głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika niezapominajka_nikku

 Ale taka kolej rzeczy że mnie też czasem ruszy słowo

psychochemiaxdd dodano: 4 września 2013

" Ale taka kolej rzeczy, że mnie też czasem ruszy słowo "

Farmazony z każdej strony otaczają mnie i Ciebie ..

psychochemiaxdd dodano: 6 lipca 2012

Farmazony z każdej strony otaczają mnie i Ciebie ..

Kiedy ja coś mówię  gwarantuję  że tak jest .

psychochemiaxdd dodano: 6 lipca 2012

Kiedy ja coś mówię , gwarantuję , że tak jest .

Kochać to nie sztuka powiedzieć komuś tylko te 2 słowa  ale trzeba też to tej osobie pokazać tak najlepiej na ile  tylko umiemy .

psychochemiaxdd dodano: 6 lipca 2012

Kochać to nie sztuka powiedzieć komuś tylko te 2 słowa , ale trzeba też to tej osobie pokazać tak najlepiej na ile , tylko umiemy .

Wszystko poszło w nie pamięć ... Ja  Ty  My .. To  tak dużo znaczyło  a teraz to jest  tylko wielkie jedno GÓWNO .

psychochemiaxdd dodano: 6 lipca 2012

Wszystko poszło w nie pamięć ... Ja , Ty , My .. To , tak dużo znaczyło , a teraz to jest , tylko wielkie jedno GÓWNO .

Czasami Cię nie rozumiem  ale uwielbiam gdy do mnie mówisz po czym zaczynasz delikatnie całować  3

psychochemiaxdd dodano: 22 grudnia 2011

Czasami Cię nie rozumiem , ale uwielbiam gdy do mnie mówisz po czym zaczynasz delikatnie całować < 3

Spierdol wszystko na czym Ci zależało i miej to głęboko w dupie  bo po co masz mieć nadzieję na to  że może kiedyś uda ci się to wszystko zdobyć jak możesz to przeboleć .  Z czasem i tak Ci to pewnie minie ..

psychochemiaxdd dodano: 22 grudnia 2011

Spierdol wszystko na czym Ci zależało i miej to głęboko w dupie , bo po co masz mieć nadzieję na to , że może kiedyś uda ci się to wszystko zdobyć jak możesz to przeboleć . Z czasem i tak Ci to pewnie minie ..

Lepiej usłyszeć prawdziwe SPIERDALAJ  niż fałszywe LUBIĘ CIĘ .

psychochemiaxdd dodano: 22 grudnia 2011

Lepiej usłyszeć prawdziwe SPIERDALAJ , niż fałszywe LUBIĘ CIĘ .

Najpierw mi złamałeś serce  potem mojej koleżance .. ile jeszcze możesz ciągnąć za sobą tych biednych ofiar?!... które ulegają twojemu fałszywemu urokowi tak jak ja kiedyś .

psychochemiaxdd dodano: 17 sierpnia 2011

Najpierw mi złamałeś serce , potem mojej koleżance .. ile jeszcze możesz ciągnąć za sobą tych biednych ofiar?!... które ulegają twojemu fałszywemu urokowi tak jak ja kiedyś .

Miłość  kiedy osoba na której ci bardzo zależy bez żadnego powodu podchodzi i przytula Cię do siebie . Przyjaźń  osoba  która zna twoje najskrytsze sekrety i wstydliwe wady .. przyjaciel to osoba która może cie zranić uderzając w twój najsłabszy punkt i stuprocentowa pewność że tego nigdy nie zrobi .. Teraz dobrze się zastanów co byś wybrała .. miłość  która zaraz może Cię opuścić .. czy przyjaźń  która możliwe że może czasami zranić  ale zawsze potrafi wybaczyć Ci krzywdę którą zrobiłeś .

psychochemiaxdd dodano: 31 lipca 2011

Miłość - kiedy osoba na której ci bardzo zależy bez żadnego powodu podchodzi i przytula Cię do siebie . Przyjaźń - osoba , która zna twoje najskrytsze sekrety i wstydliwe wady .. przyjaciel to osoba która może cie zranić uderzając w twój najsłabszy punkt i stuprocentowa pewność że tego nigdy nie zrobi .. Teraz dobrze się zastanów co byś wybrała .. miłość , która zaraz może Cię opuścić .. czy przyjaźń , która możliwe że może czasami zranić , ale zawsze potrafi wybaczyć Ci krzywdę którą zrobiłeś .

Czy to aż takie bardzo trudne do zrozumienia  że chcę być częścią twojego życia ?! Bo nikt tak nie koloruje mojego życia moimi ulubionymi barwami jak nie ty :3

psychochemiaxdd dodano: 31 lipca 2011

Czy to aż takie bardzo trudne do zrozumienia , że chcę być częścią twojego życia ?! Bo nikt tak nie koloruje mojego życia moimi ulubionymi barwami jak nie ty :3

Nic nie mów . Po prostu weź mnie za rękę  po czym mocno przytul i cichutko szepnij do uszka że mnie kochasz jak jeszcze nikogo !

psychochemiaxdd dodano: 31 lipca 2011

Nic nie mów . Po prostu weź mnie za rękę , po czym mocno przytul i cichutko szepnij do uszka że mnie kochasz jak jeszcze nikogo !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV