głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mylife100

chłopaku nalej  jebać gorzkie żale  polityczny kabaret  kłamstwa na światowa skale. w gorze środkowy palec  sram na wasze formy  sram na rząd  na sady i niebieskie uniformy.

jagodzia dodano: 4 maja 2011

chłopaku nalej, jebać gorzkie żale, polityczny kabaret, kłamstwa na światowa skale. w gorze środkowy palec, sram na wasze formy, sram na rząd, na sady i niebieskie uniformy.

uzależniłeś mnie  więc już nie męcz mnie odwykiem. mogę być dla ciebie ćpunem  jeśli będziesz narkotykiem.

jagodzia dodano: 4 maja 2011

uzależniłeś mnie, więc już nie męcz mnie odwykiem. mogę być dla ciebie ćpunem, jeśli będziesz narkotykiem.

tęsknię tak trochę  czy co..

jagodzia dodano: 4 maja 2011

tęsknię tak trochę, czy co..

po tym wszystkim zawsze będzie mi czegoś mało.

jagodzia dodano: 2 maja 2011

po tym wszystkim zawsze będzie mi czegoś mało.

'.życie jest zbyt krótkie by odmówić mu spontaniczności'

wiecznamarzycielka dodano: 1 maja 2011

'.życie jest zbyt krótkie by odmówić mu spontaniczności'

Uśmiech to pół pocałunku.  Ale dwa uśmiechy go nie czynią

wiecznamarzycielka dodano: 1 maja 2011

Uśmiech to pół pocałunku. Ale dwa uśmiechy go nie czynią

Niektórym emocjom należy ulegać   inne po prostu opanować.

wiecznamarzycielka dodano: 1 maja 2011

Niektórym emocjom należy ulegać , inne po prostu opanować.

Jutro może unieważnić dzisiaj.

wiecznamarzycielka dodano: 1 maja 2011

Jutro może unieważnić dzisiaj.

Nie próbuj rozumieć czegoś na siłę  bo największe prawdopodobieństwo jest takie  że zrozumiesz źle.

wiecznamarzycielka dodano: 1 maja 2011

Nie próbuj rozumieć czegoś na siłę, bo największe prawdopodobieństwo jest takie, że zrozumiesz źle.

powiedźmy że proana xd teksty jagodzia dodał komentarz: powiedźmy że proana xd do wpisu 1 maja 2011
nie ważne   gdzie będę. ważne że wszystko ułożę sobie w głowie. nadszedł czas by dowiedzieć się czego chce od życia.

madziia__ dodano: 30 kwietnia 2011

nie ważne , gdzie będę. ważne że wszystko ułożę sobie w głowie. nadszedł czas by dowiedzieć się czego chce od życia.

przetrwać 3 dni głodówki.wpadasz w stan swoistego transu.organizm nie musi nic trawić.masz nagle tak dużo energii.żyjesz jak w rauszu.jesteś kreatywna masz niesamowicie wzmocnione i wyostrzone wszystkie zmysły.ten stan..:D osiąga się go dopiero wtedy gdy przebrnie się 'w cierpieniu' przez pierwsze 2 3 dni  to nieustanna walka z głodem.z głodu budzisz się nawet w nocy.ale warto.później jest błogo.

jagodzia dodano: 27 kwietnia 2011

przetrwać 3 dni głodówki.wpadasz w stan swoistego transu.organizm nie musi nic trawić.masz nagle tak dużo energii.żyjesz jak w rauszu.jesteś kreatywna,masz niesamowicie wzmocnione i wyostrzone wszystkie zmysły.ten stan..:D osiąga się go dopiero wtedy,gdy przebrnie się 'w cierpieniu' przez pierwsze 2/3 dni- to nieustanna walka z głodem.z głodu budzisz się nawet w nocy.ale warto.później jest błogo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć