 |
|
"Pieprzyć to, co o nas mówią, jesteśmy ludźmi z pasją, nie ma takiej opcji, żeby zapał nasz miał zgasnąć - nieprzychylni nam będą wciąż dołki kopać, nie czas się tym przejmować, więc nie przejmuj się tym chłopak"
|
|
 |
|
Nie możesz dać wejść sobie na głowę, dziewczyno! Kiedy coś Ci nie pasuje, to powiedz, że Ci nie pasuje. Jeżeli będziesz zbyt pobłażliwa, inni* zagonią Cię w kozi róg i nic nie będziesz miała do powiedzenia. Pomyśl o tym.. //
|
|
 |
|
Chcę Ci dać połowę szczęścia, byś poznał czym jest uśmiech
Połowę wiary w siebie, to wszystko łatwiej pójdzie
|
|
 |
|
Teraz jedno, co się liczy, to żyć z samym sobą w zgodzie
I by dalsze życiorysy już pisały się spokojnie
Nawiązać dialog, rodziny nie wybierasz
I nie jeden pewnie by chciał urodzić się jeszcze raz, zawsze
Może być gorzej, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma
Bogaci szukają miłości, biedni szczęścia w monetach
|
|
 |
|
Jeśli tak bardzo kochałaś niewłaściwą osobę, to wyobraź sobie, jak bardzo kochałbyś tą właściwą.
|
|
 |
|
każdemu umiesz pomóc, doradzić, każdego wspierasz, a własne życie wymyka Ci się spod kontroli.
|
|
 |
|
"Pamięć o ludziach jest gorsza niż życiowa bezwzględność. Zniszczyłeś zgliszcza mojej miłości"
|
|
 |
|
Kobieta jest najsłabsza, gdy kocha, a najsilniejsza, gdy jest kochana .
|
|
 |
|
Kocham, gdy przychodzisz w nocy na głupią fajkę mimo, że widziałeś mnie 3 godziny wcześniej odprowadzając do domu. Kocham, gdy widzę jak bardzo Ci zależy, jak mówisz kilka razy, że chciał byś położyć się obok mnie i usnąć po czym siedzisz ze mną do rana i zajmujesz sie małym, po czym znosisz moją głupawkę przez którą nie mogę usnąć. I kocham też to jak martwisz sie o mnie, jak kazesz mi w końcu usnąć bo wiesz, że będę niewyspana. Kocham, po prostu kocham Ciebie, nas razem.
|
|
 |
|
Kocha za bardzo, chce za bardzo.
|
|
 |
|
nie zapominaj co się dla Ciebie liczy. Czasem życie to dwa kroki w tył, jeden w przód. Ale codziennie możemy starać się, aby tych dwóch kroków w tył nie było.
|
|
 |
|
szczęście to nie przypadek.. raz wypracowane nie trwa wiecznie. Bez względu na to czy mówimy o szczęściu osobistym, czy zawodowym, trzeba na nie pracować i pielęgnować każdego dnia. nie raz ciężko, ale zawsze warto
|
|
|
|