głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lovemeszmato

Wszyscy wykorzystujemy się nawzajem w taki czy inny sposób . Żeby dobrze się czuć .  Żeby źle się czuć .  Żeby nic nie czuć .

lovemeszmato dodano: 1 tydzień temu

Wszyscy wykorzystujemy się nawzajem w taki czy inny sposób . Żeby dobrze się czuć . Żeby źle się czuć . Żeby nic nie czuć .

Pewnego dnia będziesz mnie szukał  w każdym kogo spotkasz  ale będzie za późno już nie dam się znaleźć..

lovemeszmato dodano: 2 tygodnie temu

Pewnego dnia będziesz mnie szukał , w każdym kogo spotkasz , ale będzie za późno już nie dam się znaleźć..

z oczu lecą łzy a po mnie to spływa różnie bywa karma wraca  u mnie była

lovemeszmato dodano: 23 kwietnia 2024

z oczu lecą łzy a po mnie to spływa, różnie bywa, karma wraca - u mnie była

Przyjmij moją radę i poczekaj na człowieka który nigdy nie pozwoli ci zasnąć w nocy kwestionując swoją wartość.

lovemeszmato dodano: 23 kwietnia 2024

Przyjmij moją radę i poczekaj na człowieka, który nigdy nie pozwoli ci zasnąć w nocy, kwestionując swoją wartość.

oto cały paradoks: wrażliwość to ostatnia rzecz którą chcę abyś we mnie widział lecz pierwsza której w tobie szukam

mistrzhehe dodano: 28 luty 2024

oto cały paradoks: wrażliwość to ostatnia rzecz, którą chcę, abyś we mnie widział, lecz pierwsza, której w tobie szukam

 🤕😥🤕Nie możesz zmienić ludzi. Możesz zmienić swoje oczekiwania. Możesz wyznaczać granice i podejmować decyzje ile poświęcasz czasu i wysiłku. Możesz ponownie skupić swoją uwagę. Możesz ćwiczyć akceptację i odpuszczanie. Ale nie możesz przekształcić kogoś w to kim chcesz lub potrzebujesz żeby był. Nie można ich zmusić do zmiany zanim nie będą gotowi. Nie można ich prosić by stali się kimś innym niż autentycznie są. Nie powinieneś. I to może być bolesna prawda. Że bez względu na to jak bardzo błagasz i wyjaśniasz rzeczy. Bez względu na to ile razy mówisz czego potrzebujesz i komunikujesz co boli że osoba na której Ci zależy nie może pojawić się za Tobą w taki sposób jaki potrzebujesz. Że czasem nie ma kogo obwiniać i co naprawiać. 🕊️💞💐💔 ©Ostatni książę 👑✨

lovemeszmato dodano: 22 grudnia 2023

, 🤕😥🤕Nie możesz zmienić ludzi. Możesz zmienić swoje oczekiwania. Możesz wyznaczać granice i podejmować decyzje, ile poświęcasz czasu i wysiłku. Możesz ponownie skupić swoją uwagę. Możesz ćwiczyć akceptację i odpuszczanie. Ale nie możesz przekształcić kogoś w to, kim chcesz lub potrzebujesz, żeby był. Nie można ich zmusić do zmiany, zanim nie będą gotowi. Nie można ich prosić, by stali się kimś innym niż autentycznie są. Nie powinieneś. I to może być bolesna prawda. Że bez względu na to, jak bardzo błagasz i wyjaśniasz rzeczy. Bez względu na to, ile razy mówisz, czego potrzebujesz i komunikujesz, co boli, że osoba, na której Ci zależy, nie może pojawić się za Tobą w taki sposób, jaki potrzebujesz. Że czasem nie ma kogo obwiniać i co naprawiać. 🕊️💞💐💔 ©Ostatni książę 👑✨

Młode umysły nie zakochujcie się w uśmiechu. Albo spokojne oczy miękkie dłonie i różowe policzki. Nie z tym jak ludzie się ubierają ani jak wyglądają na zdjęciach.  Zakochaj się w nastawieniu myślenia. Z charakterem. Z tym jak ludzie sobie radzą. Zakochaj się w ludziach którzy potrafią się nosić tak dobrze jakby świat nie był strasznym miejscem. Kto jest pewien czego chce lub że coś będzie nawet wtedy gdy jeszcze nie wiedzą czego. Zakochaj się w ludziach którzy mają ten ogień. Którzy czasem się gubią ale zawsze znajdują swoją drogę. Którzy są wierni swoim uczuciom. Którzy chcą spotkać różne wersje siebie – ekstatyczne zachwycone smutne sfrustrowane – i wiedzą jak je oswoić. Zakochaj się w ludziach którzy znają siebie na innym poziomie aby inni ich nie mylili i nie mylili innych.  Zakochaj się w ludziach którzy kochają samych siebie. Tylko ludzie którzy kochają siebie wiedzą jak kochać innych.  —Ali  Pahimakas

lovemeszmato dodano: 16 listopada 2023

Młode umysły, nie zakochujcie się w uśmiechu. Albo spokojne oczy, miękkie dłonie i różowe policzki. Nie z tym, jak ludzie się ubierają, ani jak wyglądają na zdjęciach. Zakochaj się w nastawieniu myślenia. Z charakterem. Z tym, jak ludzie sobie radzą. Zakochaj się w ludziach, którzy potrafią się nosić tak dobrze, jakby świat nie był strasznym miejscem. Kto jest pewien czego chce lub że coś będzie nawet wtedy, gdy jeszcze nie wiedzą czego. Zakochaj się w ludziach, którzy mają ten ogień. Którzy czasem się gubią, ale zawsze znajdują swoją drogę. Którzy są wierni swoim uczuciom. Którzy chcą spotkać różne wersje siebie – ekstatyczne, zachwycone, smutne, sfrustrowane – i wiedzą, jak je oswoić. Zakochaj się w ludziach, którzy znają siebie na innym poziomie, aby inni ich nie mylili i nie mylili innych. Zakochaj się w ludziach, którzy kochają samych siebie. Tylko ludzie, którzy kochają siebie, wiedzą, jak kochać innych. —Ali, (Pahimakas

Czy kiedykolwiek za mną tęsknisz Tak jak ja za tobą tęsknię? Czy ty w ogóle o mnie myślisz Tak jak kiedyś? Ty też jesteś zepsuty I tęsknię za tym by być razem Tak jak ja? Czy może ruszyłeś dalej Nawet nie dbając o to by spojrzeć wstecz prawda?

lovemeszmato dodano: 15 listopada 2023

Czy kiedykolwiek za mną tęsknisz Tak jak ja za tobą tęsknię? Czy ty w ogóle o mnie myślisz Tak jak kiedyś? Ty też jesteś zepsuty I tęsknię za tym, by być razem Tak jak ja? Czy może ruszyłeś dalej Nawet nie dbając o to, by spojrzeć wstecz, prawda?

Trudne czasy to tylko faza. Nie trwają wiecznie. Życie to cykl wzlotów i upadków.  Pamiętaj to też minie. Jesteś teraz w środku burzy ale przed nami czyste niebo. Poczekaj.

lovemeszmato dodano: 13 listopada 2023

Trudne czasy to tylko faza. Nie trwają wiecznie. Życie to cykl wzlotów i upadków. Pamiętaj, to też minie. Jesteś teraz w środku burzy, ale przed nami czyste niebo. Poczekaj.

Możesz nie wierzyć ale zapłakałam dziś nad Tobą .. lvmesz

lovemeszmato dodano: 12 listopada 2023

Możesz nie wierzyć ale zapłakałam dziś nad Tobą ../lvmesz

nie wiem co mam napisać. będzie mi smutno że będziesz spacerować nie ze mną. że będziesz mówić nie do mnie

mistrzhehe dodano: 10 listopada 2023

nie wiem, co mam napisać. będzie mi smutno, że będziesz spacerować nie ze mną. że będziesz mówić nie do mnie

Psychologia jest sztuką jeśli jej zaś źle użyjesz spowodujesz czyiś koniec świata. Psychologia ludzka to nie tylko sztuka jest ale i także nabój do pistoletu dzięki któremu będziesz w stanie popełnić właściwe samobójstwo. Pytanie czy w pozytywnym znaczeniu czy negatywnym?

rapwciaga dodano: 24 października 2023

Psychologia jest sztuką, jeśli jej zaś źle użyjesz spowodujesz czyiś koniec świata. Psychologia ludzka to nie tylko sztuka jest ale i także nabój do pistoletu, dzięki któremu będziesz w stanie popełnić właściwe samobójstwo. Pytanie czy w pozytywnym znaczeniu czy negatywnym?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć