 |
|
1. Szczęśliwa wpadłam do domu kuzyna, przed oczami mając kolorowe zabawki, ubranka i kosmetyki dla niemowląt. Przywitałam się z psem, którego dałam mu dwa lata wcześniej w prezencie i wyczułam spiętą atmosferę panującą w pomieszczeniu. Czy ona jest u siebie? – zapytałam niepewnie ciotkę, wzrokiem wskazując na górę. Kobieta momentalnie posmutniała i pokręciła głową – Niee.. Ona jest w szpitalu.. – wyszeptała. – W szpitalu? – wyraźnie odczułam przyśpieszone bicie serca. – Poroniła. – usłyszałam. Nogi się pode mną ugięły, starałam się w myślach uporządkować fakty, wczesna ciąża, zagrożenie, szpital, poronienie.. Nie, to nie mogła być prawda. – Ale on jest na górze.. – dodała.
|
|
 |
|
2. Idąc powoli po schodach z duszą na ramieniu, nie miałam pojęcia, co mogłam powiedzieć nastolatkowi, który właśnie stracił dziecko. Przed drzwiami wzięłam głęboki oddech. Zastałam go ukrytego w pościeli, czytającego książkę. – Hej.. – przywitałam się. Cześć.. – odparł. Usiadłam w fotelu przy łóżku, podnosząc pluszowego misia, należącego do jego szesnastoletniej dziewczyny. Czytasz? – zdziwiłam się. – No a co mam robić? – burknął. Westchnęłam.
|
|
 |
|
3. Rozejrzałam się po pokoju. Na stoliku stał telewizor przywieziony z domu mojej przyszłej kuzynki, a gdzieniegdzie można było dostrzec jej rzeczy. Na biurku stała duża, pusta butelka po ‘Kubusiu’, którego często piła. Dawno Cię nie widziałam… - zaczęłam. – Taa, mi to jakoś nie przeszkadzało. – odparł, po czym zaśmiał się. – Znowu zaczynasz? – rzuciłam w niego maskotką, po czym oboje wybuchnęliśmy śmiechem. Jednak każde z nas wiedziało, że od tej pory nic już nie będzie takie jak przedtem.
|
|
 |
|
`..Chciałaa wysłać mu pustego sms-a albo głupią kropkę na gadu, tylko po to, aby choć na chwilę być główną myślą w jego głowie... ; D
|
|
 |
|
.`3 zasadaa dynamiki Newtonaa:
Jeżeli ciałoo A oddziałowujee na ciałoo B to ciałoo C się nie wpierniczaa.!; *
|
|
 |
|
Nie wchodź z tymi kolorowymi najkami w moje życie po raz kolejny, proszę. Znajdź sobie inną "piękną księżniczkę", zobaczysz, będzie fajnie :D
|
|
 |
|
.chciałabym, by on kiedyś żałował, że mógł mnie mieć - a nie miał, żeby kiedyś zobaczył, co stracił.. ; **
|
|
 |
|
`dlaa niej tee dwaa miesiącee były magią. ; **
|
|
 |
|
.. a najgorszee dla niej byłoo to, żee nie mogłaa juuż nic zroobić.!; )
|
|
 |
|
...piosenkaa, któraa była "nasza".. ; )
|
|
 |
|
.wywróżył mi Cię kapsel z Tymbarkaa..< 3♥
|
|
 |
|
.wchoodząc na gg naa pierwszym miejscuu patrzy czy jest dostępny. ; ]
|
|
|
|