głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nieufajjnikomu

kolejna próba naprawy kolejna szansa kolejne rozczarowanie kolejne łzy kolejny ból kolejny raz to się kończy. nie potrafimy już ze sobą rozmawiać nie potrafimy spoglądać w swoje oczy nie potrafimy tego wszystkiego już naprawić. nie mamy sił nie mamy możliwości.za dużo już tego wszystkiego za dużo tych prób za daleko to wszystko zaszło. pewna granica i pewien limit przecież kiedyś się kończy. odeszliśmy w inne strony kroczymy inną drogą. zero kontaktu zero pytań 'jak leci?'. nie jest lekko ale czas najwyższy się pogodzić że nie warto..przecież pewne rzeczy kończą się dla naszego dobra. te wszystkie sytuacje nauczyły mnie bardzo wiele staram się wyciągać wnioski i iść dalej z pewnymi doświadczeniami które będą mi pomagały w życiu. nie ma co się załamywać nie ma co płakać. czas spojrzeć na siebie na SWOJE dobro nie CZYJEŚ. mam nadzieje że nastanie taki dzień że na sercu zrobi mi się lepiej.. ale jeszcze nie teraz. jest za wcześnie a na pewne rzeczy za późno.

princescolors dodano: 9 sierpnia 2016

kolejna próba naprawy,kolejna szansa,kolejne rozczarowanie,kolejne łzy,kolejny ból,kolejny raz to się kończy. nie potrafimy już ze sobą rozmawiać,nie potrafimy spoglądać w swoje oczy,nie potrafimy tego wszystkiego już naprawić. nie mamy sił,nie mamy możliwości.za dużo już tego wszystkiego,za dużo tych prób,za daleko to wszystko zaszło. pewna granica i pewien limit przecież kiedyś się kończy. odeszliśmy w inne strony,kroczymy inną drogą. zero kontaktu,zero pytań 'jak leci?'. nie jest lekko,ale czas najwyższy się pogodzić,że nie warto..przecież pewne rzeczy kończą się dla naszego dobra. te wszystkie sytuacje nauczyły mnie bardzo wiele,staram się wyciągać wnioski i iść dalej z pewnymi doświadczeniami,które będą mi pomagały w życiu. nie ma co się załamywać,nie ma co płakać. czas spojrzeć na siebie,na SWOJE dobro nie CZYJEŚ. mam nadzieje, że nastanie taki dzień, że na sercu zrobi mi się lepiej.. ale jeszcze nie teraz. jest za wcześnie, a na pewne rzeczy za późno.

kolejny beznadziejny dzień kolejny raz spływające łzy. dlaczego jest tak ciężko? dlaczego nie potrafię o Tobie zapomnieć? wciąż mi się śnisz nadal pamiętam Twój zapach Twoje bicie serca Twój zniewalający uśmiech. dlaczego los nas rozdzielił? dlaczego mimo wielu prób i wielu starań znów to wszystko się skończyło? dlaczego nie potrafię po raz kolejny Ci ufać? dlaczego nie potrafię do Ciebie wrócić? przecież ja tak bardzo tęsknię... za Twoim ciałem za Twoimi ustami za Twoim zarostem. próbuję się odciąć uciec od tych wspomnień ale one wciąż są we mnie. zapamiętaj KOCHAM CIĘ.

princescolors dodano: 2 sierpnia 2016

kolejny beznadziejny dzień, kolejny raz spływające łzy. dlaczego jest tak ciężko? dlaczego nie potrafię o Tobie zapomnieć? wciąż mi się śnisz, nadal pamiętam Twój zapach, Twoje bicie serca, Twój zniewalający uśmiech. dlaczego los nas rozdzielił? dlaczego mimo wielu prób i wielu starań znów to wszystko się skończyło? dlaczego nie potrafię po raz kolejny Ci ufać? dlaczego nie potrafię do Ciebie wrócić? przecież ja tak bardzo tęsknię... za Twoim ciałem, za Twoimi ustami, za Twoim zarostem. próbuję się odciąć, uciec od tych wspomnień, ale one wciąż są we mnie. zapamiętaj- KOCHAM CIĘ.

