głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika meeow

Nie wiecie czego doświadczyła. I nie wiecie gdzie była. Lecz przykuwacie jej wzrok. Który mrozi wasz krok. A ona spogląda na wszystkich. Z tajemniczym uśmiechem. I czarnym tatuażem na swym ciele.

pocketful_of_sunshine dodano: wczoraj o 15:37

Nie wiecie, czego doświadczyła. I nie wiecie, gdzie była. Lecz przykuwacie jej wzrok. Który mrozi wasz krok. A ona spogląda na wszystkich. Z tajemniczym uśmiechem. I czarnym tatuażem na swym ciele.

Wiem że zabrzmi to śmiesznie ale od stycznia zmiany. Chce spędzić rodzinne miłe święta. Od paru dni zapisuje sobie co muszę zmienić w sobie i w życiu. Zbieram siły. Zawsze działałam pochopnie teraz muszę zacząć od porządku w głowie. Jeśli stoisz w miejscu to tak na prawdę się cofasz.

pocketful_of_sunshine dodano: przedwczoraj o 23:50

Wiem, że zabrzmi to śmiesznie, ale od stycznia zmiany. Chce spędzić rodzinne miłe święta. Od paru dni zapisuje sobie co muszę zmienić w sobie i w życiu. Zbieram siły. Zawsze działałam pochopnie teraz muszę zacząć od porządku w głowie. Jeśli stoisz w miejscu, to tak na prawdę się cofasz.

Każdy się z niej śmiał razem ze mną. Jak mówi jak się ubiera udaje że ćwiczy a efektów jak nie było tak nie ma. Kiedy paru znajomych wysłało mi jej zdjęcie z siłowni stwierdziłam dość. Dość śmiania się z niej jaka jest kim my jesteśmy żeby kogokolwiek oceniać. Nam też wiele brakuje do ideału. Ona chociaż coś robi małymi krokami idzie do przodu a my ?

pocketful_of_sunshine dodano: przedwczoraj o 23:48

Każdy się z niej śmiał, razem ze mną. Jak mówi, jak się ubiera, udaje, że ćwiczy, a efektów jak nie było tak nie ma. Kiedy paru znajomych wysłało mi jej zdjęcie z siłowni stwierdziłam dość. Dość śmiania się z niej jaka jest, kim my jesteśmy żeby kogokolwiek oceniać. Nam też wiele brakuje do ideału. Ona chociaż coś robi, małymi krokami idzie do przodu, a my ?

tone w głębokim dole który sam sobie wykopałem i wypełniłem go swymi łzami

pocketful_of_sunshine dodano: przedwczoraj o 23:38

tone w głębokim dole, który sam sobie wykopałem i wypełniłem go swymi łzami

Może prawdziwa miłość jest kwestią decyzji. Decyzji o daniu komuś szansy. Poświęceniu się dla kogoś bez oglądania się na możliwość cofnięcia wszystkiego albo na to czy ktoś Cię zrani albo czy on jest tym jedynym. Może miłość nie jest czymś co Ci się przydarza. Być może to coś co musisz wybrać.

czillalt_love dodano: 2 dni temu

Może prawdziwa miłość jest kwestią decyzji. Decyzji o daniu komuś szansy. Poświęceniu się dla kogoś, bez oglądania się na możliwość cofnięcia wszystkiego albo na to czy ktoś Cię zrani, albo czy on jest tym jedynym. Może miłość nie jest czymś co Ci się przydarza. Być może to coś, co musisz wybrać.

To najbardziej samotna rzecz na świecie czekanie aż ktoś nas znajdzie.

czillalt_love dodano: 2 dni temu

To najbardziej samotna rzecz na świecie, czekanie, aż ktoś nas znajdzie.

Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności dopóki nie znajdą kogoś tak dzikiego aby biegał z nimi.

czillalt_love dodano: 2 dni temu

Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi.

Nieważne kto cię zranił. Ważne kto sprawił że znów się uśmiechasz.

czillalt_love dodano: 2 dni temu

Nieważne, kto cię zranił. Ważne, kto sprawił, że znów się uśmiechasz.

bądź cierpliwy. czasem po prostu trzeba przejść to co najgorsze by osiągnąć to co najlepsze.

czillalt_love dodano: 2 dni temu

bądź cierpliwy. czasem po prostu trzeba przejść to, co najgorsze, by osiągnąć to, co najlepsze.

 Co z Karoliną? Lekarz: nie wygląda dobrze.  Wiem ale co z jej zdrowiem?

iza1550 dodano: 2 dni temu

- Co z Karoliną? Lekarz: nie wygląda dobrze. - Wiem, ale co z jej zdrowiem?

Dla nas już zawsze jesteś przegrany. Przywyknij do tego. Jak skóra do dziary.

czillalt_love dodano: 2 dni temu

Dla nas już zawsze jesteś przegrany. Przywyknij do tego. Jak skóra do dziary.

It's easier to travel than to stop because as long as you're reaching your destination you can be in your dreams. It's only when you stop that you're meeting reality.

jednorazowagra dodano: 4 dni temu

It's easier to travel than to stop, because as long as you're reaching your destination, you can be in your dreams. It's only when you stop, that you're meeting reality.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV