głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika malaczytelniczka

 Mamy po dwadzieścia lat i boimy się miłości. Boimy się tak jakby bagaż naszych doświadczeń miescił już i zdradę i rozwód i kilkuletnie dziecko. Nie chcemy nikogo unieszczęśliwiać. Nie chcemy niczego deklarować. Nie chcemy przeżyć zaangażowania i rozczarowań nie chcemy zaczynać wszystkiego od nowa.

damulki.pl dodano: wczoraj o 23:24

"Mamy po dwadzieścia lat i boimy się miłości. Boimy się tak, jakby bagaż naszych doświadczeń miescił już i zdradę, i rozwód, i kilkuletnie dziecko. Nie chcemy nikogo unieszczęśliwiać. Nie chcemy niczego deklarować. Nie chcemy przeżyć zaangażowania i rozczarowań, nie chcemy zaczynać wszystkiego od nowa.

zostaw mnie taką jaka jestem

pocketful_of_sunshine dodano: 2 dni temu

zostaw mnie taką jaka jestem

Czasami miłość do kogoś można wyrazić jedynie tak że się znika z jego życia. — Brittainy C. Cherry  Art  Soul

damulki.pl dodano: 6 dni temu

Czasami miłość do kogoś można wyrazić jedynie tak, że się znika z jego życia. — Brittainy C. Cherry - "Art & Soul"

 Nie płaczcie za mną bo już nie wrócę. Nie śpieszcie się do mnie ja na was poczekam.

damulki.pl dodano: 6 dni temu

"Nie płaczcie za mną, bo już nie wrócę. Nie śpieszcie się do mnie, ja na was poczekam."

Znam go parę lat ale nigdy nie gadaliśmy zbyt wiele natomiast kiedy nawiązaliśmy kontakt to bardzo się kłóciliśmy. Teraz spędzam z nim każdy dzień od rana do wieczora. Nie wiem co myśleć kiedy wczoraj siedząc w aucie powiedziałeś mi  tak łatwo cię stąd nie wypuszczę widzę jego starania ale czy ja jestem gotowa aby ktoś się do mnie zbliżył.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Znam go parę lat, ale nigdy nie gadaliśmy zbyt wiele, natomiast kiedy nawiązaliśmy kontakt to bardzo się kłóciliśmy. Teraz spędzam z nim każdy dzień od rana do wieczora. Nie wiem co myśleć kiedy wczoraj siedząc w aucie powiedziałeś mi ,,tak łatwo cię stąd nie wypuszczę" widzę jego starania, ale czy ja jestem gotowa, aby ktoś się do mnie zbliżył.

'' Ty pod każdym kątem robisz mi dobrze nawet jak robisz mi herbatę. Bo już taka jesteś taka super. '' bzm

bezznakumiloscii dodano: 1 tydzień temu

'' Ty pod każdym kątem robisz mi dobrze,nawet jak robisz mi herbatę. Bo już taka jesteś, taka super. ''/bzm

Teraz w wieku 70 lat gdybym mogła dać sobie młodszej pewną radę to brzmiałaby tak: używaj zwrotu pierdol się znacznie częściej.   Helen Mirren

damulki.pl dodano: 1 tydzień temu

Teraz w wieku 70 lat, gdybym mogła dać sobie młodszej pewną radę to brzmiałaby tak: używaj zwrotu "pierdol się" znacznie częściej. - Helen Mirren

Nawet gdybyś dał człowiekowi wszystkie wspaniałości świata nic mu nie pomoże jeśli nie ma przyjaciela któremu mógłby o tym powiedzieć.

damulki.pl dodano: 1 tydzień temu

Nawet gdybyś dał człowiekowi wszystkie wspaniałości świata, nic mu nie pomoże jeśli nie ma przyjaciela, któremu mógłby o tym powiedzieć.

29 000 tysięcy wejść dziękuję ! Dużo czasu już tutaj spędziłam kiedy mam chwilę czytam poprzednie posty. Niektóre powodują uśmiech niektóre przypominają mi co kiedyś przeżywałam a niektóre dają mi do myślenia czy czasem nie stoję w miejscu.

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

29 000 tysięcy wejść dziękuję ! Dużo czasu już tutaj spędziłam, kiedy mam chwilę czytam poprzednie posty. Niektóre powodują uśmiech, niektóre przypominają mi co kiedyś przeżywałam, a niektóre dają mi do myślenia czy czasem nie stoję w miejscu.

 Czaruj chwilę. Chowaj do pudełek wspomnienia. Zapamiętuj. Nie ma w życiu nic piękniejszego i bardziej przerażającego jak pamięć.   Kaja Kowalewska

damulki.pl dodano: 2 tygodnie temu

"Czaruj chwilę. Chowaj do pudełek wspomnienia. Zapamiętuj. Nie ma w życiu nic piękniejszego, i bardziej przerażającego, jak pamięć." ~Kaja Kowalewska

Dziwna rzecz. Lepiej nigdy nic nikomu nie opowiadajcie. Jak opowiecie zaczniecie tęsknić.

damulki.pl dodano: 2 tygodnie temu

Dziwna rzecz. Lepiej nigdy nic nikomu nie opowiadajcie. Jak opowiecie, zaczniecie tęsknić.

Przyzwyczajamy się zbyt szybko przywiązujemy się do ludzi którzy są obok nawet na chwilę. Potem pozostaje jeszcze większa pustka. Tak jest zawsze.

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Przyzwyczajamy się zbyt szybko, przywiązujemy się do ludzi którzy są obok nawet na chwilę. Potem pozostaje jeszcze większa pustka. Tak jest zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV