głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika myszka1818

I mimo  że masz u stóp cały świat  to wszyscy widzą twój każdy dzień wypełnia ból.

nacpanaaa dodano: 18 marca 2013

I mimo, że masz u stóp cały świat to wszyscy widzą twój każdy dzień wypełnia ból.

nie ma drugich takich jak my   są podobni ale nie są tacy sami. Może zachowują się podobnie i czują podobnie a przy tym wszystkim są podobnie pojebani. I może też mają rozpierdol w psychikach i są tymi złymi. I może potrafią odpierdalać naprawdę niezłe akcje   nie takie jak nasze ale również dobre. I może są w tym wszystkim zagubieni jak my i cholernie zniszczeni ale przecież nie są nami. Jesteśmy jedyni   ta cała otoczka i ten szum wokół   to wszystko jest nieważne   rozumiesz ? Nie ma takich jak my   jesteśmy jedyni i może gdybyśmy się nie poznali to oni byliby nami ? Chociaż nie nikt przecież jak my nie potrafi aż tak perfekcyjnie się ranić   nacpanaaa

nacpanaaa dodano: 18 marca 2013

nie ma drugich takich jak my , są podobni ale nie są tacy sami. Może zachowują się podobnie i czują podobnie a przy tym wszystkim są podobnie pojebani. I może też mają rozpierdol w psychikach i są tymi złymi. I może potrafią odpierdalać naprawdę niezłe akcje , nie takie jak nasze ale również dobre. I może są w tym wszystkim zagubieni jak my i cholernie zniszczeni ale przecież nie są nami. Jesteśmy jedyni , ta cała otoczka i ten szum wokół , to wszystko jest nieważne , rozumiesz ? Nie ma takich jak my , jesteśmy jedyni i może gdybyśmy się nie poznali to oni byliby nami ? Chociaż nie nikt przecież jak my nie potrafi aż tak perfekcyjnie się ranić / nacpanaaa

Niemów o dojrzałości  jeśli nie wiesz co to znaczy.

alcoholicsmile dodano: 17 marca 2013

Niemów o dojrzałości, jeśli nie wiesz co to znaczy.

Sory ty już upadłeś właśnie widać jak nisko   Zamiast próbować coś zrobić wolisz sączyć czystą.

alcoholicsmile dodano: 17 marca 2013

Sory ty już upadłeś właśnie widać jak nisko, Zamiast próbować coś zrobić wolisz sączyć czystą.

Nie szukaj szczęścia na siłę  ono kiedyś samo przyjdzie. :     !

whitedove dodano: 17 marca 2013

Nie szukaj szczęścia na siłę, ono kiedyś samo przyjdzie. :)))) !

Spacer po szczęście ?   0 5 km do spożywczego po słodycze i z powrotem   :

whitedove dodano: 17 marca 2013

Spacer po szczęście ? - 0,5 km do spożywczego po słodycze i z powrotem :)

Człowiek się zmienia. Więc szanuj go teraz  bo potem możesz żałować  że nie jesteś jego przyjacielem.

whitedove dodano: 17 marca 2013

Człowiek się zmienia. Więc szanuj go teraz, bo potem możesz żałować, że nie jesteś jego przyjacielem.

i w końcu pojawia się osoba  dzięki której rozumiesz dlaczego z nikim innym Ci nie wychodziło.

whitedove dodano: 17 marca 2013

i w końcu pojawia się osoba, dzięki której rozumiesz dlaczego z nikim innym Ci nie wychodziło.

Dobry przyjaciel zapłaci za Ciebie kaucję w więzieniu. Prawdziwy będzie siedział obok mówiąc 'Mamy przejebane'

whitedove dodano: 17 marca 2013

Dobry przyjaciel zapłaci za Ciebie kaucję w więzieniu. Prawdziwy będzie siedział obok mówiąc 'Mamy przejebane'

Najlepsze miejsce na ziemi. Między Twoim prawym   a lewym ramieniem ♥.

whitedove dodano: 17 marca 2013

Najlepsze miejsce na ziemi. Między Twoim prawym , a lewym ramieniem ♥.

Wyobraźnia to najwspanialsza rzecz  jaką człowiek posiada.

whitedove dodano: 17 marca 2013

Wyobraźnia to najwspanialsza rzecz, jaką człowiek posiada.

Możesz zamknąć oczy na rzeczy  których nie chcesz widzieć  ale nie możesz zamknąć serca na rzeczy  których nie chcesz czuć.

whitedove dodano: 17 marca 2013

Możesz zamknąć oczy na rzeczy, których nie chcesz widzieć, ale nie możesz zamknąć serca na rzeczy, których nie chcesz czuć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć