głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nadchodzizima

 Świat uśmierca nie mam wątpliwości bo  złamane serca zrastają się tu dłużej niż kości... ..

zimoweslonce dodano: wczoraj o 22:20

"Świat uśmierca, nie mam wątpliwości bo złamane serca zrastają się tu dłużej niż kości..." ..

Przetrwam. Nowa praca nowe miasto nowe otoczenie nowi ludzie projekty sesja. Przede mną dwa miesiące które chciałabym przeżyć w dwa tygodnie optymalne dwa tygodnie. Te dwa tygodnie które miały być najdłuższym okresem rozłąki. Dwa tygodnie niewyobrażalnej tęsknoty za bliskością drugiej osoby. Dwa tygodnie wyczerpujących rozmów mieszających puzzle w głowie. Dwa tygodnie dłużące się co najmniej dwukrotnie od pół roku. Ale skoro na zawsze trwa dwa miesiące to dlaczego dwa miesiące nie mogą trwać dwóch tygodni? ..

zimoweslonce dodano: wczoraj o 22:04

Przetrwam. Nowa praca, nowe miasto, nowe otoczenie, nowi ludzie, projekty, sesja. Przede mną dwa miesiące, które chciałabym przeżyć w dwa tygodnie, optymalne dwa tygodnie. Te dwa tygodnie, które miały być najdłuższym okresem rozłąki. Dwa tygodnie niewyobrażalnej tęsknoty za bliskością drugiej osoby. Dwa tygodnie wyczerpujących rozmów, mieszających puzzle w głowie. Dwa tygodnie, dłużące się co najmniej dwukrotnie od pół roku. Ale skoro "na zawsze" trwa dwa miesiące, to dlaczego dwa miesiące nie mogą trwać dwóch tygodni? ..

Czas to architekt który nie gra fair inwestor który się bawi przyszłością..

zimoweslonce dodano: wczoraj o 21:50

Czas to architekt, który nie gra fair, inwestor, który się bawi przyszłością..

Lubię cię wlaśnie takiego. Mówisz masz. Lubię ten dreszczyk. BEZ CIEBIE USYCHAM. Prześlij radość. Chwytaj chwilę. A niech mówią co chcą! WRÓĆ DO MNIE.  Mamy swoje miejsce na ziemi. CAŁUSEM KURZ Z UCZUĆ ZRZUĆ. To był dobry wybór. Czego sobie życzysz? Jest pięknie. Co za dzień! Trzymaj się mocno. TYMBARK.

zimoweslonce dodano: wczoraj o 21:37

Lubię cię wlaśnie takiego. Mówisz, masz. Lubię ten dreszczyk. BEZ CIEBIE USYCHAM. Prześlij radość. Chwytaj chwilę. A niech mówią co chcą! WRÓĆ DO MNIE. Mamy swoje miejsce na ziemi. CAŁUSEM KURZ Z UCZUĆ ZRZUĆ. To był dobry wybór. Czego sobie życzysz? Jest pięknie. Co za dzień! Trzymaj się mocno. TYMBARK.

Było minęło będzie lepiej. Podejdź bliżej. Wszystkiego naj. Poznasz tego kogoś. Twój ruch. O której się umawiamy? Pełna gotowość. Niemożliwe nie istnieje. Wyczuwam sukces. Żyj śmiało. Wiesz co dobre. Masz zielone światło. Otwórz się na świat. Cii mnie tu nie ma. Uśmiechaj się częściej. Wszystkowiedzący TYMBARK..

zimoweslonce dodano: wczoraj o 21:31

Było, minęło, będzie lepiej. Podejdź bliżej. Wszystkiego naj. Poznasz tego kogoś. Twój ruch. O której się umawiamy? Pełna gotowość. Niemożliwe nie istnieje. Wyczuwam sukces. Żyj śmiało. Wiesz, co dobre. Masz zielone światło. Otwórz się na świat. Cii, mnie tu nie ma. Uśmiechaj się częściej. Wszystkowiedzący TYMBARK..

Błysk piorunów czy fotoradaru? ..

zimoweslonce dodano: wczoraj o 20:49

Błysk piorunów, czy fotoradaru? ..

 Zwątpienie dopada cię częściej niż często  Częściej niż pewność o ten grunt pod nogami  Wejdę z tobą nawet w największą ciemność  A reszta? Ich piekło? Niech idzie za nami... ..

zimoweslonce dodano: wczoraj o 20:38

"Zwątpienie dopada cię częściej niż często/ Częściej niż pewność o ten grunt pod nogami/ Wejdę z tobą nawet w największą ciemność/ A reszta? Ich piekło? Niech idzie za nami..." ..

 Dopóki jesteś tu ze mną to miejsce coś znaczy ..

zimoweslonce dodano: 2 dni temu

"Dopóki jesteś tu ze mną to miejsce coś znaczy"..

 Gdziekolwiek jesteś dziś  Twoja iskra się we mnie tli  Będę niosła ją dalej w świat  Za to co mam w sobie dziękuję Tobie ..

zimoweslonce dodano: 2 dni temu

"Gdziekolwiek jesteś dziś/ Twoja iskra się we mnie tli/ Będę niosła ją dalej w świat/ Za to, co mam w sobie, dziękuję Tobie"..

Najpiękniej było słyszeć dziękuję . Szczere prawdziwe głębokie przekonujące autentyczne nieudawane niepodważalne bezpruderyjne powabne DZIĘKUJĘ..

zimoweslonce dodano: 3 dni temu

Najpiękniej było słyszeć "dziękuję". Szczere, prawdziwe, głębokie, przekonujące, autentyczne, nieudawane, niepodważalne, bezpruderyjne, powabne DZIĘKUJĘ..

 Ja nie chcę iść pod wiatr gdy wieje w dobrą stronę nie chcę biec do gwiazd niech gwiazdy biegną do mnie ..

zimoweslonce dodano: 3 dni temu

"Ja nie chcę iść pod wiatr, gdy wieje w dobrą stronę, nie chcę biec do gwiazd, niech gwiazdy biegną do mnie"..

Tylko BĄDŹ a całą resztą świata zajmę się ja..

zimoweslonce dodano: 4 dni temu

Tylko BĄDŹ, a całą resztą świata zajmę się ja..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV