 |
|
Czasem tak mnie to wszystko męczy, że nawet nie mam siły źle się czuć.
|
|
 |
|
"Czemu nie jestem na przykład szczęśliwą szafą w Twoim pokoju, szafą, która patrzy na Ciebie całą, kiedy siedzisz w fotelu czy przy biurku, albo gdy kładziesz się i śpisz."
Franz Kafka "Listy do Mileny"
|
|
 |
|
I powiedz mi, że niektóre rzeczy pozostały.
|
|
 |
|
tesknota jest okropna, bo nie pozwala ruszyc z miejca, ale czasami jej nam potrzeba./lizzie
|
|
 |
|
Czuć chemię, my kanapa i Breaking Bad
|
|
 |
|
Chodzi mi tylko o to żeby czuć się wolnym bejbi
będę miał wszystko albo nic, nie chcę nic pomiędzy
|
|
 |
|
jeśli sny są odzwierciedleniem mojej duszy to psychiatra nie pomoże.
|
|
 |
|
sny pozwalają nam poznać prawdę, a przynajmniej cząstkę jej, wystarczy tylko skupić się na wypowiadanych słowach .Pozwalają spotkać ludzi, którzy mają nam coś do powiedzenia, wyjawnienia, dlatego ich spotykamy. To jest jedyny sposób by dowiedzieć się czegoś co już dawno powinniśmy wiedzieć, ale w realnym świecie, na jawie nie ma często takiej możliwości. Egoiści nie dają nam takiej szansy./vanilla07
|
|
 |
|
Wracasz i dostrzegasz, że wszystko się zmieniło. Nic już nie jest takie samo... Nie ma już starej zadbanej altany, w której rogu, na bujanym fotelu siedziała starsza pani paląca z lufki mocnego papierosa i po chwili wypuszczająca szary dym ze swych delikatnie pomarszczonych od pocałunków ust, które niegdyś całował jej drugi mąż, siedzący w pokoju obok, który już też nie jest taki sam... Nie ma już kasztanowej kukułki, która co jakiś czas wysuwała się ze starego zegara i wydawała denerwujące wtedy dźwięki, a on mimo to, siedział w swoim ogromnym fotelu i wsłuchiwał się w nią, jakby wygrywała cudowne melodie. Została tylko ich córka, która umiera każdego dnia, siedząc w swoim pokoiku i całymi dniami oglądająca stary telewizor. ~ brejk
|
|
 |
|
przypomniało mi się to w samą niepore.
|
|
 |
|
Słyszałem kiedyś, że każda spadająca gwiazda przybliża nas do miejsca, w którym chcielibyśmy być. Kilka lat temu, gdy byłem jeszcze dzieckiem, patrzyłem w niebo i czekałem tylko, aż będę o rok starszy. Kiedy już trochę dorosłem, chciałem choć na chwilę znaleźć się w miejscu, które przyniesie mi odrobinę szczęścia, uśmiechu. Teraz mam ponad dwadzieścia lat i siedzę godzinami pod gwiazdami prosząc, aby zabrały mnie stąd i zaprowadziły jak najprędzej do Ciebie.
|
|
|
|