głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiesz  temu jednemu mężczyźnie... teksty

parodiaa dodano: 2 września 2015

wiesz, temu jednemu mężczyźnie chciałabym dać, tak zwyczajnie, tak najzwyczajniej w świecie - jak podarek imieninowy czy urodzinowy - całe moje życie. bez reszty. chciałabym być z nim i podróżować z nim, i czekać na niego wtedy, kiedy nie mógłby mnie ze sobą zabierać. chciałabym dla niego utrzymywać dom w czystości i robić zapasy na zimę, kompoty, konfitury, marynować grzyby, kwasić ogórki, butelkować szczaw, pomidory, kisić kapustę i inne wspaniałości. chciałabym mu zrobić na drutach albo na szydełku długi, długi ciepły szalik i ciepły sweter, i ciepłe rękawiczki, i ciepłą czapkę, i bardzo ciepłe skarpety, i w ogóle.

' Powiedz mi  jaki dzień jest dla... teksty

parodiaa dodano: 8 sierpnia 2015

'-Powiedz mi, jaki dzień jest dla Ciebie najbardziej nieszczęśliwy? - Każdy, który minął'

Pyta mnie  czy jestem szczęśliwa.... teksty

parodiaa dodano: 20 lipca 2015

Pyta mnie, czy jestem szczęśliwa. Nie wiem, co odpowiedzieć. jak leżę obok niego, to tak. A poza leżeniem obok niego, to nie wiem.

“ Nie wiedziałem  że się... teksty

parodiaa dodano: 6 lipca 2015

“ Nie wiedziałem, że się zagubiłem, dopóki mnie nie odnalazłaś. Nie zaznałem uczucia samotności aż do pierwszej nocy, którą spędziłem w łóżku bez ciebie. Jeśli coś mi się w życiu udało, to tylko dzięki tobie. Czekałem na ciebie. ”

Sam już nie wiem jakie światy i... teksty

parodiaa dodano: 3 lipca 2015

Sam już nie wiem jakie światy i jakich Bogów winić za brak Ciebie.

Nie ścigaj człowieka  który... teksty

parodiaa dodano: 31 stycznia 2015

Nie ścigaj człowieka, który postanowił od Ciebie odejść. Nie proś, żeby został. Nie błagaj o litość. On pojawił się w Twoim życiu tylko po to, żeby obudzić w Tobie to, co było uśpione. Muzykę, z której nie zdawałeś sobie sprawy. Jego misja jest zakończona. Podziękuj mu i pozwól odejść. On miał tylko poruszyć strunę. Teraz Ty musisz nauczyć się na niej grać.

'Nie przyzwyczajaj się do mnie. Nie... teksty

parodiaa dodano: 28 stycznia 2015

'Nie przyzwyczajaj się do mnie. Nie zapamiętuj mojej twarzy, nie pamiętaj, ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty, zapominaj, jak się ruszam, jak ubieram, jak pachnę. Nie przywiązuj się do mnie - ja mam w zwyczaju uciekać'

 Najgorszy jest moment  w którym... teksty

parodiaa dodano: 26 stycznia 2015

"Najgorszy jest moment, w którym czekasz na coś i tak boleśnie nic się nie dzieje. I prawdopodobnie nic się nie wydarzy. A mimo to Ty nie potrafisz przestać czekać."

Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem... teksty

parodiaa dodano: 24 stycznia 2015

Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem zdarzają się sobie. Oszukujemy się, że mamy nad tym władzę. To nieprawda. Zdarzamy się sobie. Tak. Zdarzyłaś się mi. I boję się, że możesz zdarzyć się komuś innemu.

 Czasami zastanawiam się  czy list... teksty

parodiaa dodano: 3 stycznia 2015

"Czasami zastanawiam się, czy list nie wziął się z pragnienia dotknięcia kogoś, gdy było to fizycznie niemożliwe. Ale być może, to już przebrzmiałe pragnienia, dlatego list umiera (...)"

 Tęskniłam za tobą poprzez góry i... teksty

parodiaa dodano: 1 stycznia 2015

"Tęskniłam za tobą poprzez góry i morza, przez czas nasz niewspólny, przez nieobecność twoją na tym świecie, przez zły los, który mi cię zabrał, przez najdalszą dalekość, jak tylko umiałam, ale tyś był jeszcze dalszy, tyś był jak z piekieł do nieba"

Moje myślenie o Tobie jest... teksty

parodiaa dodano: 28 grudnia 2014

Moje myślenie o Tobie jest rozsądniejsze od mojego pisania do Ciebie. Wczoraj w nocy długo nie mogłem i nie chciałem zasnąć, przez dwie godziny leżałem bardziej na jawie niż we śnie i przez cały czas prowadziłem z Tobą bardzo intymną rozmowę. (...) była to właściwie sama tylko forma intymnej rozmowy, uczucie bliskości i oddania.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 34 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV