głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nacpana_marzeniami

Szczęście wśród inteligentnych osób to najrzadsza rzecz  jaką znam.

julsonka dodano: 16 kwietnia 2015

Szczęście wśród inteligentnych osób to najrzadsza rzecz, jaką znam.

Kocham Cię nad życie. Kocham Cię z każdym biciem mojego serca. jesteś dla mnie wszystkim. Kocham z Tobą rozmawiać. uwielbiam gdy się na mnie patrzysz. Kocham Cię jak nikt inny. nie umiem żyć bez Ciebie. Wspaniale jest być twoją kobietą  Nie ma nic piękniejszego niż to słowo  które choć krótkie  wyraża więcej niż wszystko inne   MY. Musisz wiedzieć  jak bardzo zmieniasz moje życie w raj. uwielbiam gdy mnie przytulasz. uwielbiam słyszeć twój głos. uwielbiam gdy się śmiejesz Kocham gdy jesteś. Musisz też wiedzieć  że  jesteś i będziesz jedyny i wyjątkowy. Że nie ma nikogo  kto byłby dla mnie tak ważny  kogo bym tak pokochała i komu bym powierzyła siebie.

zmadrzeej dodano: 16 kwietnia 2015

Kocham Cię nad życie. Kocham Cię z każdym biciem mojego serca. jesteś dla mnie wszystkim. Kocham z Tobą rozmawiać. uwielbiam gdy się na mnie patrzysz. Kocham Cię jak nikt inny. nie umiem żyć bez Ciebie. Wspaniale jest być twoją kobietą, Nie ma nic piękniejszego niż to słowo, które choć krótkie, wyraża więcej niż wszystko inne - MY. Musisz wiedzieć, jak bardzo zmieniasz moje życie w raj. uwielbiam gdy mnie przytulasz. uwielbiam słyszeć twój głos. uwielbiam gdy się śmiejesz Kocham gdy jesteś. Musisz też wiedzieć, że, jesteś i będziesz jedyny i wyjątkowy. Że nie ma nikogo, kto byłby dla mnie tak ważny, kogo bym tak pokochała i komu bym powierzyła siebie.

często najbardziej kochamy tych ludzi  te sprawy i te rzeczy  od których bieg życia każe nam odchodzić   nieraz na zawsze.

chokoreeto dodano: 15 kwietnia 2015

często najbardziej kochamy tych ludzi, te sprawy i te rzeczy, od których bieg życia każe nam odchodzić - nieraz na zawsze.

ta lwia część  która tęskni za Tobą..

chokoreeto dodano: 14 kwietnia 2015

ta lwia część, która tęskni za Tobą..

 Boję się  że nie starczy mi życia  żeby się Nią nacieszyć.

wdycham_dym dodano: 14 kwietnia 2015

"Boję się, że nie starczy mi życia, żeby się Nią nacieszyć."

  Wiesz  odchodzę.       Wiedziałam  że odejdziesz.

onna dodano: 14 kwietnia 2015

- Wiesz, odchodzę. - Wiedziałam, że odejdziesz.

zawsze trzeba wybaczać egoizm  bo brak nadziei na lekarstwo..

chokoreeto dodano: 13 kwietnia 2015

zawsze trzeba wybaczać egoizm, bo brak nadziei na lekarstwo..

Trzeba umieć wybaczać egoistom   ich choroba jest nieuleczalna.

chokoreeto dodano: 13 kwietnia 2015

Trzeba umieć wybaczać egoistom, ich choroba jest nieuleczalna.

zawsze trzeba wybaczać egoizm  bo brak nadziei na lekarstwo..

chokoreeto dodano: 13 kwietnia 2015

zawsze trzeba wybaczać egoizm, bo brak nadziei na lekarstwo..

Patrzę na Nią  kiedy jest na czymś skupiona i wyłączam się całkowicie. Widzę  jak na Jej twarzy maluję się zastanowienie  momentami irytacja lub uśmiech po małym sukcesie. Obdarza mnie wtedy swoją radością  optymizmem. Odrywa od wszystkich negatywnych emocji  niepowodzeń  zmartwień. Uwielbiam Ją pogodną  z pozytywnym nastawieniem do wszystkiego. Jest największym szczęściem. Wpaja we mnie swój dobry humor  wszczepia go do skóry  krwi  kości. Niech z Nią trwa życie  a wszystko  co moje zamieńmy na Nasze.

wdycham_dym dodano: 12 kwietnia 2015

Patrzę na Nią, kiedy jest na czymś skupiona i wyłączam się całkowicie. Widzę, jak na Jej twarzy maluję się zastanowienie, momentami irytacja lub uśmiech po małym sukcesie. Obdarza mnie wtedy swoją radością, optymizmem. Odrywa od wszystkich negatywnych emocji, niepowodzeń, zmartwień. Uwielbiam Ją pogodną, z pozytywnym nastawieniem do wszystkiego. Jest największym szczęściem. Wpaja we mnie swój dobry humor, wszczepia go do skóry, krwi, kości. Niech z Nią trwa życie, a wszystko, co moje zamieńmy na Nasze.

Ludzie boją się wchodzić w głębsze relacje  bo każde rozstanie generuje głębsze blizny. Bezpieczniejsze jest poruszanie się po powierzchni. Głębiej boli bardziej.

nieidealnax16 dodano: 12 kwietnia 2015

Ludzie boją się wchodzić w głębsze relacje, bo każde rozstanie generuje głębsze blizny. Bezpieczniejsze jest poruszanie się po powierzchni. Głębiej boli bardziej.

Nie za wygląd się kocha  ale nie wiadomo za co. A jak kocha się  to i co na wierzchu się kocha  i co ukryte  i co może się stać  tak tobie  jak i mnie  czyli jemu albo jej. I wtedy nieważne  czy ktoś łysy  czy że poci się. Nie kocha się osobno  że ktoś wysoki jest  a ktoś ma takie czy inne oczy  czy choćby ktoś najpiękniej mówił  bo jeden może być wymowny  a drugi nie. Z ilu zresztą ludzi trzeba by składać na takiego jednego czy jedną  żeby nie miał żadnej wady  a jeszcze mógłby wyjść z tego jakiś stwór  nie człowiek. Kocha się tak samo przez wady i nieszczęścia i może nawet głębiej  a najgłębiej kocha się przez ból. Może być ktoś wysoki  zadbany  wymyty  pachnący  a nie ma go za co kochać

nieidealnax16 dodano: 12 kwietnia 2015

Nie za wygląd się kocha, ale nie wiadomo za co. A jak kocha się, to i co na wierzchu się kocha, i co ukryte, i co może się stać, tak tobie, jak i mnie, czyli jemu albo jej. I wtedy nieważne, czy ktoś łysy, czy że poci się. Nie kocha się osobno, że ktoś wysoki jest, a ktoś ma takie czy inne oczy, czy choćby ktoś najpiękniej mówił, bo jeden może być wymowny, a drugi nie. Z ilu zresztą ludzi trzeba by składać na takiego jednego czy jedną, żeby nie miał żadnej wady, a jeszcze mógłby wyjść z tego jakiś stwór, nie człowiek. Kocha się tak samo przez wady i nieszczęścia i może nawet głębiej, a najgłębiej kocha się przez ból. Może być ktoś wysoki, zadbany, wymyty, pachnący, a nie ma go za co kochać

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć