 |
|
nie oczy są uzależnione od Jego widoku, lecz serce.
|
|
 |
|
tak. to właśnie ten chłopak zawrócił mi w głowie. to on maluje uśmiech na mojej twarzy każdym swoim cudownym spojrzeniem. to on projektuje nam marzenia. kocham go i nie chcę już niczego zmieniać.
|
|
 |
|
Tak, uwielbiam jak wkurzając się Ty w pewnym momencie robisz minę obrazonego chłopca i strzelasz swojego focha, zakładasz ręce i idziesz kilka kroków przede mną. wiem, że to nie potrwa długo - chwile poźniej odwracasz się do mnie, przytulasz i czule całujesz mówiąc, że na mnie nie da się długo gniewać.
|
|
 |
|
Nawet 2012 ,Paranormal Activity ,Strzelanina,Bombardowanie czy zawalenie klasy nie jest straszniejsze od 7 nieodebranych sygnałów od mamy. ;D
|
|
 |
|
Jeśli zapytasz co u mnie, odpowiem, że wszystko w porządku . nie moja wina, że nie umiesz odczytać ironii z oczu.
|
|
 |
|
- Uczysz się?
- Nie, opracowuję plan masowej zagłady ludzkości, przy użyciu supernowoczesnego wirusa.
- Co?
- Tak uczę się.
|
|
 |
|
- Co znaczy skrót "KC "?
- Kocham Cię.
- Ja Ciebie też ;D
|
|
 |
|
“Ty pewnie nie przejmujesz się tym co było, nie wspominasz, a ja.? Ja żyję tymi wspomnieniami. Nie potrafię inaczej. Nie potrafię o Tobie nie myśleć.”/ fejs
|
|
 |
|
Cause I remember every word that you said ,it all just keeps spinning around in my head ,but it don't matter what I try to do ,I keep on forgetting to forget about you
|
|
 |
|
" Jesteś każdą myślą w mojej głowie. Ostatnią, kiedy kładę się spać i pierwszą gdy się budzę. Każdym biciem serca, powodem do uśmiechu i całym moim życiem. "
|
|
|
|