głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika malaczytelniczka

Wiem że się boisz ja także się boję. Ale jeśli teraz z tego zrezygnujemy jeśli będziemy udawać że nic się między nami nie zdarzyło możemy już nigdy nie mieć następnej okazji. ... Jeszcze jesteśmy młodzi. Jeszcze możemy wszystko naprawić.”

damulki.pl dodano: przedwczoraj o 22:16

Wiem, że się boisz, ja także się boję. Ale jeśli teraz z tego zrezygnujemy, jeśli będziemy udawać, że nic się między nami nie zdarzyło, możemy już nigdy nie mieć następnej okazji. (...) Jeszcze jesteśmy młodzi. Jeszcze możemy wszystko naprawić.”

I chuj  pomyślałam. Bo myślę raczej zwięźle.

damulki.pl dodano: przedwczoraj o 22:02

I chuj - pomyślałam. Bo myślę raczej zwięźle.

Jak ćwiczyć pamięć by umieć zapominać? — S.J. Lec

damulki.pl dodano: przedwczoraj o 21:59

Jak ćwiczyć pamięć, by umieć zapominać? — S.J. Lec

Przeklęta chwila w której doszłam do przekonania że niewiele jest spraw na których by mi tak zależało jak na nim. — Agnieszka Osiecka

damulki.pl dodano: przedwczoraj o 21:57

Przeklęta chwila, w której doszłam do przekonania, że niewiele jest spraw, na których by mi tak zależało, jak na nim. — Agnieszka Osiecka

Teraz już wiedziałam że im większą miłością kobieta darzy mężczyznę tym wyższą cenę przychodzi jej za to zapłacić. — Laila Shukri

damulki.pl dodano: przedwczoraj o 21:55

Teraz już wiedziałam, że im większą miłością kobieta darzy mężczyznę, tym wyższą cenę przychodzi jej za to zapłacić. — Laila Shukri

Ucieczka nigdy nie jest końcem a zawsze tylko odwleczeniem. Wiesz o tym bardzo dobrze. — Daniel Glattauer

damulki.pl dodano: przedwczoraj o 21:44

Ucieczka nigdy nie jest końcem, a zawsze tylko odwleczeniem. Wiesz o tym bardzo dobrze. — Daniel Glattauer

Przez ostatni rok bardzo wydoroślałam już wiem że nie ma w życiu miejsca na użalanie się nad sobą. Trzeba być twardym nie dać się zmanipulować i nie być niczyim tłem.

damulki.pl dodano: przedwczoraj o 21:42

Przez ostatni rok bardzo wydoroślałam, już wiem, że nie ma w życiu miejsca na użalanie się nad sobą. Trzeba być twardym, nie dać się zmanipulować, i nie być niczyim tłem.

Jeśli ludzi coś do siebie ciągnie to muszą się spotkać choćby stawiali na swojej drodze najrozmaitsze przeszkody bombardowali się ukrytymi znaczeniami błędnie interpretowali swoje zachowania mijali się tam gdzie powinni się spotkać i tak dalej.

damulki.pl dodano: przedwczoraj o 21:34

Jeśli ludzi coś do siebie ciągnie, to muszą się spotkać, choćby stawiali na swojej drodze najrozmaitsze przeszkody, bombardowali się ukrytymi znaczeniami, błędnie interpretowali swoje zachowania, mijali się tam, gdzie powinni się spotkać i tak dalej.

Bo wierzę że czasami musi nas spotkać dużo zła żeby mogło nas spotkać dużo dobra. Grunt to umieć przetrwać to pierwsze i – choćby cholernie bolało – zaczekać aż przyjdzie to drugie.

damulki.pl dodano: przedwczoraj o 21:33

Bo wierzę, że czasami musi nas spotkać dużo zła, żeby mogło nas spotkać dużo dobra. Grunt to umieć przetrwać to pierwsze i – choćby cholernie bolało – zaczekać, aż przyjdzie to drugie.

Niech szara i deszczowa pogoda nie zniechęca Nas do działania. Niech nadchodząca jesień i zima nie wywoła u Nas chandry przez którą zamkniemy się w czterech ścianach.

pocketful_of_sunshine dodano: przedwczoraj o 14:08

Niech szara i deszczowa pogoda nie zniechęca Nas do działania. Niech nadchodząca jesień i zima nie wywoła u Nas chandry przez którą zamkniemy się w czterech ścianach.

Niektórzy nie potrafią iść naprzód. Marnują życie czekając na osobę której nie mogą mieć. — Tess Gerritsen

damulki.pl dodano: 3 dni temu

Niektórzy nie potrafią iść naprzód. Marnują życie, czekając na osobę, której nie mogą mieć. — Tess Gerritsen

Ostatnie dwa tygodnie wakacji i mój wyczekany urlop. Teraz słońce herbata  koc ogród i coś nowego książka. Rozwijajmy się odpoczywamy bawmy się i uśmiechajmy dużo uśmiechajmy.

pocketful_of_sunshine dodano: 5 dni temu

Ostatnie dwa tygodnie wakacji i mój wyczekany urlop. Teraz słońce, herbata,, koc, ogród i coś nowego- książka. Rozwijajmy się, odpoczywamy, bawmy się i uśmiechajmy dużo uśmiechajmy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV