głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika marlenaa

  Zdrowie kochających nas facetów.      Czyli nie pijemy ?

ona.a dodano: 2 sierpnia 2011

- Zdrowie kochających nas facetów. - Czyli nie pijemy ?

Bo człowiek widzi to co chce widzieć. Pamięta to co chce pamiętać. Kocha to czego kochać nie może. nie ubieraj tego rozciągniętego dresu ubierz tą nową śliczną sukienkę. nie zakładaj adidasów ubierz czarne szpilki. nie maluj ust błyszczykiem potraktuj je kurewską czerwienią. nie pozwól na zaszklone oczy pomaluj je najlepszym tuszem jaki masz. nie płacz uśmiechaj się. pokaż mu jak cholernie silna jesteś

ona.a dodano: 2 sierpnia 2011

Bo człowiek widzi to co chce widzieć. Pamięta to co chce pamiętać. Kocha to czego kochać nie może. nie ubieraj tego rozciągniętego dresu-ubierz tą nową śliczną sukienkę. nie zakładaj adidasów-ubierz czarne szpilki. nie maluj ust błyszczykiem-potraktuj je kurewską czerwienią. nie pozwól na zaszklone oczy-pomaluj je najlepszym tuszem jaki masz. nie płacz-uśmiechaj się. pokaż mu jak cholernie silna jesteś

kocham nasze rozmowy na każdy temat  buziaczki wysyłane przez komunikator bądź smsy  długie oczekiwanie na słodkie 'dobranoc' grubo po północy. i wręcz uwielbiam to  jak masz mnie w dupie na następny dzień .

ona.a dodano: 2 sierpnia 2011

kocham nasze rozmowy na każdy temat, buziaczki wysyłane przez komunikator bądź smsy, długie oczekiwanie na słodkie 'dobranoc' grubo po północy. i wręcz uwielbiam to, jak masz mnie w dupie na następny dzień .

Skąd wiem  że on będzie moim kumplem a nie chłopakiem? To proste  ani trochę nie mam ochoty wylądować z nim w łóżku.  haha prawda.  nie moje.

antra dodano: 1 sierpnia 2011

Skąd wiem, że on będzie moim kumplem a nie chłopakiem? To proste, ani trochę nie mam ochoty wylądować z nim w łóżku./ haha prawda./ nie moje.

 nie sądzisz  że są ważniejsze i fajniejsze rzeczy  niż wino  amfa i papierosy?  nie.  też tak sadzę.

antra dodano: 1 sierpnia 2011

-nie sądzisz, że są ważniejsze i fajniejsze rzeczy, niż wino, amfa i papierosy? -nie. -też tak sadzę.

 co tam?  nic w sumie  tak pusto  bez uczuciowo..  tęsknisz!  ja?! co ty mówisz.. nigdy nie tęskniłam za jego niebieskimi oczami  za jego rozczochranymi blond włosami  za jego ustami..  nono mała  przecież widzę.

antra dodano: 1 sierpnia 2011

-co tam? -nic w sumie, tak pusto, bez uczuciowo.. -tęsknisz! -ja?! co ty mówisz.. nigdy nie tęskniłam za jego niebieskimi oczami, za jego rozczochranymi blond włosami, za jego ustami.. -nono mała, przecież widzę.

Czasem go nie rozumiem  ale chcę być blisko niego. Nie potrafię z nim rozmawiać jak dawniej  ale chcę to zmienić. Nie wiem jak teraz wygląda  ale pragnę się z nim spotkać. Wiem że jest blisko  ale za nim tęsknie. Wciąż nie ma dla mnie czasu  ale wiem że mu zależy. Rozumie mnie jak nikt inny  więc nie chcę innego. Boje się że go stracę  ale nie dam mu odejść. Staram się żeby było dobrze  ale mi nie wychodzi. Prawda jest taka że mi zależy ale to nie ma sensu….

ona.a dodano: 1 sierpnia 2011

Czasem go nie rozumiem, ale chcę być blisko niego. Nie potrafię z nim rozmawiać jak dawniej, ale chcę to zmienić. Nie wiem jak teraz wygląda, ale pragnę się z nim spotkać. Wiem że jest blisko, ale za nim tęsknie. Wciąż nie ma dla mnie czasu, ale wiem że mu zależy. Rozumie mnie jak nikt inny, więc nie chcę innego. Boje się że go stracę, ale nie dam mu odejść. Staram się żeby było dobrze, ale mi nie wychodzi. Prawda jest taka że mi zależy ale to nie ma sensu….

Jeśli masz w życiu  choć jeden adres  pod który zawsze możesz pójść i być pewien  że zostaniesz przyjęty. Jeśli znasz choć jeden numer telefonu  pod którym zawsze się ktoś odezwie  bez względu na porę  bez względu na wszystko   to znaczy  że jesteś naprawdę szczęśliwym człowiekiem.

ona.a dodano: 1 sierpnia 2011

Jeśli masz w życiu, choć jeden adres, pod który zawsze możesz pójść i być pewien, że zostaniesz przyjęty. Jeśli znasz choć jeden numer telefonu, pod którym zawsze się ktoś odezwie, bez względu na porę, bez względu na wszystko - to znaczy, że jesteś naprawdę szczęśliwym człowiekiem.

 Nie wracajmy do czegoś  czego nie było.   Nas nie było?   Nie chciałeś  żebyśmy byli.   Ale teraz chcę.   Teraz to ja chcę czekolady.

ona.a dodano: 1 sierpnia 2011

-Nie wracajmy do czegoś, czego nie było. -Nas nie było? -Nie chciałeś, żebyśmy byli. -Ale teraz chcę. -Teraz to ja chcę czekolady.

Czemu jedna przegrana przekreśla tysiąc zwycięstw?

ona.a dodano: 1 sierpnia 2011

Czemu jedna przegrana przekreśla tysiąc zwycięstw?

 nie jestem idealna  no bo ideałów nie ma.. też popełniam bledy  ale Ty za dużo ściemniasz.. zaprzeczasz mi w oczy  a potem mnie przepraszasz..  ja już nie ogarniam.. dlatego odpadam..

ona.a dodano: 1 sierpnia 2011

"nie jestem idealna, no bo ideałów nie ma.. też popełniam bledy, ale Ty za dużo ściemniasz.. zaprzeczasz mi w oczy, a potem mnie przepraszasz.. ja już nie ogarniam.. dlatego odpadam.."

 nie ogarniam tego fałszu..  nie ogarniam tylu słów...  mam dosyc takiego życia...  mam dosyc tych kretych dróg..

ona.a dodano: 1 sierpnia 2011

"nie ogarniam tego fałszu.. nie ogarniam tylu słów... mam dosyc takiego życia... mam dosyc tych kretych dróg.."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć