głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika niekompatybilnaa

 I zrozumiałem jak wiele przeszła. Przez ten cały czas była sama. Nie miała tak naprawdę nikogo. Mimo że się usmiechała była smutna. Chodziła z podniesioną głową gdy jej serce płakało w milczeniu. Nie płakała nocami tylko rozmyślała dlaczego wszyscy ją tak traktują. Jest na nich zła wściekła a mimo to potrafi się uśmiechnąć licząc na to że w jakiś dziwny sposób ta chora sytuacja się zmieni chociaż dobrze wie że to niemożliwe. Przysunąłem się do niej i bez słowa zamknąłem w uścisku. Trzymałem ją najmocniej jak potrafiłem. Była moim kruchym skarbem perłą którą łatwo zgubić. Nie pozwolę na to by wysunęła mi się z rąk. Będą ją trzymał póki dam radę a nawet dłużej.

longing_kills dodano: 15 listopada 2016

"I zrozumiałem jak wiele przeszła. Przez ten cały czas była sama. Nie miała tak naprawdę nikogo. Mimo, że się usmiechała, była smutna. Chodziła z podniesioną głową, gdy jej serce płakało w milczeniu. Nie płakała nocami, tylko rozmyślała, dlaczego wszyscy ją tak traktują. Jest na nich zła, wściekła, a mimo to potrafi się uśmiechnąć, licząc na to, że w jakiś dziwny sposób ta chora sytuacja się zmieni, chociaż dobrze wie, że to niemożliwe. Przysunąłem się do niej i bez słowa zamknąłem w uścisku. Trzymałem ją najmocniej jak potrafiłem. Była moim kruchym skarbem, perłą, którą łatwo zgubić. Nie pozwolę na to, by wysunęła mi się z rąk. Będą ją trzymał, póki dam radę, a nawet dłużej.

Boję się tego co siedzi we mnie.Jest tyle słów których moje usta nie potrafią wypowiedzieć.Tyle tęsknoty do osób których mi brakuje na co dzień.Tyle bólu który gdzieś uciska i chowa się głęboko tak głęboko że ściska mi serce tak bardzo że czasami brakuje mi tchu czystego powietrza.Jest we mnie tyle niezrozumienia cholernego bezsensu.Nie rozumiem tego świata tych ludzi.Nie potrafię tolerować ich zachowań.Jestem tak cholernie uczuciowa że te uczucia się we mnie gromadzą nie chcą ujść tyle łez nie mogę wylać tak po prostu by poczuć się lepiej.Czuję się sobą ale ta ja się sobie nie podobam.Nie chcę być taka wrażliwa naprawdę tak bardzo krucha potrzebuję przytulenia wytulenia tak mocnego tak silnego jak miłość prawdziwa przeprawdziwa miłość którą teraz widuje się na filmach czyta się w książkach marzy się o niej.To wszystko jest ciężkie tak ciężkie jak moja głowa pełna myśli i ramiona które noszą mnóstwo problemów problemów które są mną.  longing kills

longing_kills dodano: 5 września 2016

Boję się tego,co siedzi we mnie.Jest tyle słów,których moje usta nie potrafią wypowiedzieć.Tyle tęsknoty do osób,których mi brakuje,na co dzień.Tyle bólu,który gdzieś uciska i chowa się głęboko,tak głęboko,że ściska mi serce,tak bardzo,że czasami brakuje mi tchu,czystego powietrza.Jest we mnie tyle niezrozumienia,cholernego bezsensu.Nie rozumiem tego świata,tych ludzi.Nie potrafię tolerować ich zachowań.Jestem tak cholernie uczuciowa,że te uczucia się we mnie gromadzą,nie chcą ujść,tyle łez nie mogę wylać,tak po prostu,by poczuć się lepiej.Czuję się sobą,ale ta ja się sobie nie podobam.Nie chcę być taka wrażliwa,naprawdę,tak bardzo krucha,potrzebuję przytulenia,wytulenia,tak mocnego,tak silnego,jak miłość,prawdziwa,przeprawdziwa miłość,którą teraz widuje się na filmach,czyta się w książkach,marzy się o niej.To wszystko jest ciężkie,tak ciężkie,jak moja głowa pełna myśli i ramiona,które noszą mnóstwo problemów,problemów,które są mną. | longing_kills

Czasami gdy się coś wypala to więcej niż powinno.

ejpatrzbrat dodano: 9 sierpnia 2016

Czasami gdy się coś wypala, to więcej niż powinno.

 Nie mogłem spać bo wiem że to już koniec. Nie czuję już goryczy bo łączyło nas coś prawdziwego. Jeśli kiedyś w odległej przyszłości spotkamy się w innym życiu uśmiechnę się z radości i wspomnę nasze lato pod drzewami uczenie się siebie dorastanie w miłości. Najlepsza miłość to ta która budzi duszę pcha nas ku lepszemu  rozpala w sercu ogień a w duszy sieje spokój. To właśnie mi podarowałaś to miałem nadzieję ofiarować tobie. Kocham Cię do zobaczenia.

longing_kills dodano: 24 lipca 2016

"Nie mogłem spać, bo wiem, że to już koniec. Nie czuję już goryczy, bo łączyło nas coś prawdziwego. Jeśli kiedyś, w odległej przyszłości, spotkamy się w innym życiu, uśmiechnę się z radości i wspomnę nasze lato pod drzewami, uczenie się siebie, dorastanie w miłości. Najlepsza miłość to ta, która budzi duszę, pcha nas ku lepszemu - rozpala w sercu ogień, a w duszy sieje spokój. To właśnie mi podarowałaś, to miałem nadzieję ofiarować tobie. Kocham Cię, do zobaczenia."

Zdarza się i miłości wrócić aby sprawdzić czy drzwi są zamknięte.

ejpatrzbrat dodano: 26 czerwca 2016

Zdarza się i miłości wrócić, aby sprawdzić, czy drzwi są zamknięte.

Lecz cieniom zbrakło nagle sił a cień się mrokom nie opiera. I powymarły jeszcze raz bo nigdy dość się nie umiera...

ejpatrzbrat dodano: 26 czerwca 2016

Lecz cieniom zbrakło nagle sił, a cień się mrokom nie opiera. I powymarły jeszcze raz, bo nigdy dość się nie umiera...

Ta miłość jest skazańcem zasądzonym na śmierć. Umrze za krótkie dwa miesiące..Na świecie jest przestrzeń i czas odejdziesz ode mnie. Na świecie jest niemoc i konieczność  nie zatrzymam Cię żadnym pocałunkiem.

ejpatrzbrat dodano: 23 czerwca 2016

Ta miłość jest skazańcem zasądzonym na śmierć. Umrze za krótkie dwa miesiące..Na świecie jest przestrzeń i czas, odejdziesz ode mnie. Na świecie jest niemoc i konieczność, nie zatrzymam Cię żadnym pocałunkiem.

Twój cień w jej oczach to mój cień. Jej głos pełen niepokoju to mój głos. Gdy ona cofa się z lękiem  ja powracam. Pamiętaj.

ejpatrzbrat dodano: 23 czerwca 2016

Twój cień w jej oczach, to mój cień. Jej głos pełen niepokoju, to mój głos. Gdy ona cofa się z lękiem, ja powracam. Pamiętaj.

Przyszłaś do mnie a ja nie spostrzegłem. Dzisiaj tylko mogę mówić byłaś.

ejpatrzbrat dodano: 23 czerwca 2016

Przyszłaś do mnie, a ja nie spostrzegłem. Dzisiaj tylko mogę mówić -byłaś.

Jesteś bitwą moją nieskończoną w której ciągle o przyczółek walczę. Jesteś drzwiami które otworzyłem  a potem przycięły mi palce.

ejpatrzbrat dodano: 23 czerwca 2016

Jesteś bitwą moją nieskończoną, w której ciągle o przyczółek walczę. Jesteś drzwiami które otworzyłem, a potem przycięły mi palce.

Naj­większym suk­ce­sem nasze­go związku było to że się rozstaliśmy.

ejpatrzbrat dodano: 23 czerwca 2016

Naj­większym suk­ce­sem nasze­go związku było to, że się rozstaliśmy.

“Szybko nauczyłam się że można się śmiać nie odczuwając ani trochę radości. To tak jak z płaczem  można przecież płakać nie roniąc łzy...” — Lena Katarina Swanberg Moje życie z Saddamem

longing_kills dodano: 20 czerwca 2016

“Szybko nauczyłam się, że można się śmiać, nie odczuwając ani trochę radości. To tak jak z płaczem - można przecież płakać, nie roniąc łzy...” — Lena Katarina Swanberg, Moje życie z Saddamem

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV