głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika myhyym

czasami chciałabym wejść do twojego mózgu i dowiedzieć się o co tak właściwie ci chodzi.

onaa56 dodano: 16 maja 2013

czasami chciałabym wejść do twojego mózgu i dowiedzieć się o co tak właściwie ci chodzi.

Leżąc obok Ciebie mogłabym tak trwać zamknąć oczy  czuć Cię całą wieczność Ty i ja  razem   nie ma nic lepszego.

onaa56 dodano: 16 maja 2013

Leżąc obok Ciebie mogłabym tak trwać zamknąć oczy, czuć Cię całą wieczność Ty i ja, razem - nie ma nic lepszego.

Jeden pocałunek   a ona już wiedziała  że nigdy więcej nie chce smakować innych ust.

onaa56 dodano: 16 maja 2013

Jeden pocałunek , a ona już wiedziała, że nigdy więcej nie chce smakować innych ust.

Wiesz wolałabym czuć żal  smutek  zakłopotanie  rozczarowanie niż pustkę którą mam w sercu. Z pustką nie można żyć ot tak. Nie można udawać  że jej nie ma  bo ona jest i gryzie swoimi niewidzialnymi ząbkami.

onaa56 dodano: 16 maja 2013

Wiesz,wolałabym czuć żal, smutek, zakłopotanie, rozczarowanie niż pustkę,którą mam w sercu. Z pustką nie można żyć ot tak. Nie można udawać, że jej nie ma, bo ona jest i gryzie swoimi niewidzialnymi ząbkami.

Przyznaj  że gdy słuchasz muzyki  to właśnie Jego masz przed oczami.

onaa56 dodano: 16 maja 2013

Przyznaj, że gdy słuchasz muzyki, to właśnie Jego masz przed oczami.

Pozwól mi siedzieć na Twoich kolanach. Może chłód to czasem tylko wymówka. Lubię siedzieć blisko Ciebie  czuć ciepło Twego ciała  Jestem cholernie szczęśliwa.

onaa56 dodano: 16 maja 2013

Pozwól mi siedzieć na Twoich kolanach. Może chłód to czasem tylko wymówka. Lubię siedzieć blisko Ciebie, czuć ciepło Twego ciała, Jestem cholernie szczęśliwa.

chyba juz mi tylko pozostało szukania odpowiedzi na pytania  na które podobno nie da się odpowiedzieć. pójdę  poszukam odpowiedzi na jedno bardzo ważne pytanie   Dlaczego właściwie się poznaliśmy  dlaczego nie umiemy zapomnieć  dlaczego on nadal żyje w moim sercu ?   chcę znaleźć odpowiedź  chcę zrozumieć każdy dzien bez niego  z chusteczkami i ciężkim rapem. chcę zrozumieć dlaczego to właśnie na siebie musieliśmy trafić. przecież podobno nie ma przypadków a życie każdego ma jakiś nadany sens.   kocham skurwiela

namalowanaksiezniczka dodano: 16 maja 2013

chyba juz mi tylko pozostało szukania odpowiedzi na pytania, na które podobno nie da się odpowiedzieć. pójdę, poszukam odpowiedzi na jedno bardzo ważne pytanie ` Dlaczego właściwie się poznaliśmy, dlaczego nie umiemy zapomnieć, dlaczego on nadal żyje w moim sercu ? ` chcę znaleźć odpowiedź, chcę zrozumieć każdy dzien bez niego, z chusteczkami i ciężkim rapem. chcę zrozumieć dlaczego to właśnie na siebie musieliśmy trafić. przecież podobno nie ma przypadków a życie każdego ma jakiś nadany sens. [ kocham_skurwiela ]

jeśli bywa  że wierzysz  czasem ręce składasz  a jeśli zaraz potem grzeszysz  to nie jest wiara

arghh dodano: 16 maja 2013

jeśli bywa, że wierzysz, czasem ręce składasz, a jeśli zaraz potem grzeszysz, to nie jest wiara

jeśli łzy bywają rzewne  wcale nie chcesz płakać

arghh dodano: 16 maja 2013

jeśli łzy bywają rzewne, wcale nie chcesz płakać

jeśli coś bywa pewne  nie jest pewne na bank

arghh dodano: 16 maja 2013

jeśli coś bywa pewne, nie jest pewne na bank

ucz się opanować złość  wygrać z myślami potyczki  czasem szczęśliwą serie przerywa zimny życia prysznic

arghh dodano: 16 maja 2013

ucz się opanować złość, wygrać z myślami potyczki, czasem szczęśliwą serie przerywa zimny życia prysznic

z miliona dróg trafić na właściwe ścieżki  z miliona słów wybrać najważniejsze treści

arghh dodano: 16 maja 2013

z miliona dróg trafić na właściwe ścieżki, z miliona słów wybrać najważniejsze treści

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć