głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika maalenstwoo

I wszyscy możecie być pewni że nigdy nie przeproszę za swoją nie idealność.

mala_czarna_ dodano: 17 września 2012

I wszyscy możecie być pewni, że nigdy nie przeproszę za swoją nie idealność.

Dziękuje mu za każdy szept który przyprawiał mnie o dreszcze. Za każdy pocałunek który przedłużał się o 3 minuty więcej niż chciałam. Za każde drobne ale jakże piękne słowo w moją stronę. Dziękuje mu za każdą wspólnie spędzoną chwile i wspomnienia które tkwić będą w mojej pamięci do śmierci. Za tulenie które daje tyle bezpieczeństwa i ciepła. Za to że się o mnie martwi i chce dla mnie wszystkiego czego pragnę. Dziękuje mu za to że wybacza każde ' przepraszam ' i zawsze powtarza że mimo wszystko kocha. Dziękuje za każde chwile szczęścia. Dziękuje mu za to że trwa przy mnie mimo mojej trudnej osobowości i ceni mój trudny charakter. Dziękuje mu że docenia to jak bardzo jestem mu oddana i jak bardzo go kocham. Dziękuje mu że mam tą świadomość i pewność że jestem dla niego najważniejsza.

killthelovex33 dodano: 22 lipca 2012

Dziękuje mu za każdy szept, który przyprawiał mnie o dreszcze. Za każdy pocałunek, który przedłużał się o 3 minuty więcej niż chciałam. Za każde drobne, ale jakże piękne słowo w moją stronę. Dziękuje mu za każdą wspólnie spędzoną chwile i wspomnienia, które tkwić będą w mojej pamięci do śmierci. Za tulenie, które daje tyle bezpieczeństwa i ciepła. Za to, że się o mnie martwi i chce dla mnie wszystkiego, czego pragnę. Dziękuje mu za to, że wybacza każde ' przepraszam ' i zawsze powtarza, że mimo wszystko kocha. Dziękuje za każde chwile szczęścia. Dziękuje mu za to, że trwa przy mnie mimo mojej trudnej osobowości i ceni mój trudny charakter. Dziękuje mu, że docenia to, jak bardzo jestem mu oddana i jak bardzo go kocham. Dziękuje mu, że mam tą świadomość i pewność, że jestem dla niego najważniejsza.

za każdym razem  kiedy witając się z Twoimi kumplami  któryś powiedział  że zajebiście wyglądam Ty bardziej ściskałeś moją rękę  albo całkowicie obejmowałeś ramionami tak  że nie mogłam prawie oddychać . miażdżyłeś go wzrokiem pt.  stul mordę  ona jest moja .' choć dobrze wiedziałeś  że to dla Ciebie się stroję . chociaż twierdziłeś  że to słabe całować się przy ludziach  zwłaszcza znajomych  kiedy po kilku kieliszkach wspólnie wypitych mrowiły mi się usta chętne do połączenia z Twoimi  zachłannie podgryzałeś moją dolną wargę nie zwracając na gwizdy innych . na cosobotnich imprezach  kiedy podchodził do mnie jakiś chłopak prosząc o wspólny taniec  żegnając kolesia słowami  może najpierw ze mną zatańczysz ? i porywałeś mnie na środek parkietu nie wypuszczając ze stalowych objęć . wiesz... ja lubię być tylko Twoja .

killthelovex33 dodano: 12 czerwca 2012

za każdym razem , kiedy witając się z Twoimi kumplami , któryś powiedział , że zajebiście wyglądam Ty bardziej ściskałeś moją rękę , albo całkowicie obejmowałeś ramionami tak , że nie mogłam prawie oddychać . miażdżyłeś go wzrokiem pt. ` stul mordę , ona jest moja .' choć dobrze wiedziałeś , że to dla Ciebie się stroję . chociaż twierdziłeś , że to słabe całować się przy ludziach , zwłaszcza znajomych , kiedy po kilku kieliszkach wspólnie wypitych mrowiły mi się usta chętne do połączenia z Twoimi , zachłannie podgryzałeś moją dolną wargę nie zwracając na gwizdy innych . na cosobotnich imprezach , kiedy podchodził do mnie jakiś chłopak prosząc o wspólny taniec , żegnając kolesia słowami - może najpierw ze mną zatańczysz ? i porywałeś mnie na środek parkietu nie wypuszczając ze stalowych objęć . wiesz... ja lubię być tylko Twoja .

Dorosłam i źle mi z tym . W chuj niedobrze ..

killthelovex33 dodano: 22 maja 2012

Dorosłam i źle mi z tym . W chuj niedobrze ..

patrz doczekałeś się dnia w którym nie mam już uśmiechu na ustach.

killthelovex33 dodano: 22 maja 2012

patrz, doczekałeś się dnia, w którym nie mam już uśmiechu na ustach.

nie wolno Ci rozmyślać za dużo. wstań pobiegaj posprzątaj dom upiecz ciasto a potem je zjedz wsiądź na rower zadzwoń do przyjaciółki poczytaj idź na spacer. rób wszystko na co masz ochotę tylko nie rozmyślaj. to Cię niszczy.

killthelovex33 dodano: 22 maja 2012

nie wolno Ci rozmyślać za dużo. wstań, pobiegaj, posprzątaj dom, upiecz ciasto, a potem je zjedz, wsiądź na rower, zadzwoń do przyjaciółki, poczytaj, idź na spacer. rób wszystko na co masz ochotę, tylko nie rozmyślaj. to Cię niszczy.

Nie dbasz tracisz nie odzyskasz nigdy.

killthelovex33 dodano: 22 maja 2012

Nie dbasz, tracisz, nie odzyskasz nigdy.

śniło mi się dziś wszystko bo śniłeś się Ty nie powiem bo leciały mi łzy. przyznaję kurwa szczerze że niszczy mnie świat osobno a przecież mieliśmy razem go zmieniać podobno.

killthelovex33 dodano: 22 maja 2012

śniło mi się dziś wszystko, bo śniłeś się Ty, nie powiem, bo leciały mi łzy. przyznaję, kurwa szczerze, że niszczy mnie świat osobno, a przecież mieliśmy razem go zmieniać, podobno.

 nawet jeśli mówię do Ciebie spierdalaj to mam na myśli chodź tu i mnie pocałuj .

killthelovex33 dodano: 22 maja 2012

`nawet jeśli mówię do Ciebie "spierdalaj" to mam na myśli "chodź tu i mnie pocałuj".

Cieszę się że Ciebie mam. PS. Kocham Cię! ♥

killthelovex33 dodano: 22 maja 2012

Cieszę się, że Ciebie mam. PS. Kocham Cię! ♥

Jeśli dziewczyna wybacza Ci po tym jak ją zraniłeś i nadal pokazuje jak bardzo jej zależy to uwierz koleś  to ta jedyna.

killthelovex33 dodano: 22 maja 2012

Jeśli dziewczyna wybacza Ci po tym, jak ją zraniłeś i nadal pokazuje, jak bardzo jej zależy; to uwierz koleś - to ta jedyna.

 zapamiętaj mała dziewczynko w nocy się śpi a nie myśli o kimś  kto ma cię w gdzieś.

killthelovex33 dodano: 22 maja 2012

`zapamiętaj mała dziewczynko, w nocy się śpi, a nie myśli o kimś , kto ma cię w gdzieś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV