 |
Te wspomnienia należały wyłącznie do mnie, nauczyłem się bowiem, że pewne rzeczy należy zachować dla siebie.
|
|
 |
Jesteś każdą moją myślą, każdą nadzieją, każdym moim marzeniem i nieważne, co przyniesie nam przyszłość: każdy wspólnie spędzony dzień to najwspanialszy dzień mego życia. Zawsze będę należał wyłącznie do Ciebie.
|
|
 |
życie przypomina piosenkę.Na początku jest tajemnica,na końcu-potwierdzenie,ale to środku kryje wszystkie emocje,dla których cała sprawa staje się warta zachodu
|
|
 |
Pamiętam każdą wspólnie spędzoną chwilę. a w każdej było coś wspaniałego.Nie potrafie wybrać żadnej z nich i powiedzieć :ta znaczyła więcej niż pozostałe.
|
|
 |
Nikt nie potrafi tak jak Ty jasno dotrzeć do Mnie każdy twój wpis jest czymś wyjątkowym i mądrym !
Chce byś pragnęła Miłości jak zrozumienia i pewności .
Być wolna tak jak Ja ..
|
|
 |
Wiesz, że nie pamiętam, co czułam, kiedy go poznałam. Chyba cos w rodzaju sympatii. Tak, lubiłam go. Polubiłam go od pierwszego spotkania...
|
|
 |
Bądź bezlitosna chciwa niewrażliwa. Bo gdy będziesz dobra i miła to opadnie w Tobie siła.
|
|
 |
Jesteś księżycem - największym światłem w nocy i słońcem co daje ciepło w sercu mym... Jak krew szaleje gdy Cię widzi i jak oczy napełniają łzy Gdy Cię nie ma... nie umiem wyrazić tego co czuję, nie umiem tego powiedzieć wprost, ale kocham Cię... Jesteś muzyką, nadzieją, światem, słońcem co ogrzewa latem, księżycem co największą gwiazdę jest w nocy... Nie chcę żyć bez Ciebie bo nie umiem tak żyć chcę żyć tylko z Tobą i nie chcę więcej nic... Dla Ciebie żyję, dla Ciebie serce bije.
|
|
 |
Kocham Ciebie Nawet jesli w Tobie ten płomień już zgasł ..Biegnę ~!
|
|
 |
Mówisz, że kochasz deszcz, a rozkładasz parasolkę, gdy zaczyna padać.
Mówisz, że kochasz słońce, a chowasz się w cieniu, gdy zaczyna świecić.
Mówisz, że kochasz wiatr, a zamykasz okno, gdy zaczyna wiać.
Właśnie dlatego boję się, kiedy mówisz, że mnie kochasz.'
|
|
 |
- Znowu z nim jesteś? Córeczko przecież wiesz, że skoro zranił Cię już kilka razy, to zrobi to znowu.
- Tak wiem, mamo, ale po pierwsze nie potrafiłam mu powiedzieć "nie", gdy zapytał, czy jest dla nas jeszcze jakaś szansa, po drugie chcę chociaż przez krótką chwilę znów być z nim szczęśliwa.
|
|
 |
Przyjdzie dzień w którym nie będziemy wracać do godzin i lat
Dorosłem i wiem czego jestem wart ,chyba życiowy fart ?,przyjdzie ten czas ,uwolniłem się czas zacząć ratować tych co mają sił brak
|
|
|
|