głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika moja_dupa

Puszczam w niepamięć cały szum i chaos  zapominam o tym wszystkim co tak bolało.

ally1212 dodano: 5 stycznia 2012

Puszczam w niepamięć cały szum i chaos, zapominam o tym wszystkim co tak bolało.

Szkoda że Titanic to nie lektura szkolna. Każdy by dostał Celujący za znajomość treści. ♥

ally1212 dodano: 5 stycznia 2012

Szkoda że Titanic to nie lektura szkolna. Każdy by dostał Celujący za znajomość treści. ♥

  Od kiedy wiem jak masz na imię tak nazywa się całe moje życie .

ally1212 dodano: 5 stycznia 2012

` Od kiedy wiem jak masz na imię tak nazywa się całe moje życie .

maż taki ujarany musk rze nie da sie dogadać.   pisane twoją ujaraną ortografią.

neesquik dodano: 5 stycznia 2012

maż taki ujarany musk rze nie da sie dogadać. / pisane twoją ujaraną ortografią.
Autor cytatu: zlapmnie_

Nie.!    teksty neesquik dodał komentarz: Nie.!; ( do wpisu 5 stycznia 2012
jesteś dla mnie wszystkim. pojmij to.

neesquik dodano: 4 stycznia 2012

jesteś dla mnie wszystkim. pojmij to.

mów do mnie szeptem.

neesquik dodano: 4 stycznia 2012

mów do mnie szeptem.

Przysunął mnie do siebie tak blisko  że niemal stykalismy się ciałami. Nagle wylądowałam na blacie. Nasze twarze znalazły się na równej wysokości. Mrocznie  kusząco uśmiechnięty  utkwił we mnie oczy. I wtedy zrozumiałam  że podświadomie czekam na tę chwilę już od bardzo dawna.   neesquik

neesquik dodano: 4 stycznia 2012

Przysunął mnie do siebie tak blisko, że niemal stykalismy się ciałami. Nagle wylądowałam na blacie. Nasze twarze znalazły się na równej wysokości. Mrocznie, kusząco uśmiechnięty, utkwił we mnie oczy. I wtedy zrozumiałam, że podświadomie czekam na tę chwilę już od bardzo dawna. ~ neesquik

. w sumie przydałoby się pouczyć  ale w sumie się mi nie chce i w sumie się nie pouczę . l s.cz.czekoladka

sweet_czekoo_czekoladka dodano: 4 stycznia 2012

. w sumie przydałoby się pouczyć, ale w sumie się mi nie chce i w sumie się nie pouczę . l s.cz.czekoladka

Każde bicie mojego połamanego serducha  każdy oddech  każdy uśmiech  który tak rzadko pojawia się na mojej twarzy jest dla Ciebie. Każdy dzień jest taki sam  szary  ponury bez jakichkolwiek barw  na mojej twarzy pojawia się dziwny smutek  którego nie potrafię wytłumaczyć  to jest może tęsknota? Może tesknie za Tobą  za twoją osobą  za dużymi niebieskimi tęczówkami  za zniewalającym uśmiechem   za każdym wypowiedzianym kocham cię  za twoim dotykiem i słodkim smakiem ust. Tak  tęsknię za tym.

neesquik dodano: 3 stycznia 2012

Każde bicie mojego połamanego serducha, każdy oddech, każdy uśmiech, który tak rzadko pojawia się na mojej twarzy jest dla Ciebie. Każdy dzień jest taki sam, szary, ponury bez jakichkolwiek barw, na mojej twarzy pojawia się dziwny smutek, którego nie potrafię wytłumaczyć, to jest może tęsknota? Może tesknie za Tobą, za twoją osobą, za dużymi niebieskimi tęczówkami, za zniewalającym uśmiechem , za każdym wypowiedzianym kocham cię, za twoim dotykiem i słodkim smakiem ust. Tak, tęsknię za tym.
Autor cytatu: potajonyx3

Zaciskasz pięści  podnosisz głowę i ze łzami w oczach szepczesz  że wszystko się ułoży.

ally1212 dodano: 3 stycznia 2012

Zaciskasz pięści, podnosisz głowę i ze łzami w oczach szepczesz, że wszystko się ułoży.

. marzenia miały się spełniać  a miłość nie boleć . l s.cz.czekoladka

sweet_czekoo_czekoladka dodano: 3 stycznia 2012

. marzenia miały się spełniać, a miłość nie boleć . l s.cz.czekoladka

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć