głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nefka

Zwykle zrywamy z kimś  bo go nie kochamy  a dlatego  że świata poza nim nie widzimy.    Zostań  Jeśli Kochasz.

nadgryziona_x3 dodano: 26 grudnia 2014

Zwykle zrywamy z kimś, bo go nie kochamy, a dlatego, że świata poza nim nie widzimy. // Zostań, Jeśli Kochasz.

Nawet kiedy marnowali czas  nie był to czas zmarnowany  bo wspólnie spędzonego czasu zmarnować się nie da.    Zostań  Jeśli Kochasz.

nadgryziona_x3 dodano: 26 grudnia 2014

Nawet kiedy marnowali czas, nie był to czas zmarnowany, bo wspólnie spędzonego czasu zmarnować się nie da. // Zostań, Jeśli Kochasz.

''Nigdy nie wiesz kiedy miłość przyjdzie. Oczywiście nie można o niej za dużo myśleć  bo wtedy właśnie nie przyjdzie. Ale w końcu to sie stanie i wtedy stanie się jasne  że warto było marzyć i czekać.''   Listy do M.

legalove dodano: 25 grudnia 2014

''Nigdy nie wiesz kiedy miłość przyjdzie. Oczywiście nie można o niej za dużo myśleć, bo wtedy właśnie nie przyjdzie. Ale w końcu to sie stanie i wtedy stanie się jasne, że warto było marzyć i czekać.'' / Listy do M. ;))

To jedyny mężczyzna na którego widok krew szybciej mi krąży  ale jest także trudny  skomplikowany i dezorientujący.    50 Twarzy Greya.

nadgryziona_x3 dodano: 25 grudnia 2014

To jedyny mężczyzna na którego widok krew szybciej mi krąży, ale jest także trudny, skomplikowany i dezorientujący. // 50 Twarzy Greya.

Chcę  aby Twój świat zaczynał się i kończył się na mnie.    50 Twarzy Greya.

nadgryziona_x3 dodano: 25 grudnia 2014

Chcę, aby Twój świat zaczynał się i kończył się na mnie. // 50 Twarzy Greya.

Trzeba pocałować wiele żab  nim trafi się na księcia.    50 Twarzy Greya.

nadgryziona_x3 dodano: 25 grudnia 2014

Trzeba pocałować wiele żab, nim trafi się na księcia. // 50 Twarzy Greya.

Pozbywa się marynarki  rozwiązuje ciemny krawat i rzuca je na sofę. A potem bierze mnie w ramiona  przytula mocno  szybko chwyta mój kucyk  żeby odchylić mi głowę i całuje mnie tak  jakby od tego zależało jego życie.    50 Twarzy Greya.

nadgryziona_x3 dodano: 25 grudnia 2014

Pozbywa się marynarki, rozwiązuje ciemny krawat i rzuca je na sofę. A potem bierze mnie w ramiona, przytula mocno, szybko chwyta mój kucyk, żeby odchylić mi głowę i całuje mnie tak, jakby od tego zależało jego życie. // 50 Twarzy Greya.

Opłakuję coś  czego nigdy nie miałam. Co za absurd. Rozpacz z powodu przeklętych nadziei  przeklętych marzeń i oczekiwań.    50 Twarzy Greya.

nadgryziona_x3 dodano: 25 grudnia 2014

Opłakuję coś, czego nigdy nie miałam. Co za absurd. Rozpacz z powodu przeklętych nadziei, przeklętych marzeń i oczekiwań. // 50 Twarzy Greya.

W życiu chodzi o to  żeby być szczęśliwym. Wcale nie musi być idealnie. Musisz po prostu czuć  że wszystko co robisz ma jakiś sens.

legalove dodano: 24 grudnia 2014

W życiu chodzi o to, żeby być szczęśliwym. Wcale nie musi być idealnie. Musisz po prostu czuć, że wszystko co robisz ma jakiś sens.

Największą motywacją każdego człowieka powinien być uśmiech ukochanej osoby i lęk przed jej stratą. Dopiero w obliczu strachu jesteśmy zdolni do poświęceń  na które nie byłoby nas stać z trzeźwym umysłem.

legalove dodano: 24 grudnia 2014

Największą motywacją każdego człowieka powinien być uśmiech ukochanej osoby i lęk przed jej stratą. Dopiero w obliczu strachu jesteśmy zdolni do poświęceń, na które nie byłoby nas stać z trzeźwym umysłem.

nie ma na świecie słabszej osoby niż zakochana kobieta.

legalove dodano: 24 grudnia 2014

nie ma na świecie słabszej osoby niż zakochana kobieta.

185 dni :

legalove dodano: 24 grudnia 2014

185 dni :)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć