głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika niezapomniana_12

Z każdym dniem opadam z sił. Coraz bardziej sobie nie radzę ze samą sobą. Znów zamykam się w sobie  ukrywam się przed światem  przed wszystkimi  przed samą sobą. Kim ja jestem?  jestemjakajestemxd

jestemjakajestemxd dodano: 8 listopada 2014

Z każdym dniem opadam z sił. Coraz bardziej sobie nie radzę ze samą sobą. Znów zamykam się w sobie, ukrywam się przed światem, przed wszystkimi, przed samą sobą. Kim ja jestem? [jestemjakajestemxd]

Chyba nie daję sobie rady..

jestemjakajestemxd dodano: 8 listopada 2014

Chyba nie daję sobie rady..

Prócz z słów składam się jeszcze z uczuć  niestety nie wiem czy jeszcze pozytywnych.

nie.bylbym.tu.soba dodano: 7 listopada 2014

Prócz z słów składam się jeszcze z uczuć, niestety nie wiem czy jeszcze pozytywnych.

I chyba nigdy ci nie powiedziałem ze jestem bardzo szczęśliwy ze należysz do mnie jeżeli kiedykolwiek czułaś  że nie jesteś dla mnie najważniejsza wybacz – byłem ślepy. vanilla07

nie.bylbym.tu.soba dodano: 7 listopada 2014

I chyba nigdy ci nie powiedziałem ze jestem bardzo szczęśliwy ze należysz do mnie jeżeli kiedykolwiek czułaś, że nie jesteś dla mnie najważniejsza wybacz – byłem ślepy./vanilla07

mała dziewczynka  zagubiona w świecie  która ufa każdemu kto się do niej uśmiechnie.  jestemjakajestemxd

jestemjakajestemxd dodano: 7 listopada 2014

mała dziewczynka, zagubiona w świecie, która ufa każdemu kto się do niej uśmiechnie. [jestemjakajestemxd]

Mijają dni   a ty jesteś zabiegany. zajęty różnymi sprawami  to dobrze  bo nie myślisz o tym co jest. Nagle zatrzymujesz się  wszystko zwalnia  czas zwalnia  a ty siedzisz i zastanawiasz się czy to co osiągnąłeś w życiu  czy to co robisz to jest to czego pragnąłeś? Czy spełniłeś swoje marzenia. Żyłeś beztrosko  bez problemów. Kończyłeś pracę i wracałeś do domu  do domu  który wiał pustką i chłodem. Brakuje tego ciepła  tej pewnej osoby  która będzie na ciebie czekać..  jestemjakajestemxd

jestemjakajestemxd dodano: 7 listopada 2014

Mijają dni , a ty jesteś zabiegany. zajęty różnymi sprawami, to dobrze, bo nie myślisz o tym co jest. Nagle zatrzymujesz się, wszystko zwalnia, czas zwalnia, a ty siedzisz i zastanawiasz się czy to co osiągnąłeś w życiu, czy to co robisz to jest to czego pragnąłeś? Czy spełniłeś swoje marzenia. Żyłeś beztrosko, bez problemów. Kończyłeś pracę i wracałeś do domu, do domu, który wiał pustką i chłodem. Brakuje tego ciepła, tej pewnej osoby, która będzie na ciebie czekać.. [jestemjakajestemxd]

Nigdy się nie powstrzymuj. Bądź pewna czego chcesz od życia  mów co czujesz i nigdy nie obawiaj się być sobą. Nie zważaj na to co myślą inni. Żyjesz dla siebie  nie dla nich.

joasiaaa813 dodano: 7 listopada 2014

Nigdy się nie powstrzymuj. Bądź pewna czego chcesz od życia, mów co czujesz i nigdy nie obawiaj się być sobą. Nie zważaj na to co myślą inni. Żyjesz dla siebie, nie dla nich.

No amount of pain would ever stop me coming back to you.

parodiaa dodano: 7 listopada 2014

No amount of pain would ever stop me coming back to you.

Dobrze już było. Teraz będzie już tylko lepiej.

nie.bylbym.tu.soba dodano: 7 listopada 2014

Dobrze już było. Teraz będzie już tylko lepiej.

Chodź  pójdziemy na etiopską kawę  hiszpańskie wino lub szklankę Guinnessa. Zrobimy wszystko  bo wszystko jest możliwe. Zawsze.

nie.bylbym.tu.soba dodano: 7 listopada 2014

Chodź, pójdziemy na etiopską kawę, hiszpańskie wino lub szklankę Guinnessa. Zrobimy wszystko, bo wszystko jest możliwe. Zawsze.

Boję się  że już nigdy nie wyjdę z tego wszystkiego  że do końca życia będę Cię szukać wszędzie gdzie będzie to możliwe  mój umysł nie potrafi pogodzić się z brakiem Ciebie.

parodiaa dodano: 7 listopada 2014

Boję się, że już nigdy nie wyjdę z tego wszystkiego, że do końca życia będę Cię szukać wszędzie gdzie będzie to możliwe, mój umysł nie potrafi pogodzić się z brakiem Ciebie.

Grunt to nie przywiązywać się do niczego. Do czego się przywiążesz  to chciałabyś zatrzymać  a zatrzymać w życiu nie można nic.

katherinex3 dodano: 6 listopada 2014

Grunt to nie przywiązywać się do niczego. Do czego się przywiążesz, to chciałabyś zatrzymać, a zatrzymać w życiu nie można nic.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć