głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika martuchaa02

dobre.  d teksty just_kapsel dodał komentarz: dobre. ;d do wpisu 19 luty 2011
a jeśli ktoś jeszcze raz wymówi imię tej suki w moim otoczeniu to obiecuję   nie ręczę za siebie .

just_kapsel dodano: 18 luty 2011

a jeśli ktoś jeszcze raz wymówi imię tej suki w moim otoczeniu to obiecuję , nie ręczę za siebie .

spacer w środku nocy przy blasku lamp ulicznych ? tak   lubię to.

just_kapsel dodano: 18 luty 2011

spacer w środku nocy przy blasku lamp ulicznych ? tak , lubię to.

co Cię nie zabije  to Cię wkurwi.

noloveloyou dodano: 18 luty 2011

co Cię nie zabije, to Cię wkurwi.

Nieważne czy mnie kochasz  czy nienawidzisz bejbe  ważne  że wzbudzam emocje  nie miniesz mnie obojetnie.

truskawkowaaa dodano: 18 luty 2011

Nieważne czy mnie kochasz, czy nienawidzisz bejbe, ważne, że wzbudzam emocje, nie miniesz mnie obojetnie.

mimo wszystko  pokaż mi  że miłość jest zajebista

insolently dodano: 18 luty 2011

mimo wszystko, pokaż mi, że miłość jest zajebista

to  że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie świadczy o tym  że wszyscy są tak upośledzeni.

insolently dodano: 18 luty 2011

to, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni.

Poprawianie poduszki  czy przekręcanie się z boku na bok nie pomoże. Tutaj potrzebne jest Twoje 'Dobranoc kochanie'.

insolently dodano: 18 luty 2011

Poprawianie poduszki, czy przekręcanie się z boku na bok nie pomoże. Tutaj potrzebne jest Twoje 'Dobranoc kochanie'.

proszę  wyjebaj mi w twarz  tak że się kurwa nogami nakryje   gdy przy poznaniu  kolejnego faceta  powiem  że jest kurwa inny niż wszyscy

noloveloyou dodano: 18 luty 2011

proszę, wyjebaj mi w twarz, tak że się kurwa nogami nakryje , gdy przy poznaniu, kolejnego faceta, powiem, że jest kurwa inny niż wszyscy
Autor cytatu: jaramblanta

szła przez miasto  powtarzając sobie:  nie martw się  będzie dobrze  dasz radę . Weszła do domu  popatrzyła w lustro i rozbeczała się jak dziecko.

noloveloyou dodano: 18 luty 2011

szła przez miasto, powtarzając sobie: "nie martw się, będzie dobrze, dasz radę". Weszła do domu, popatrzyła w lustro i rozbeczała się jak dziecko.

generalnie  to przemawia przeze mnie złość.

noloveloyou dodano: 18 luty 2011

generalnie, to przemawia przeze mnie złość.

są grzechy  które popełniamy z uśmiechem na twarzy.

noloveloyou dodano: 18 luty 2011

są grzechy, które popełniamy z uśmiechem na twarzy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć