głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika miskax33

Moje najlepsze miejsce na ziemi  jest gdzieś między Twoim prawym  a lewym ramieniem.

maniax3 dodano: 1 luty 2011

Moje najlepsze miejsce na ziemi, jest gdzieś między Twoim prawym, a lewym ramieniem.

Wciąż mam te głupie myśli  kłócące się w mojej głowie.

illmentally dodano: 1 luty 2011

Wciąż mam te głupie myśli, kłócące się w mojej głowie.

każ mi odejść  to czas by ruszyć w drogę.

illmentally dodano: 1 luty 2011

każ mi odejść, to czas by ruszyć w drogę.

mimo że jesteś wszystkim nie chce krzywdzić Cię więcej i wiem  że nigdy więcej nie złączą się nasze ręce.

illmentally dodano: 1 luty 2011

mimo,że jesteś wszystkim,nie chce krzywdzić Cię więcej i wiem, że nigdy więcej nie złączą się nasze ręce.

I czemu wciąż próbujesz sobie mnie ustawić tak jak Ci wygodnie.

illmentally dodano: 1 luty 2011

I czemu wciąż próbujesz sobie mnie ustawić tak jak Ci wygodnie.

dobree    teksty illmentally dodał komentarz: dobree ;) do wpisu 1 luty 2011
Piję żeby paść  padam żeby wstać  wstaję żeby pić!

maniax3 dodano: 31 stycznia 2011

Piję żeby paść, padam żeby wstać, wstaję żeby pić!

DZIEWCZYNY help ! co kupić chłopakowi na Walentynki? xD

maniax3 dodano: 31 stycznia 2011

DZIEWCZYNY help ! co kupić chłopakowi na Walentynki? xD

I pamiętaj  że tylko dla Ciebie usypiam w weekendy o 22  by móc wstać o 3 i z Tobą gadać.

xkaskowaa dodano: 31 stycznia 2011

I pamiętaj, że tylko dla Ciebie usypiam w weekendy o 22, by móc wstać o 3 i z Tobą gadać.

nienawidzę cię za to  że codziennie trzymając mnie za rękę powtarzałeś: nigdy cię nie opuszczę. więc gdzie jesteś  pytam się  gdzie jesteś do cholery?

maniax3 dodano: 30 stycznia 2011

nienawidzę cię za to, że codziennie trzymając mnie za rękę powtarzałeś: nigdy cię nie opuszczę. więc gdzie jesteś, pytam się, gdzie jesteś do cholery?

miłość jest piękna. kto to kurwa wymyślił?

maniax3 dodano: 30 stycznia 2011

miłość jest piękna. kto to kurwa wymyślił?

Pamietam to jak dziś  ten dzień  te czasy  kiedy jedynym problemem było pogodzenie przyjaciół z nauką. Kiedy największą frajdą było raczej samo zbijanie się z chłopaków  a nie latanie za nimi. Kiedy najpóźniejszą porą o której się wracało do domu była godzina 22  nie godzina 4 nad ranem jeszcze w stanie zajebanym. Dlaczego młodszy wiek sprawia nam mniej problemów   dlaczego zamiast stając się mądrzejsi  głupiejemy coraz bardziej  by w końcu kiedyś  za paredziesiąt lat  gdy będziemy to wspominać  nie śmiać się z tego  a płakać. Płakać i wypominać sobie wszystkie popełnione dotychczas błedy i stracone osoby tak bliskie Twemu sercu.

xkaskowaa dodano: 29 stycznia 2011

Pamietam to jak dziś, ten dzień, te czasy, kiedy jedynym problemem było pogodzenie przyjaciół z nauką. Kiedy największą frajdą było raczej samo zbijanie się z chłopaków, a nie latanie za nimi. Kiedy najpóźniejszą porą o której się wracało do domu była godzina 22, nie godzina 4 nad ranem jeszcze w stanie zajebanym. Dlaczego młodszy wiek sprawia nam mniej problemów, dlaczego zamiast stając się mądrzejsi, głupiejemy coraz bardziej, by w końcu kiedyś, za paredziesiąt lat, gdy będziemy to wspominać, nie śmiać się z tego, a płakać. Płakać i wypominać sobie wszystkie popełnione dotychczas błedy i stracone osoby tak bliskie Twemu sercu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć