 |
Plotki gonią plotki, taka branża. A ja chuj wbijam w branżę, skoro sam się nie ogarniam już. / ♥
|
|
 |
Potem znów powiem Ci, że możesz mi ufać. I to nie jest tak, że już nie lubię Cię słuchać
|
|
 |
Nie powiedziałeś tego w ryj, więc nie powiedziałeś nic.
|
|
 |
Nie myśl za dużo, bo stworzysz problem, którego chwilę temu nie było.
|
|
 |
Można milczeć i milczeniem kogoś ranić.
|
|
 |
Żyję w świecie tchórzy, którzy zamiast stawić czoła problemom, zapijają je litrami wódki.
|
|
 |
W końcu się poddajesz. Nie walczysz, nie krzyczysz, nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na to co Cię otacza i nie potrafisz już zrozumieć o co było to zamieszanie. Nie interesuję Cię już czy ktoś odejdzie albo czy może zranić. Zgadzasz się na wszystko. Umarłaś, sama przyznaj.
|
|
 |
Pijemy za tych co są i byli, za fałszywych którzy nas zdradzili i skrzywdzili. Za ludzi których poznamy, tych co przy nas zostaną lub będą tylko na chwile. Za kochanych i zapomnianych. Przyjaciół i wrogów. Miłość i nienawiść. Za smutek i szczęście. Spokój i furię. Uśmiech i łzy. Za czas, który poświęcamy i za ten poświęcony nam. Za to jacy byliśmy, jesteśmy i jacy będziemy. Za nasze problemy i ich rozwiązania. Za to czego dokonamy i marzenia, które spełnimy. Za przyszłość i przeszłość. Za to co będzie. Za tych, których pokochamy z kim będziemy. Za namiętność i seks. Pożądanie i strach. Zazdrość i gniew. Zdradę i ból. Pijemy za cały nasz świat, za to co jest wart, za wszystko co będziemy mieć. Pijemy za życie i Pijemy za śmierć.
|
|
 |
Przyjaciółki są po to, by je kochać.
|
|
 |
Ojcze nasz ,któryś jest w niebie spraw by jego oczy wpatrzone były we mnie .Niech znów budzi i zasypia się przy mnie .Niech znów trzyma moja dłoń .Daj mi jego całego .Wybaczam mu wszystko , niech będzie tu na zawsze . Amen.
|
|
 |
Wciąż jesteś moim sercem . Nie rozumiem jak to możliwe ,że wciąż tu jestem . Przecież nie da się żyć bez serca .
|
|
 |
Nie jesteśmy już razem jakiś czas . Ale wciąż gdy Cię widzę,gdy rozmawiasz ze mną drżę cała w środku , nie mogę mówić, nogi mi się uginają , wali serce , a krew rozpierdala mi żyły , dalej działasz na mnie jak narkotyk ,wciąż jesteś moim nałogiem , moim senesem ,moim wszystkim , wciąż Cię kocham .
|
|
|
|