pewne sytuacje pokazały mi jaki naprawdę jesteś. nas już nie ma a tak na prawdę przyzwyczajenie nie pozwala mi normalnie żyć. próbuje ze mną walczyć a ja próbuję z nim wygrać. świat wywrócił mi się do góry nogami nie wiem czy jestem na tyle silna by walczyć i się od Ciebie całkowicie uwolnić zapomnieć...ale czy da radę zapomnieć? odciąć się? przecież Ty jesteś człowiekiem który nie pozwala mi na życie bez Twojej osoby. ciągle dajesz o sobie znak ciągle próbujesz poruszyć mój czuły punkt. błagam Cię odejdź.

princescolors dodano: 27 lipca 2016

pewne sytuacje pokazały mi, jaki naprawdę jesteś. nas już nie ma, a tak na prawdę przyzwyczajenie nie pozwala mi normalnie żyć. próbuje ze mną walczyć, a ja próbuję z nim wygrać. świat wywrócił mi się do góry nogami, nie wiem czy jestem na tyle silna, by walczyć i się od Ciebie całkowicie uwolnić, zapomnieć...ale czy da radę zapomnieć? odciąć się? przecież Ty jesteś człowiekiem, który nie pozwala mi na życie bez Twojej osoby. ciągle dajesz o sobie znak, ciągle próbujesz poruszyć mój czuły punkt. błagam Cię-odejdź.

ciekawe jak to jest do końca życia całować tylko te same usta? zozolandia

princescolors dodano: 7 lipca 2016

ciekawe jak to jest, do końca życia całować tylko te same usta?/zozolandia

nie wiem jak to jest naprawdę żyć.

princescolors dodano: 7 lipca 2016

nie wiem jak to jest naprawdę żyć.

mów dalej wszystko jest ważne. mów tak jak myślisz. mów także o wszystkich wątpliwościach jakie przychodzą ci do głowy ale wybacz bo i tak Cię nie zrozumiem.

princescolors dodano: 7 lipca 2016

mów dalej, wszystko jest ważne. mów tak, jak myślisz. mów także o wszystkich wątpliwościach, jakie przychodzą ci do głowy, ale wybacz, bo i tak Cię nie zrozumiem.

nie próbuj wejść w moją głowę i całkowicie mnie zrozumieć nie uda Ci się.

princescolors dodano: 7 lipca 2016

nie próbuj wejść w moją głowę i całkowicie mnie zrozumieć-nie uda Ci się.

zaczął się kolejny trudny etap w życiu nie spodziewałam się że tak szybko stracę siły na kroczenie po tym życiu. zwątpiłam w siebie zwątpiłam we wszystko. witam kolejny szary dzień w którym nie mogę oderwać myśli o Tobie. mimo że nasze drogi się rozeszły ja wciąż tęsknie za Twoim uśmiechem Twoim dotykiem biciem serca czułymi słowami. życie skopało mi dupę nie jeden raz i kopie wciąż. gdzie moja siła? gdzie moja wiara w siebie w szczęście? w lepsze dni? cały ten świat nie znaczy nic.

princescolors dodano: 7 lipca 2016

zaczął się kolejny trudny etap w życiu, nie spodziewałam się, że tak szybko stracę siły na kroczenie po tym życiu. zwątpiłam w siebie, zwątpiłam we wszystko. witam kolejny szary dzień w którym nie mogę oderwać myśli o Tobie. mimo, że nasze drogi się rozeszły ja wciąż tęsknie za Twoim uśmiechem, Twoim dotykiem, biciem serca, czułymi słowami. życie skopało mi dupę nie jeden raz i kopie wciąż. gdzie moja siła? gdzie moja wiara w siebie, w szczęście? w lepsze dni? cały ten świat nie znaczy nic.

moje uczucia są nieważne moje życie traci wartość. upadam po raz setny.

princescolors dodano: 7 lipca 2016

moje uczucia są nieważne, moje życie traci wartość. upadam, po raz setny.

znowu wszystko pod górkę znowu tonę w morzu łez. z dnia na dzień wszystko się zmienia że nawet nie zdajemy sobie sprawę z tego kiedy to się stało. życie kopie dupę zbyt często za mocno. znowu szukam sensu gubię się nie wiem gdzie iść nie wiem co robić.

princescolors dodano: 29 stycznia 2016

znowu wszystko pod górkę,znowu tonę w morzu łez. z dnia na dzień wszystko się zmienia, że nawet nie zdajemy sobie sprawę z tego kiedy to się stało. życie kopie dupę, zbyt często, za mocno. znowu szukam sensu, gubię się, nie wiem gdzie iść, nie wiem co robić.

odmieniłeś moje życie wyleczyłeś moje serce rany które pozostawiłeś po wielu odejściach. jesteś innym człowiekiem jesteś w końcu osobą za którą tak strasznie tęskniłam. wybaczyliśmy sobie wszystko co złe. daliśmy sobie szansę po raz kolejny zaczynamy wspólnie żyć z nową kartą nowymi planami zaczynamy cieszyć się każdą wspólnie spędzoną chwilą. nikt nie zaglądał tak głęboko w moje oczy z których wyczytywałeś dosłownie wszystko co we mnie siedziało nikt tak czule mnie nie dotykał nie spoglądał. jesteś dla mnie wszystkim nie zawiedź mnie.

princescolors dodano: 30 września 2015

odmieniłeś moje życie, wyleczyłeś moje serce, rany, które pozostawiłeś po wielu odejściach. jesteś innym człowiekiem, jesteś w końcu osobą za którą tak strasznie tęskniłam. wybaczyliśmy sobie wszystko, co złe. daliśmy sobie szansę po raz kolejny, zaczynamy wspólnie żyć z nową kartą, nowymi planami, zaczynamy cieszyć się każdą wspólnie spędzoną chwilą. nikt nie zaglądał tak głęboko w moje oczy z których wyczytywałeś dosłownie wszystko co we mnie siedziało, nikt tak czule mnie nie dotykał, nie spoglądał. jesteś dla mnie wszystkim, nie zawiedź mnie.

waliło się dosłownie wszystko jeśli chodzi o nas nasze relacje. daliśmy radę to wszystko odbudować co się waliło. dziękuję że po raz któryś z kolei pojawiłeś się w moim życiu dając mi tym razem szczęście uśmiech radość nie ból. warto było dać sobie czas pewne rzeczy zrozumieć wróciliśmy do siebie z pełnymi przemyśleniami doświadczeniami. nie wylewam łez jedynie ze szczęścia nie krwawi moje serce jak kiedyś. wszystko się zmieniło. jesteśmy innymi ludźmi ale proszę Cię nie opuszczaj mnie bądź zawsze przy mnie. kocham cię..

princescolors dodano: 30 września 2015

waliło się dosłownie wszystko jeśli chodzi o nas, nasze relacje. daliśmy radę to wszystko odbudować co się waliło. dziękuję, że po raz któryś z kolei pojawiłeś się w moim życiu dając mi tym razem szczęście, uśmiech, radość, nie ból. warto było dać sobie czas, pewne rzeczy zrozumieć, wróciliśmy do siebie z pełnymi przemyśleniami, doświadczeniami. nie wylewam łez, jedynie ze szczęścia, nie krwawi moje serce, jak kiedyś. wszystko się zmieniło. jesteśmy innymi ludźmi, ale proszę Cię nie opuszczaj mnie- bądź zawsze przy mnie. kocham cię..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV