głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika malami19

Pięć lat temu naprawdę cierpiałam z Twojego powodu. Cztery lata temu tylko wtedy gdy Cię widziałam. Trzy lata temu nie ruszył mnie fakt że masz dziewczynę.Dwa lata temu traktowałam Cię tak jak każdego innego. Lecz wtedy już podejrzewałam co się ze mną dzieje. Rok temu już nawet nie myślałam o Tobie zbyt często ale znałam już prawdę: nie potrafiłam się od Ciebie uwolnić. Dzisiaj żyję tym co jest teraz ale dalej szukam Ciebie w słowach gestach drugich osób. Szukam Cię w zapachach innych mężczyzn i ich ubraniach. Szukam Cię w zachowaniu moich znajomych i szukam Cię w każdej osobie którą mijam na ulicy. Wypatruje cząstki Ciebie w każdy możliwy sposób. I za każdym razem kiedy znajdę coś wspólnego z Tobą uśmiecham się do moich wspomnień. I mimo że oboje już żyjemy własnym życiem łączą nas tylko te wspomnienia i przyjacielskie rozmowy od czasu do czasy ja nigdy nie przestanę Cię szukać. A kiedy znowu Cię znajdę uśmiechnę się do wspomnień i pójdę dalej. Tak jak robię to ciągle.

landriina dodano: 18 października 2016

Pięć lat temu naprawdę cierpiałam z Twojego powodu. Cztery lata temu tylko wtedy, gdy Cię widziałam. Trzy lata temu nie ruszył mnie fakt, że masz dziewczynę.Dwa lata temu traktowałam Cię tak, jak każdego innego. Lecz wtedy już podejrzewałam, co się ze mną dzieje. Rok temu już nawet nie myślałam o Tobie zbyt często, ale znałam już prawdę: nie potrafiłam się od Ciebie uwolnić. Dzisiaj żyję tym, co jest teraz, ale dalej szukam Ciebie w słowach, gestach drugich osób. Szukam Cię w zapachach innych mężczyzn i ich ubraniach. Szukam Cię w zachowaniu moich znajomych i szukam Cię w każdej osobie, którą mijam na ulicy. Wypatruje cząstki Ciebie w każdy możliwy sposób. I za każdym razem, kiedy znajdę coś wspólnego z Tobą, uśmiecham się do moich wspomnień. I mimo, że oboje już żyjemy własnym życiem, łączą nas tylko te wspomnienia i przyjacielskie rozmowy od czasu do czasy, ja nigdy nie przestanę Cię szukać. A kiedy znowu Cię znajdę, uśmiechnę się do wspomnień i pójdę dalej. Tak, jak robię to ciągle.

Ain't no sunshine when she's gone

isthislovee dodano: 22 listopada 2015

Ain't no sunshine when she's gone

I'm not spending any time wasting tonight on you

isthislovee dodano: 14 listopada 2015

I'm not spending any time, wasting tonight on you

Bez Ciebie życie w mieście przez tydzień deszczu Wygląda nietrzeźwo w zatęchłym powietrzu...

nieidealnax16 dodano: 22 października 2015

Bez Ciebie życie w mieście, przez tydzień deszczu Wygląda nietrzeźwo, w zatęchłym powietrzu...

nigdy nie pozwól aby ktoś był dla Ciebie priorytetem  podczas gdy Ty jesteś dla niego tylko jedną z opcji.

isthislovee dodano: 19 października 2015

nigdy nie pozwól aby ktoś był dla Ciebie priorytetem , podczas gdy Ty jesteś dla niego tylko jedną z opcji.

Jeżeli On nie ma sił Ty musisz stać się Jego siłą bo na tym właśnie polega miłość.

nieidealnax16 dodano: 12 października 2015

Jeżeli On nie ma sił, Ty musisz stać się Jego siłą, bo na tym właśnie polega miłość.

Jeśli już musisz odejść ode mnie to wiedz że twoje życie było najlepszą częścią mojego. I gdy będziesz szła dzisiaj spać tp pamiętaj że leżymy pod tymi samymi gwiazdami.

nieidealnax16 dodano: 12 października 2015

Jeśli już musisz odejść ode mnie to wiedz, że twoje życie było najlepszą częścią mojego. I gdy będziesz szła dzisiaj spać tp pamiętaj, że leżymy pod tymi samymi gwiazdami.

I chyba tego potrzebowałam. Tego codziennego życia. Jak wstaję do pracy on jeszcze śpi. Jak wracam czeka na mnie z obiadem i kawą. Widzę że tęskni jak mnie nie ma. Wiem że się beze mnie nudzi. Zauważyłam że się stara. Przytula mnie kiedy widzi że jestem smutna dba o mnie. Karze mi się położyć kiedy widzi że jestem zmęczona. Rozmawia ze mną o wszystkim ale jeśli widzi że nie jestem w dobrym humorze robi wszystko żeby mnie nie zdenerwować. Tak tego naprawdę potrzebowałam. I wiesz co? Kocham go.

nieidealnax16 dodano: 12 października 2015

I chyba tego potrzebowałam. Tego codziennego życia. Jak wstaję do pracy, on jeszcze śpi. Jak wracam, czeka na mnie z obiadem i kawą. Widzę, że tęskni, jak mnie nie ma. Wiem, że się beze mnie nudzi. Zauważyłam, że się stara. Przytula mnie, kiedy widzi, że jestem smutna, dba o mnie. Karze mi się położyć, kiedy widzi, że jestem zmęczona. Rozmawia ze mną o wszystkim, ale jeśli widzi, że nie jestem w dobrym humorze, robi wszystko, żeby mnie nie zdenerwować. Tak, tego naprawdę potrzebowałam. I wiesz co? Kocham go.

 To bardzo dziwna rzecz. Tak samo jak ty chciałbym całkiem zapomnieć o różnych rzeczach. Ale im bardziej staram się zapomnieć tym więcej sobie przypominam. Wiesz jak to jest że im bardziej człowiek chce zasnąć tym bardziej jest rozbudzony. Tu jest tak samo. Sam nie bardzo wiem dlaczego tak się dzieje. Przypominam sobie nawet rzeczy których nie powinienem pamiętać. Moje wspomnienia są tak wyraźne że wręcz czasem się niepokoję czy starczy mi miejsca na zapamiętanie dalszego życia skoro tak dobrze pamiętam przeszłość. To prawdziwy problem.

isthislovee dodano: 26 września 2015

"To bardzo dziwna rzecz. Tak samo jak ty, chciałbym całkiem zapomnieć o różnych rzeczach. Ale im bardziej staram się zapomnieć, tym więcej sobie przypominam. Wiesz jak to jest, że im bardziej człowiek chce zasnąć, tym bardziej jest rozbudzony. Tu jest tak samo. Sam nie bardzo wiem, dlaczego tak się dzieje. Przypominam sobie nawet rzeczy, których nie powinienem pamiętać. Moje wspomnienia są tak wyraźne, że wręcz czasem się niepokoję czy starczy mi miejsca na zapamiętanie dalszego życia, skoro tak dobrze pamiętam przeszłość. To prawdziwy problem. "

californikasons

isthislovee dodano: 17 września 2015

californikasons

wiesz co na poczatku znajomosci czulam jakbysmy sie znali od zawsze jednak im dluzej czasu mijalo tym bardziej czulam ze Cie nie znam.Boli mnie to ze ja Cie wg nie znam.

isthislovee dodano: 17 września 2015

wiesz co,na poczatku znajomosci czulam jakbysmy sie znali od zawsze,jednak im dluzej czasu mijalo tym bardziej czulam ze Cie nie znam.Boli mnie to ,ze ja Cie wg nie znam.

nie ufam Ci pod każdym względem w najdrobniejszym szczególe. nie wierze Ci w żadne twoje słowo choć bym chciała to nie potrafie tego zmienić

isthislovee dodano: 17 września 2015

nie ufam Ci,pod każdym względem,w najdrobniejszym szczególe. nie wierze Ci w żadne twoje słowo,choć bym chciała to nie potrafie tego zmienić

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV