głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mala92

Nie bolało  że musiałam odejść. Bolało  że nic nie zrobiłeś  abym została.

baunsuuj dodano: 18 lipca 2014

Nie bolało, że musiałam odejść. Bolało, że nic nie zrobiłeś, abym została.

Uznałaś że jego szczęście jest ważniejsze. Na tym polega miłość. changedd

baunsuuj dodano: 18 lipca 2014

Uznałaś,że jego szczęście jest ważniejsze. Na tym polega miłość./changedd

Nieważne co mówią inni. Pieprz to. Ludzie zawsze gadają  szczególnie Ci  którzy nie mają odwagi żyć tak jak Ty. Pierdol zdanie społeczeństwa. To Ty masz patrzeć w lustro i widzieć tego kim jesteś  a nie marionetkę uszytą z ludzkich upodobań.

baunsuuj dodano: 18 lipca 2014

Nieważne co mówią inni. Pieprz to. Ludzie zawsze gadają, szczególnie Ci, którzy nie mają odwagi żyć tak jak Ty. Pierdol zdanie społeczeństwa. To Ty masz patrzeć w lustro i widzieć tego kim jesteś, a nie marionetkę uszytą z ludzkich upodobań.

Nie pij  kiedy chcesz o nim zapomnieć. Pod koniec dnia będziesz widziała go podwójnie.

baunsuuj dodano: 18 lipca 2014

Nie pij, kiedy chcesz o nim zapomnieć. Pod koniec dnia będziesz widziała go podwójnie.

Fałszu tu nie ma  nie widzę go w Twoich oczach  Dobrze Cię mieć  dobrze kogoś mieć kogo się kocha

baunsuuj dodano: 18 lipca 2014

Fałszu tu nie ma, nie widzę go w Twoich oczach Dobrze Cię mieć, dobrze kogoś mieć kogo się kocha

I możesz go nie kochać  mieć kompletnie gdzieś co się z nim dzieję. Z kim się teraz zadaję i czy ma dziewczynę. Możesz mieć wyjebane na całą jego egzystencję  ale mijając go na ulicy i tak odwrócisz głowę. Choćby nie wiem co nie zdołasz nie spojrzeć w te piwne oczy  bo w końcu kiedyś były dla Ciebie całym światem. smokingkilss

baunsuuj dodano: 18 lipca 2014

I możesz go nie kochać, mieć kompletnie gdzieś co się z nim dzieję. Z kim się teraz zadaję i czy ma dziewczynę. Możesz mieć wyjebane na całą jego egzystencję, ale mijając go na ulicy i tak odwrócisz głowę. Choćby nie wiem co nie zdołasz nie spojrzeć w te piwne oczy, bo w końcu kiedyś były dla Ciebie całym światem./smokingkilss

Naucz mnie  jak żyć tam  gdzie Ciebie nie ma. Naucz mnie jak zapamiętywać każdą Twoją czułość  by pączkowała wtedy  gdy jesteś daleko. Naucz mnie  jak nie budzić się z krzykiem  gdy jesteś nie dla mnie  smokingkilss

baunsuuj dodano: 18 lipca 2014

Naucz mnie, jak żyć tam, gdzie Ciebie nie ma. Naucz mnie jak zapamiętywać każdą Twoją czułość, by pączkowała wtedy, gdy jesteś daleko. Naucz mnie, jak nie budzić się z krzykiem, gdy jesteś nie dla mnie /smokingkilss

Najboleśniejszą prawdą jest odkryć kłamstwo.

niekoffana dodano: 17 lipca 2014

Najboleśniejszą prawdą jest odkryć kłamstwo.

Proszę mnie wygłaskać  wyściskać i wyturlać  bo mi smutno.

niekoffana dodano: 17 lipca 2014

Proszę mnie wygłaskać, wyściskać i wyturlać, bo mi smutno.

nie zostawię Cię.  — uwierzysz?

niekoffana dodano: 17 lipca 2014

nie zostawię Cię. — uwierzysz?

Dobrze jest czasem nie być. Dziś właśnie mnie nie było. Siedziałem sobie cichutko w kąciku własnej reżyserki  dmuchając w kubek herbaty i trenując niebycie. Szło mi coraz lepiej.  ...  Są takie dni  kiedy niebycie jest jedyną formą gwarantującą zachowanie zdrowia psychicznego.

chokoreeto dodano: 17 lipca 2014

Dobrze jest czasem nie być. Dziś właśnie mnie nie było. Siedziałem sobie cichutko w kąciku własnej reżyserki, dmuchając w kubek herbaty i trenując niebycie. Szło mi coraz lepiej. (...) Są takie dni, kiedy niebycie jest jedyną formą gwarantującą zachowanie zdrowia psychicznego.

Trochę do dupy  a trochę po chuju   zycie

chokoreeto dodano: 17 lipca 2014

Trochę do dupy, a trochę po chuju - zycie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć