głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika martysss123

ten o którym można marzyć jest mój

wand dodano: 19 września 2016

ten, o którym można marzyć, jest mój

Całe życie się odchudzasz próbujesz o siebie zadbać próbujesz coś zmienić żebyś była zgrabna ładna i atrakcyjna i nagle zdajesz sobie sprawę że to nie twój wygląd jest problemem tylko burdel którego inni narobili ci w głowie.

wand dodano: 19 września 2016

Całe życie się odchudzasz, próbujesz o siebie zadbać, próbujesz coś zmienić, żebyś była zgrabna, ładna i atrakcyjna i nagle zdajesz sobie sprawę, że to nie twój wygląd jest problemem, tylko burdel, którego inni narobili ci w głowie.
Autor cytatu: fumik

Przez ostatnie miesiące zapominałam nie widywałam nie rozmawiałam nie tęskniłam i nie kochałam. Jak to się stało że jeden wieczór jeden uśmiech jedna chwila sprawiły że wszystko się skumulowało i wrociło z podwojoną siłą? Dlaczego ja wciąż jestem w tym gównie skoro przestało mnie to interesować? Odszedł już dawno a czuję jakby to był dopiero początek. Ponownie kocham go tak bardzo że nie potrafię sobie wyobrazić dnia bez jego obecności. Boję się przyszłych miesięcy a przede wszystkim o siebie jak ja wytrzymam kolejne jego odejście.

wand dodano: 19 września 2016

Przez ostatnie miesiące zapominałam, nie widywałam, nie rozmawiałam, nie tęskniłam i nie kochałam. Jak to się stało, że jeden wieczór, jeden uśmiech, jedna chwila sprawiły, że wszystko się skumulowało i wrociło z podwojoną siłą? Dlaczego ja wciąż jestem w tym gównie, skoro przestało mnie to interesować? Odszedł już dawno, a czuję, jakby to był dopiero początek. Ponownie kocham go tak bardzo, że nie potrafię sobie wyobrazić dnia bez jego obecności. Boję się przyszłych miesięcy, a przede wszystkim o siebie, jak ja wytrzymam kolejne jego odejście.

Krótkie dni krótkie noce krótkie lata. Tak mało powiedziałam nie zdążyłam. Zmęczyłam się zachwytem rozpaczą gorliwością nadzieją.

wand dodano: 19 września 2016

Krótkie dni, krótkie noce, krótkie lata. Tak mało powiedziałam, nie zdążyłam. Zmęczyłam się zachwytem, rozpaczą, gorliwością, nadzieją.

Pamiętaj  blizny nie szpecą. One pokazuja gdzie byłaś.  T.M

wand dodano: 15 września 2016

Pamiętaj - blizny nie szpecą. One pokazuja gdzie byłaś. || T.M

Jesteście tu jeszcze kochani? :

mr.lonely dodano: 14 września 2016

Jesteście tu jeszcze kochani? :)

Bóg spłatał ci brzydkiego figla. Dał ci wszystko. I pewno sam tak osłupiał na twój widok że zapomniał dodać ci na koniec odrobinę wiary w siebie. W porządku. Nie jestem może tym facetem. Niełatwo się z tym pogodzić ale jakoś sobie z tym poradzę. Mam tylko nadzieję że pewnego dnia ktoś wbije ci trochę rozumu do tej twojej cudownej głowy i sprawi że pokochasz samą siebie.

wand dodano: 12 września 2016

Bóg spłatał ci brzydkiego figla. Dał ci wszystko. I pewno sam tak osłupiał na twój widok, że zapomniał dodać ci na koniec odrobinę wiary w siebie. W porządku. Nie jestem może tym facetem. Niełatwo się z tym pogodzić, ale jakoś sobie z tym poradzę. Mam tylko nadzieję, że pewnego dnia ktoś wbije ci trochę rozumu do tej twojej cudownej głowy i sprawi że pokochasz samą siebie.
Autor cytatu: fumik

liczę oddechy i patrzę przed siebie

wand dodano: 12 września 2016

liczę oddechy i patrzę przed siebie

Ogólnie rzecz biorąc to ja jestem raczej na NIE. Niezorganizowana niezdecydowana nieostrożna niedbała nieufna może troszkę niemądra i niepoważna. Widzisz ja naprawdę potrzebuję Twojego TAK.

wand dodano: 12 września 2016

Ogólnie rzecz biorąc, to ja jestem raczej na NIE. Niezorganizowana, niezdecydowana, nieostrożna, niedbała, nieufna, może troszkę niemądra i niepoważna. Widzisz, ja naprawdę potrzebuję Twojego TAK.

Nie możesz płakać rozumiesz? Nie pokazuj mu słabości. On i tak wie że Ci nadal zależy. Nie kompromituj się. Wbijaj paznokcie w ściany zatapiaj się w poduszkach uduś swój krzyk. Możesz zrzucać doniczkami z balkonu. Tylko nie płacz pamiętaj.  wand

wand dodano: 12 września 2016

Nie możesz płakać, rozumiesz? Nie pokazuj mu słabości. On i tak wie, że Ci nadal zależy. Nie kompromituj się. Wbijaj paznokcie w ściany, zatapiaj się w poduszkach, uduś swój krzyk. Możesz zrzucać doniczkami z balkonu. Tylko nie płacz, pamiętaj. || wand

Nie widzieć kiedy masz w sercu pusto myślisz nie mówisz mówisz nie robisz w sumie to wszystko Ci jedno. Chcesz nic nie czuć.  Kekę

wand dodano: 12 września 2016

Nie widzieć kiedy masz w sercu pusto, myślisz nie mówisz, mówisz nie robisz, w sumie to wszystko Ci jedno. Chcesz nic nie czuć. || Kekę

była inna. nienawidziła się spóźniać ale potrafiła zasypiać do pracy gdy miała na południe. krzyczała na mnie gdy mówiłem kumplom że dziś nie wychodzę bo chcę z nią spędzić wieczór. bolało ją gdy ktoś krzywdził nawet obcą jej osobę. była zła że dziewczyny się nie szanują a chłopaki potrafią zdradzać. kiedy padła ofiarą stłuczki wyciągnęła rękę mówiąc że nic się nie stało bo jej auto jest stare.nigdy nie prosiła o pomoc a kiedy próbowałem krzyczała że w nią nie wierzę. cholera wierzyłem. była silna gdy coś jej nie wyszło miała pretensje tylko do siebie. płakała tylko kiedy nikt nie patrzył. była moim ideałem.  2rainbows

wand dodano: 4 września 2016

była inna. nienawidziła się spóźniać,ale potrafiła zasypiać do pracy gdy miała na południe. krzyczała na mnie, gdy mówiłem kumplom, że dziś nie wychodzę bo chcę z nią spędzić wieczór. bolało ją, gdy ktoś krzywdził nawet obcą jej osobę. była zła, że dziewczyny się nie szanują, a chłopaki potrafią zdradzać. kiedy padła ofiarą stłuczki, wyciągnęła rękę mówiąc, że nic się nie stało, bo jej auto jest stare.nigdy nie prosiła o pomoc, a kiedy próbowałem, krzyczała że w nią nie wierzę. cholera, wierzyłem. była silna, gdy coś jej nie wyszło miała pretensje tylko do siebie. płakała tylko, kiedy nikt nie patrzył. była moim ideałem. || 2rainbows

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV