głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika niepierdol_dawajbuziora

Zawsze jestem tą  która kocha najmocniej  I nawet cierpię bardziej...

kasiulka_181 dodano: 15 kwietnia 2012

Zawsze jestem tą, która kocha najmocniej I nawet cierpię bardziej...

zakończ rozdział   poczuj ulgę..

kasiulka_181 dodano: 15 kwietnia 2012

zakończ rozdział , poczuj ulgę..

Jesteś dla kogoś kimś  aż któregoś dnia  Twoje miejsce zajmuje ktoś inny..

kasiulka_181 dodano: 15 kwietnia 2012

Jesteś dla kogoś kimś, aż któregoś dnia, Twoje miejsce zajmuje ktoś inny..

wiesz  najgorsze są sny. sny  w których jesteś Ty i jesteśmy tacy szczęśliwi. i śnię z uśmiechem na twarzy  a budząc się rano przypominam sobie  że to tylko podświadomość. a my.. nas już nie ma.

kasiulka_181 dodano: 14 kwietnia 2012

wiesz, najgorsze są sny. sny, w których jesteś Ty i jesteśmy tacy szczęśliwi. i śnię z uśmiechem na twarzy, a budząc się rano przypominam sobie, że to tylko podświadomość. a my.. nas już nie ma.

Wiem  że prawda często bywa bolesna. Ty sam siebie i tych wokół krzywdzić przestań.    Czasem jest tak  że z byle powodu kogoś skreślasz. Przechodzisz obok niego udając  że go nie znasz.

kasiulka_181 dodano: 14 kwietnia 2012

Wiem, że prawda często bywa bolesna. Ty sam siebie i tych wokół krzywdzić przestań. Czasem jest tak, że z byle powodu kogoś skreślasz. Przechodzisz obok niego udając, że go nie znasz.

pozwól się wykazać i nie będzie mi wstyd przy Tobie mogę płakać i to nie wstawiany kit.

kasiulka_181 dodano: 14 kwietnia 2012

pozwól się wykazać i nie będzie mi wstyd przy Tobie mogę płakać i to nie wstawiany kit.

to co teraz czuje mogę opisać jednym słowem   kurwa ..

kasiulka_181 dodano: 14 kwietnia 2012

to co teraz czuje mogę opisać jednym słowem ; kurwa ..

świat jest mały  ale należy do wielkich  choć zawsze znajdzie się szerszy  co wielkość wielkich pieprzy.    na to z boku zerknij  oceń i idź dalej zgodnie z planem  wiesz szczęście bywa każdemu pisane.

kasiulka_181 dodano: 14 kwietnia 2012

świat jest mały, ale należy do wielkich, choć zawsze znajdzie się szerszy, co wielkość wielkich pieprzy. na to z boku zerknij, oceń i idź dalej zgodnie z planem, wiesz szczęście bywa każdemu pisane.

chcę zasnąć i się nie obudzić  odciąć od życia by zacząć żyć  pierdolony paradoks  a jedyny sens? to kolejna kropla krwi spływająca wzłuż nadgarstka  to kolejna kreska na blacie. złudne szczęście  na moment ratuje martwe serce  żyjesz będąc martwym  to nie iluzja  a marna rzeczywistość  to realia niszczące codzienność  w której to co masz teraz  to co Twoje  nie ma już znaczenia.   endoftime.

endoftime dodano: 13 kwietnia 2012

chcę zasnąć i się nie obudzić, odciąć od życia by zacząć żyć, pierdolony paradoks, a jedyny sens? to kolejna kropla krwi spływająca wzłuż nadgarstka, to kolejna kreska na blacie. złudne szczęście, na moment ratuje martwe serce, żyjesz będąc martwym, to nie iluzja, a marna rzeczywistość, to realia niszczące codzienność, w której to co masz teraz, to co Twoje, nie ma już znaczenia. / endoftime.

Nie zapomnij o mnie  mimo  ze cię zawiodłem  Zawsze staram się dla ciebie wybrać dobrze  Daje lepsze   biorę gorsze  chcę dać ci szczęście  Zbyt wiele gonin miałem w życiu  zobaczymy  co będzie  Tylko nie zapomnij  co może wydać się łatwiejsze  ... Daje lepsze   biorę gorsze  chcę dać ci szczęście

pinkowatruskaffka dodano: 12 kwietnia 2012

Nie zapomnij o mnie, mimo, ze cię zawiodłem Zawsze staram się dla ciebie wybrać dobrze Daje lepsze - biorę gorsze, chcę dać ci szczęście Zbyt wiele gonin miałem w życiu, zobaczymy, co będzie Tylko nie zapomnij, co może wydać się łatwiejsze ... Daje lepsze - biorę gorsze, chcę dać ci szczęście

szczerość za szczerość!

pinkowatruskaffka dodano: 12 kwietnia 2012

szczerość za szczerość!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć