głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mamwyjebaneno

Jest po prostu dobrze. Przy nim. Wsparcie. Bliskość. Trochę się boję bo taka relacja może być pierwsza w moim życiu. Taka poważna.

pocketful_of_sunshine dodano: 3 dni temu

Jest po prostu dobrze. Przy nim. Wsparcie. Bliskość. Trochę się boję, bo taka relacja może być pierwsza w moim życiu. Taka poważna.

Oddaj swoje nagie ciało temu który pokochał twoją nagą duszę.

pocketful_of_sunshine dodano: 5 dni temu

Oddaj swoje nagie ciało temu, który pokochał twoją nagą duszę.

Daj szanse innej osobie otwórz się na wsparcie troskę i pomoc. Na zbudowanie jakiejkolwiek relacji trzeba czasu na wszystko trzeba czasu.

pocketful_of_sunshine dodano: 5 dni temu

Daj szanse innej osobie, otwórz się na wsparcie, troskę i pomoc. Na zbudowanie jakiejkolwiek relacji trzeba czasu, na wszystko trzeba czasu.

Leżę kolejna godzine w łóżku kolejna łza spływa po moim policzku.. użalam się nad sobą czy tęsknię?

schooki dodano: 1 tydzień temu

Leżę kolejna godzine w łóżku, kolejna łza spływa po moim policzku.. użalam się nad sobą, czy tęsknię?

Zastanawiam się czy ja jeszcze potrafię pokochać.. śmieszne? Może wydawać się to śmieszne nie jeden powie że mam jeszcze całe życie przed sobą.. ale ja na prawdę czuje się taka wypalona bez miłości.

schooki dodano: 1 tydzień temu

Zastanawiam się czy ja jeszcze potrafię pokochać.. śmieszne? Może wydawać się to śmieszne, nie jeden powie, że mam jeszcze całe życie przed sobą.. ale ja na prawdę czuje się taka wypalona, bez miłości.

A może ja po prostu nie potrafię być w związku z nikim innym ...

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

A może ja po prostu nie potrafię być w związku z nikim innym ...

 ... Wait a second let me catch my breath remind me how it feels to hear your voice...   I tak sobie leze i rozmyslam. Rozmyslam o nas. Znowu jest tak jakos szaro ponuro miedzy nami. Nie wiem czy to dlatego ze jesien za oknem zimno leje... pierdolona brytyjska depresyjna pogoda. Brakuje mi Ciebie. Niby jestes obok ale jakis taki nieobecny... Gdzie sie nie ogladne wszyscy rodza dzieci zachodza w ciaze. A gdy pytaja o nas? Przeciez mamy czas nic sie nie martw bedzie w swoim czasie...etc. Bedzie? Napewno? Bo jakos sie chyba na to nie zapowiada...  kazdego dnia zyc tak jak w snach pomimo wad zdobedziemy caly swiat. Nic nie szkodzi sprobowac zeby nie zalowac zawsze jest pora aby odzyskac stracony czas...

sweetdefeat dodano: 2 tygodnie temu

"... Wait a second let me catch my breath, remind me how it feels to hear your voice..." _ I tak sobie leze i rozmyslam. Rozmyslam o nas. Znowu jest tak jakos szaro, ponuro miedzy nami. Nie wiem czy to dlatego ze jesien za oknem, zimno,leje... pierdolona brytyjska depresyjna pogoda. Brakuje mi Ciebie. Niby jestes obok ale jakis taki nieobecny... Gdzie sie nie ogladne wszyscy rodza dzieci, zachodza w ciaze. A gdy pytaja o nas? "Przeciez mamy czas, nic sie nie martw, bedzie w swoim czasie...etc." Bedzie? Napewno? Bo jakos sie chyba na to nie zapowiada...___"kazdego dnia zyc tak jak w snach, pomimo wad zdobedziemy caly swiat. Nic nie szkodzi sprobowac zeby nie zalowac, zawsze jest pora aby odzyskac stracony czas..."

Miłego dnia :

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Miłego dnia :)

Jest dziwnie pięknie inaczej jestem szczęśliwa z kimś innym lecz wczoraj znalazlam naszyjnik od niego i się popłakałam  że życie potoczyło się inaczej. Moja pierwsza miłość zawsze będzie we mnie część niego została. Teraz próbuję czegoś nowego. Dokładnie próbuje walczyć sama z sobą z tym  że teraz mogę liczyć na drugą osobę że muszę myśleć co mówię co robię bo on dopiero mnie poznaje. Czas pokaże.

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Jest dziwnie pięknie, inaczej, jestem szczęśliwa z kimś innym lecz wczoraj znalazlam naszyjnik od niego i się popłakałam , że życie potoczyło się inaczej. Moja pierwsza miłość zawsze będzie we mnie, część niego została. Teraz próbuję czegoś nowego. Dokładnie próbuje walczyć sama z sobą z tym , że teraz mogę liczyć na drugą osobę, że muszę myśleć co mówię, co robię, bo on dopiero mnie poznaje. Czas pokaże.

I stało się pocałowałam inne usta ktoś inny mnie dotyka tuli czuję inny zapach siedzę w innym samochodzie poznaje innych znajomych staje się szybko częścią innej rodziny. Znam go krótko za krótko sama się sobie dziwie ale jest dobrze więc każdego dnia staram się po prostu żyć a przy nim żyje z uśmiechem na twarzy !

pocketful_of_sunshine dodano: 7 listopada 2016

I stało się pocałowałam inne usta, ktoś inny mnie dotyka, tuli, czuję inny zapach, siedzę w innym samochodzie, poznaje innych znajomych, staje się szybko częścią innej rodziny. Znam go krótko, za krótko, sama się sobie dziwie, ale jest dobrze więc każdego dnia staram się po prostu żyć, a przy nim żyje z uśmiechem na twarzy !

Nie oceniaj książki po okładce. Większość ludzi powie że liczy się wnętrze ale tak naprawdę prawie każdy zwraca uwagę na wygląd. W dzisiejszych czasach można sobie wszystko poprawić. Biust pośladki usta nos  po prostu wszystko. W sklepach znajdziemy podkłady róże cienie tusze odżywki do wszystkiego kredki do oczu do ust sztuczne rzęsy rozjaśniacze i można wymieniać godzinami. Widząc nieumalowaną kobietę ludzie mówią  że jest brzydka a może właśnie trzeba ją pochwalić za odwagę że nie wychodzi z tak zwaną  tapetą kiedy idzie wyrzucić śmieci. Kobiety więcej wiary w siebie wiem że niektóre zdjęcia pięknych kobiet pomalowanych zdjęcia jeszcze  podrasowane to od razu jest nam wstyd wyjść gdziekolwiek bez nawet lekkiego podkładu. Denerwuje mnie wszystko. Każdy chce wyglądać lepiej ale czy w tym momencie nie stajemy się materialistami. A nasze wartości stają się płytkie oceniając kogoś czy ma nową szminkę i doklejane rzęsy ?

pocketful_of_sunshine dodano: 2 listopada 2016

Nie oceniaj książki po okładce. Większość ludzi powie, że liczy się wnętrze, ale tak naprawdę prawie każdy zwraca uwagę na wygląd. W dzisiejszych czasach można sobie wszystko poprawić. Biust, pośladki, usta, nos - po prostu wszystko. W sklepach znajdziemy podkłady, róże, cienie, tusze, odżywki do wszystkiego, kredki do oczu do ust, sztuczne rzęsy, rozjaśniacze i można wymieniać godzinami. Widząc nieumalowaną kobietę ludzie mówią , że jest brzydka, a może właśnie trzeba ją pochwalić za odwagę, że nie wychodzi z tak zwaną ,,tapetą" kiedy idzie wyrzucić śmieci. Kobiety więcej wiary w siebie, wiem że niektóre zdjęcia pięknych kobiet pomalowanych zdjęcia jeszcze ,,podrasowane" to od razu jest nam wstyd wyjść gdziekolwiek bez nawet lekkiego podkładu. Denerwuje mnie wszystko. Każdy chce wyglądać lepiej, ale czy w tym momencie nie stajemy się materialistami. A nasze wartości stają się płytkie oceniając kogoś czy ma nową szminkę i doklejane rzęsy ?

Liczyłam na ten wyjazd niestety ostatnio denerwuje mnie wszystko nawet nieumyty kubek. Dużo się pozmieniało w tym moim miejscu z dzieciństwa. Mój skrawek nieba jest teraz taki inny  pusty bez życia. Ale i tak uwielbiam to miejsce nawet dzień tam powoduje że myślę pozytywnie .

pocketful_of_sunshine dodano: 1 listopada 2016

Liczyłam na ten wyjazd, niestety ostatnio denerwuje mnie wszystko, nawet nieumyty kubek. Dużo się pozmieniało w tym moim miejscu z dzieciństwa. Mój skrawek nieba jest teraz taki inny , pusty, bez życia. Ale i tak uwielbiam to miejsce, nawet dzień tam powoduje, że myślę pozytywnie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV