głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mamwyjebaneno

Wiem że zabrzmi to śmiesznie ale od stycznia zmiany. Chce spędzić rodzinne miłe święta. Od paru dni zapisuje sobie co muszę zmienić w sobie i w życiu. Zbieram siły. Zawsze działałam pochopnie teraz muszę zacząć od porządku w głowie. Jeśli stoisz w miejscu to tak na prawdę się cofasz.

pocketful_of_sunshine dodano: 3 godziny temu

Wiem, że zabrzmi to śmiesznie, ale od stycznia zmiany. Chce spędzić rodzinne miłe święta. Od paru dni zapisuje sobie co muszę zmienić w sobie i w życiu. Zbieram siły. Zawsze działałam pochopnie teraz muszę zacząć od porządku w głowie. Jeśli stoisz w miejscu, to tak na prawdę się cofasz.

Każdy się z niej śmiał razem ze mną. Jak mówi jak się ubiera udaje że ćwiczy a efektów jak nie było tak nie ma. Kiedy paru znajomych wysłało mi jej zdjęcie z siłowni stwierdziłam dość. Dość śmiania się z niej jaka jest kim my jesteśmy żeby kogokolwiek oceniać. Nam też wiele brakuje do ideału. Ona chociaż coś robi małymi krokami idzie do przodu a my ?

pocketful_of_sunshine dodano: 4 godziny temu

Każdy się z niej śmiał, razem ze mną. Jak mówi, jak się ubiera, udaje, że ćwiczy, a efektów jak nie było tak nie ma. Kiedy paru znajomych wysłało mi jej zdjęcie z siłowni stwierdziłam dość. Dość śmiania się z niej jaka jest, kim my jesteśmy żeby kogokolwiek oceniać. Nam też wiele brakuje do ideału. Ona chociaż coś robi, małymi krokami idzie do przodu, a my ?

tone w głębokim dole który sam sobie wykopałem i wypełniłem go swymi łzami

pocketful_of_sunshine dodano: 4 godziny temu

tone w głębokim dole, który sam sobie wykopałem i wypełniłem go swymi łzami

 Niech leci bit – daj pożegnać się nam dalej iść Ile można dźwigać ten syf czuć wstyd? Ile lat ile dni? Nie umiem wierzyć już w nic  Niech leci bit – daj pożegnać się nam dalej iść Ile można dźwigać ten syf czuć wstyd? Ile dni ile lat? Nie umiem uwierzyć już w rap.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

,,Niech leci bit – daj pożegnać się nam, dalej iść Ile można dźwigać ten syf, czuć wstyd? Ile lat, ile dni? Nie umiem wierzyć już w nic, Niech leci bit – daj pożegnać się nam, dalej iść Ile można dźwigać ten syf, czuć wstyd? Ile dni, ile lat? Nie umiem uwierzyć już w rap."

Pogubiłam się we własnych oczekiwaniach.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Pogubiłam się we własnych oczekiwaniach.

Wszystko się zmienia. Jedna  miłość chce się ze mną kumplować. Druga  miłość nawet nie mówi mi cześć chyba w końcu mu przeszło albo niestety. No i pojawił się ktoś nowy czyli stara znajomość w nowym świetle. Nie lubiliśmy się a teraz widzę że fajny z niego facet. Ja stoję w miejscu. Nie wiem co będzie.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Wszystko się zmienia. Jedna ,,miłość" chce się ze mną kumplować. Druga ,,miłość" nawet nie mówi mi cześć, chyba w końcu mu przeszło, albo niestety. No i pojawił się ktoś nowy czyli stara znajomość w nowym świetle. Nie lubiliśmy się, a teraz widzę, że fajny z niego facet. Ja stoję w miejscu. Nie wiem co będzie.

No dalej spójrz w tę przestrzeń  Odetchnij wszystkim tym co jest wokół. No dalej nie obawiaj się patrzeć  Nie bój się spojrzeć w dal.Dalej po prostu zamknij teraz swoje oczy  Po prostu zamknij oczy i otwórz umysł. I proszę nie patrz teraz na mnie. Poczuj niebo w swoich dłoniach. Gdziekolwiek jesteś cokolwiek czujesz. Mam nadzieję że gdzieś tam wciąż mnie słyszysz.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

No dalej, spójrz w tę przestrzeń, Odetchnij wszystkim tym co jest wokół. No dalej, nie obawiaj się patrzeć, Nie bój się spojrzeć w dal.Dalej, po prostu zamknij teraz swoje oczy, Po prostu zamknij oczy i otwórz umysł. I proszę, nie patrz teraz na mnie. Poczuj niebo w swoich dłoniach. Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek czujesz. Mam nadzieję, że gdzieś tam wciąż mnie słyszysz.

mam wciąż bezczynne ręce i puste mam ramiona i wiem ze nie odejdą stad bez ciebie choć jesteś wciąż nie moja  znów drażniony pięknem  unoszę się na wietrze i łowie twoich oczu błysk  dla ciebie cały jestem jak diamentowym wiertłem kruszysz moje serce kiedy nie chcesz ze mną być dziś już wiem ze zapłacę od miłości podatek i nie zmieni niż twój uśmiech nie zmienią łzy  wiem co będzie później mało zysków i strat ale nie zostawię cię nie pójdę będę tam gdzie ty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

mam wciąż bezczynne ręce i puste mam ramiona i wiem ze nie odejdą stad bez ciebie choć jesteś wciąż nie moja znów drażniony pięknem unoszę się na wietrze i łowie twoich oczu błysk dla ciebie cały jestem jak diamentowym wiertłem kruszysz moje serce kiedy nie chcesz ze mną być dziś już wiem ze zapłacę od miłości podatek i nie zmieni niż twój uśmiech nie zmienią łzy wiem co będzie później mało zysków i strat ale nie zostawię cię, nie pójdę będę tam gdzie ty

Jesteśmy zupełnie inni. Tak samo jak biel i czerń ale razem idealnie się komponują.

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Jesteśmy zupełnie inni. Tak samo jak biel i czerń, ale razem idealnie się komponują.

zostaw mnie taką jaka jestem

pocketful_of_sunshine dodano: 14 listopada 2017

zostaw mnie taką jaka jestem

 Gdy zobaczysz w jej oczach łzy nie pytaj się dlaczego. I tak Cię okłamie. Ale bądź przy niej i oboje milczcie. Dla niej cisza to lekarstwo... Gdy zobaczysz jej pociętą rękę nie pytaj się jak to się stało. I tak nie powie Ci prawdy. Bo ona jest inna... Ona ma swój świat zamyka w sobie cały ból chce go udusić a później wypłakać. Cały czas z nim walczy. Nie umie się zwierzać. Za bardzo ją to boli... Wszyscy mają ją za zakręconą dziewczynę która cały czas się śmieje... Ale ona się śmieje żeby nie płakać... Gdy popatrzysz w głąb jej oczu to poznasz prawdę. Tylko tak możesz zobaczyć co ona czuje...  znalezione w necie

sweetdefeat dodano: 14 listopada 2017

" Gdy zobaczysz w jej oczach łzy, nie pytaj się dlaczego. I tak Cię okłamie. Ale bądź przy niej i oboje milczcie. Dla niej cisza to lekarstwo... Gdy zobaczysz jej pociętą rękę, nie pytaj się jak to się stało. I tak nie powie Ci prawdy. Bo ona jest inna... Ona ma swój świat, zamyka w sobie cały ból, chce go udusić a później wypłakać. Cały czas z nim walczy. Nie umie się zwierzać. Za bardzo ją to boli... Wszyscy mają ją za zakręconą dziewczynę, która cały czas się śmieje... Ale ona się śmieje, żeby nie płakać... Gdy popatrzysz w głąb jej oczu to poznasz prawdę. Tylko tak możesz zobaczyć co ona czuje..." ~znalezione w necie

Znam go parę lat ale nigdy nie gadaliśmy zbyt wiele natomiast kiedy nawiązaliśmy kontakt to bardzo się kłóciliśmy. Teraz spędzam z nim każdy dzień od rana do wieczora. Nie wiem co myśleć kiedy wczoraj siedząc w aucie powiedziałeś mi  tak łatwo cię stąd nie wypuszczę widzę jego starania ale czy ja jestem gotowa aby ktoś się do mnie zbliżył.

pocketful_of_sunshine dodano: 8 listopada 2017

Znam go parę lat, ale nigdy nie gadaliśmy zbyt wiele, natomiast kiedy nawiązaliśmy kontakt to bardzo się kłóciliśmy. Teraz spędzam z nim każdy dzień od rana do wieczora. Nie wiem co myśleć kiedy wczoraj siedząc w aucie powiedziałeś mi ,,tak łatwo cię stąd nie wypuszczę" widzę jego starania, ale czy ja jestem gotowa, aby ktoś się do mnie zbliżył.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV