrze to nasze drogi nigdy by się nie rozeszły. Odchodzę z życia innych zazwyczaj z tego samego powodu  ktoś miał dość czasu żeby mnie poznać ale wciąż nie wie jaka jestem moje zachowanie ocenia zupełnie nietrafnie i nie potrafi mnie zrozumieć. Jeśli kiedyś znałbyś mnie dobrze  możesz być pewny  znałbyś mnie do dziś.

jednorazowagra dodano: 13 listopada 2018

"Są takie osoby, które myśląc czy mówiąc o mnie, stwierdzają: "kiedyś ją dobrze znałem". Nieprawda. Jeśli kiedykolwiek znałbyś mnie dobrze, to nasze drogi nigdy by się nie rozeszły. Odchodzę z życia innych zazwyczaj z tego samego powodu - ktoś miał dość czasu, żeby mnie poznać, ale wciąż nie wie jaka jestem, moje zachowanie ocenia zupełnie nietrafnie i nie potrafi mnie zrozumieć. Jeśli kiedyś znałbyś mnie dobrze - możesz być pewny - znałbyś mnie do dziś."

To co cię irytuje uczy cię cierpliwości. Ten który cię opuszcza uczy cię jak stanąć na własnych nogach. To co cię złości uczy cię wybaczenia i współczucia. Cokolwiek ma nad Tobą władzę  uczy cię jak odzyskać swoją moc. To czego nienawidzisz uczy cię bezwarunkowej miłości. To czego się boisz uczy cię odwagi w pokonywaniu strachu. Wszystko nad czym nie masz kontroli  uczy cię jak odpuścić.

jednorazowagra dodano: 13 listopada 2018

To, co cię irytuje, uczy cię cierpliwości. Ten, który cię opuszcza, uczy cię jak stanąć na własnych nogach. To, co cię złości, uczy cię wybaczenia i współczucia. Cokolwiek, ma nad Tobą władzę, uczy cię jak odzyskać swoją moc. To czego nienawidzisz, uczy cię bezwarunkowej miłości. To, czego się boisz, uczy cię odwagi w pokonywaniu strachu. Wszystko, nad czym nie masz kontroli, uczy cię jak odpuścić.

Marnujemy swój cenny czas na związek z byle kim. Z kimś kto nas nudzi nie pasuje charakterem ani stylem życia. Tak w zasadzie to nawet za specjalnie go nie lubimy. Marnujemy zamiast w spokoju czekać na kogoś kto sprawia że aż kurwa chce się żyć.

jednorazowagra dodano: 13 listopada 2018

Marnujemy swój cenny czas na związek z byle kim. Z kimś kto nas nudzi, nie pasuje charakterem ani stylem życia. Tak w zasadzie to nawet za specjalnie go nie lubimy. Marnujemy, zamiast w spokoju czekać na kogoś kto sprawia, że aż kurwa chce się żyć.

Lubię ironię. Lubię ludzi którzy ją wyłapują. I w ogóle wiedzą czym jest. Lubię trafić na godnego przeciwnika w tej słownej przepychance. Musi to być mężczyzna w grę wchodzi wtedy element flirtu. Ach..  Tak rzadkie to zjawisko.

jednorazowagra dodano: 13 listopada 2018

Lubię ironię. Lubię ludzi, którzy ją wyłapują. I w ogóle wiedzą czym jest. Lubię trafić na godnego przeciwnika w tej słownej przepychance. Musi to być mężczyzna, w grę wchodzi wtedy element flirtu. Ach.. Tak rzadkie to zjawisko.

 Widok Twoich pleców nigdy nie będzie dla mnie tym samym co widok pleców innych ludzi. Kiedy Ty się ode mnie odwracasz czuję się jakby życie się ode mnie odwróciło.

jednorazowagra dodano: 13 listopada 2018

"Widok Twoich pleców nigdy nie będzie dla mnie tym samym co widok pleców innych ludzi. Kiedy Ty się ode mnie odwracasz, czuję się, jakby życie się ode mnie odwróciło."

“W twoim sercu żyją ludzie którzy znaleźli tam swój dom.”

jednorazowagra dodano: 13 listopada 2018

“W twoim sercu żyją ludzie, którzy znaleźli tam swój dom.”

 Mówił .. o kobiecie która przyszła do niego we łzach bo jej pijany mąż nazwał ją dziwką.  Czy byłabyś zdenerwowana gdyby ktoś nazwał Cię krzesłem?  zapytał ją ksiądz  Oczywiście że nie.  odparła kobieta.  Dlaczego nie?  drążył.  Bo wiem że nie jestem krzesłem.  odpowiedziała.  A nie wiesz że nie jesteś dziwką?

jednorazowagra dodano: 13 listopada 2018

"Mówił (..) o kobiecie, która przyszła do niego we łzach, bo jej pijany mąż nazwał ją dziwką. -Czy byłabyś zdenerwowana, gdyby ktoś nazwał Cię krzesłem? - zapytał ją ksiądz -Oczywiście, że nie. - odparła kobieta. -Dlaczego nie? - drążył. -Bo wiem, że nie jestem krzesłem. - odpowiedziała. -A nie wiesz, że nie jesteś dziwką? "

Nauczyłem się szanować milczenie. Z największą ostrożnością wymawiam więc słowo 'dlaczego'. Ach doskonale znam ten moment gdy przysiada obok mnie ktoś i milczy. Słyszę wówczas niemal dokładnie ten skowyt w jego wnętrzu odczuwam wysiłek z jakim ukrywa szamotanie w sobie. Znam doskonale ten krzyk katowanego człowieka krzyk który jest tylko milczeniem. Nauczyłem się tropić go nawet wtedy gdy twarz siedzącego obok jest tak zdyscyplinowana że potrafi udawać uśmiech

jednorazowagra dodano: 13 listopada 2018

Nauczyłem się szanować milczenie. Z największą ostrożnością wymawiam więc słowo 'dlaczego'. Ach, doskonale znam ten moment, gdy przysiada obok mnie ktoś i milczy. Słyszę wówczas niemal dokładnie ten skowyt w jego wnętrzu, odczuwam wysiłek, z jakim ukrywa szamotanie w sobie. Znam doskonale ten krzyk katowanego człowieka, krzyk, który jest tylko milczeniem. Nauczyłem się tropić go nawet wtedy, gdy twarz siedzącego obok jest tak zdyscyplinowana, że potrafi udawać uśmiech

Dojrzałość oznacza stabilność. Tak jak nie stawiasz telewizora na chybotliwej szafce tak nie wiążesz swojego życia z kimś kogo nie możesz być pewnym. Przewidywalność nawet w spontaniczności jest jednak ważna.

jednorazowagra dodano: 13 listopada 2018

Dojrzałość oznacza stabilność. Tak jak nie stawiasz telewizora na chybotliwej szafce, tak nie wiążesz swojego życia z kimś, kogo nie możesz być pewnym. Przewidywalność, nawet w spontaniczności, jest jednak ważna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV