głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika malaczytelniczka

Ktoś Cię krzywdzi a Ty zamiast trucizny podajesz mu ciepłą herbatę z cytryną. Bo nie ma złych ludzi. Są tylko złe zachowania. Trzeba umieć widzieć człowieka w człowieku.

damulki.pl dodano: 1 tydzień temu

Ktoś Cię krzywdzi, a Ty zamiast trucizny podajesz mu ciepłą herbatę z cytryną. Bo nie ma złych ludzi. Są tylko złe zachowania. Trzeba umieć widzieć człowieka w człowieku.

Mamy to ! Ciesze się że niektóre etapy mam już za sobą. Mimo wszystko przykro mi że czas tak szybko leci. W ciągu tych lat nie urodziła się żądna miłość ani nawet przyjaźń. Dalsze plany są ale czy to są moje plany ? Raczej tak życie się układa idę w łatwiejszą stronę bo nie chce stać w miejscu kiedy tak naprawdę nie wiem dokąd chcę zmierzać.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Mamy to ! Ciesze się, że niektóre etapy mam już za sobą. Mimo wszystko przykro mi, że czas tak szybko leci. W ciągu tych lat nie urodziła się żądna miłość, ani nawet przyjaźń. Dalsze plany są, ale czy to są moje plany ? Raczej tak życie się układa, idę w łatwiejszą stronę, bo nie chce stać w miejscu kiedy tak naprawdę nie wiem dokąd chcę zmierzać.

Jak nie masz przy sobie kogoś bliskiego to trudno walczyć o cokolwiek.

damulki.pl dodano: 1 tydzień temu

Jak nie masz przy sobie kogoś bliskiego to trudno walczyć o cokolwiek.

: Na naszej planecie żyje pięć miliardów ludzi tymczasem człowiek zakochuje siew jakiejś jednej osobie i nie wiadomo dlaczego nie chce jej zmieniać na żadną inną.

damulki.pl dodano: 1 tydzień temu

: Na naszej planecie żyje pięć miliardów ludzi, tymczasem człowiek zakochuje siew jakiejś jednej osobie i nie wiadomo dlaczego nie chce jej zmieniać na żadną inną.

Są tacy mężczyźni których spotykasz i wiesz że są w stanie Cię uszczęśliwić. Ci mężczyźni to barmani.

damulki.pl dodano: 1 tydzień temu

Są tacy mężczyźni, których spotykasz i wiesz, że są w stanie Cię uszczęśliwić. Ci mężczyźni to barmani.

Chce żebyś przy mnie był a może chce aby ktokolwiek przy mnie był. Twoje słowa o miłości żalu i szansie wpływają na mnie. Myślę o chwili kiedy wtuliłabym się w Ciebie... zaczęłabym myśleć jak mnie okłamywałeś obrażałeś i zdradzałeś. Chwila zwątpienia zmienia się diametralnie szybko w złość. Samotność nie może kierować mną do powrotu do czegoś co jest niewybaczalne.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Chce, żebyś przy mnie był, a może chce, aby ktokolwiek przy mnie był. Twoje słowa o miłości, żalu i szansie wpływają na mnie. Myślę o chwili kiedy wtuliłabym się w Ciebie... zaczęłabym myśleć jak mnie okłamywałeś, obrażałeś i zdradzałeś. Chwila zwątpienia zmienia się diametralnie szybko w złość. Samotność nie może kierować mną do powrotu do czegoś co jest niewybaczalne.

“Nigdy nie pozwól na to żeby opuściła Cię dobra i kochająca Cię kobieta bo będziesz musiał znieść widok jak ona kocha i jest dobra dla innego mężczyzny i to Cię zabije...”

damulki.pl dodano: 2 tygodnie temu

“Nigdy nie pozwól na to, żeby opuściła Cię dobra i kochająca Cię kobieta, bo będziesz musiał znieść widok, jak ona kocha i jest dobra dla innego mężczyzny i to Cię zabije...”

“To przypadek tworzy najpiękniejsze historie o miłości. Uczucie rodzi się w miejscach po których się tego nie spodziewamy w czasie w którym o tym nie marzymy w ludziach którzy jeszcze do niedawna się nawet nie znali. Wciąż zachwycam się tą chemią przypadku nazywaną przez niektórych przeznaczeniem.”

damulki.pl dodano: 2 tygodnie temu

“To przypadek tworzy najpiękniejsze historie o miłości. Uczucie rodzi się w miejscach po których się tego nie spodziewamy, w czasie w którym o tym nie marzymy, w ludziach którzy jeszcze do niedawna się nawet nie znali. Wciąż zachwycam się tą chemią przypadku, nazywaną przez niektórych przeznaczeniem.”

Czasem nie trzeba siły by przy czymś trwać czasem trzeba siły by to puścić. — J.C. Watts

damulki.pl dodano: 2 lipca 2017

Czasem nie trzeba siły by przy czymś trwać, czasem trzeba siły by to puścić. — J.C. Watts

Zostań moim przyjacielem takim na stałe jak ten pod skórą ból.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 lipca 2017

Zostań moim przyjacielem takim na stałe jak ten pod skórą ból.

nie ma nikogo kto oczyści jej myśli

pocketful_of_sunshine dodano: 30 czerwca 2017

nie ma nikogo kto oczyści jej myśli

Ostatnio dużo myślę o wyprowadzce. Fajnie było by przyjść do posprzątanego własnego mieszkania i w ciszy robić wszystko co chcę nawet zapalić papierosa na parapecie. Bardzo mnie denerwuje mój młodszy brat jego brak obowiązków przez co kłócę się z rodzicami. Okropnie się denerwuje bo jestem cholerną pedantką. To ma być powód wyprowadzki bo ktoś nie ma sił ani ochoty posprzątać ale jest za głośno kiedy próbuję spać jest mi tu dobrze. Dużo nad tym myślałam ale wczoraj oglądając telewizję padły słowa   Co to za dom bez rodziny . Myśli zostały rozwiane wrzucam na luz :

pocketful_of_sunshine dodano: 29 czerwca 2017

Ostatnio dużo myślę o wyprowadzce. Fajnie było by przyjść do posprzątanego własnego mieszkania i w ciszy robić wszystko co chcę, nawet zapalić papierosa na parapecie. Bardzo mnie denerwuje mój młodszy brat, jego brak obowiązków przez co kłócę się z rodzicami. Okropnie się denerwuje bo jestem cholerną pedantką. To ma być powód wyprowadzki, bo ktoś nie ma sił ani ochoty posprzątać, ale jest za głośno kiedy próbuję spać- jest mi tu dobrze. Dużo nad tym myślałam, ale wczoraj oglądając telewizję padły słowa - ,, Co to za dom bez rodziny". Myśli zostały rozwiane, wrzucam na luz :)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV