głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mortii

nienawidzę nocy. nienawidzę gwiazd. nienawidzę piwa. nienawidzę zielska. nienawidzę narkotyków. nienawidzę mojej słabości. nienawidzę czekoladowych tęczówek. nienawidzę przeszłości. nienawidzę teraźniejszości. nienawidzę huśtawek nastrojów. nienawidzę lęku. nienawidzę łez. nienawidzę samotności. nienawidzę siebie samej  za to  że tak bardzo Cię ranię.

waniilia dodano: 26 stycznia 2013

nienawidzę nocy. nienawidzę gwiazd. nienawidzę piwa. nienawidzę zielska. nienawidzę narkotyków. nienawidzę mojej słabości. nienawidzę czekoladowych tęczówek. nienawidzę przeszłości. nienawidzę teraźniejszości. nienawidzę huśtawek nastrojów. nienawidzę lęku. nienawidzę łez. nienawidzę samotności. nienawidzę siebie samej, za to, że tak bardzo Cię ranię.

nie wracaj do przeszłości. nie pozwól by wspomnienia zawładnęły Twoim sercem  by zapukały do Twojej duszy. odetnij się  nie rozpamiętuj. te piękne chwile już nie wrócą   to najszczersza  ale i najbardziej bolesna prawda.

waniilia dodano: 26 stycznia 2013

nie wracaj do przeszłości. nie pozwól by wspomnienia zawładnęły Twoim sercem, by zapukały do Twojej duszy. odetnij się, nie rozpamiętuj. te piękne chwile już nie wrócą - to najszczersza, ale i najbardziej bolesna prawda.

nie myśl za dużo  bo stworzysz problem  którego przed chwilą nie było.   onna

zet dodano: 25 stycznia 2013

nie myśl za dużo, bo stworzysz problem, którego przed chwilą nie było. /onna

Ciężko obudzić się z pięknego snu  w którym posiada się lojalnych przyjaciół  wspaniałą rodzinę  kochającego chłopaka  piękny dom i zaskakująco dobre osiągnięcia w nauce. Po takim pięknym śnie pora zmierzyć się z szarą rzeczywistością. Trzeba stawić czoła problemom i żyć. Samotnie  smutno  po cichu  mogąc polegać wyłącznie na sobie.  shhhhh

shhhhh dodano: 25 stycznia 2013

Ciężko obudzić się z pięknego snu, w którym posiada się lojalnych przyjaciół, wspaniałą rodzinę, kochającego chłopaka, piękny dom i zaskakująco dobre osiągnięcia w nauce. Po takim pięknym śnie pora zmierzyć się z szarą rzeczywistością. Trzeba stawić czoła problemom i żyć. Samotnie, smutno, po cichu, mogąc polegać wyłącznie na sobie. /shhhhh

Ciężki tydzień  trudny tydzień  męczący tydzień. Nieprzespane noce  uciążliwi ludzie  niespokojne godziny wyczekiwania  śmierdzący brudny szpital. Wiesz  mamo? Teraz już będzie pięknie. Musi być. shhhhh

shhhhh dodano: 25 stycznia 2013

Ciężki tydzień, trudny tydzień, męczący tydzień. Nieprzespane noce, uciążliwi ludzie, niespokojne godziny wyczekiwania, śmierdzący brudny szpital. Wiesz, mamo? Teraz już będzie pięknie. Musi być./shhhhh

Widziałem krople łez na jej ustach. Na ustach tej  którą kocham. Była delikatna jak zawsze i zarazem tak chłodna  jak ktoś całkiem daleki. W jej oczach pustka  przerażająca pustka choć źrenice pozornie próbowały się uśmiechać. Czułem jej zimny oddech na swoim karku  czułem ten ból  czułem jak na ramieniu koszulka przesiąka jej łzami  nie zrobiłem nic. Opuszkami palców na wargach uciszałem jej krzyk. Tłumiła w sobie wiele  coraz więcej. Tłumiła marzenia i chęć ich spełnienia. Nóż przy krtani  ucisk w płucach  brak oddechu  dławiła się krwią  lecz nie powiedziała nic. Chciała tak. Chciała umrzeć ze świadomością życia. Chciała.   Endoftime.

endoftime dodano: 25 stycznia 2013

Widziałem krople łez na jej ustach. Na ustach tej, którą kocham. Była delikatna jak zawsze i zarazem tak chłodna, jak ktoś całkiem daleki. W jej oczach pustka, przerażająca pustka choć źrenice pozornie próbowały się uśmiechać. Czułem jej zimny oddech na swoim karku, czułem ten ból, czułem jak na ramieniu koszulka przesiąka jej łzami, nie zrobiłem nic. Opuszkami palców na wargach uciszałem jej krzyk. Tłumiła w sobie wiele, coraz więcej. Tłumiła marzenia i chęć ich spełnienia. Nóż przy krtani, ucisk w płucach, brak oddechu, dławiła się krwią, lecz nie powiedziała nic. Chciała tak. Chciała umrzeć ze świadomością życia. Chciała. / Endoftime.

http:  pozorna.odpowie.pl

pozorna dodano: 25 stycznia 2013

Zamknij oczy. Ale nie umieraj  masz prawo do płaczu. A potem wstań i walcz o następny dzień

ejogarnij dodano: 24 stycznia 2013

Zamknij oczy. Ale nie umieraj, masz prawo do płaczu. A potem wstań i walcz o następny dzień

nie pozwólmy by zabrakło nam czasu na nas   i.need.you

dzyndzelek dodano: 24 stycznia 2013

nie pozwólmy by zabrakło nam czasu na nas / i.need.you
Autor cytatu: i.need.you

Tu gdzie każda doba przeżyta razem   to mały cud .    dzyndzelek

dzyndzelek dodano: 24 stycznia 2013

Tu gdzie każda doba przeżyta razem , to mały cud . | dzyndzelek

Wolę prawdę . Nawet jeśli miałaby się wiązać z bólem .   dzyndzelek

dzyndzelek dodano: 24 stycznia 2013

Wolę prawdę . Nawet jeśli miałaby się wiązać z bólem . | dzyndzelek

Dlaczego wiem  że nie będzie po mojej stronie ? Dlaczego nie mogę już powiedzieć ci wszystkiego ? Dlaczego przestałam ci ufać ?   dzyndzelek

dzyndzelek dodano: 24 stycznia 2013

Dlaczego wiem, że nie będzie po mojej stronie ? Dlaczego nie mogę już powiedzieć ci wszystkiego ? Dlaczego przestałam ci ufać ? | dzyndzelek

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć