głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika loveexoxo

przepiękne. teksty veriolla dodał komentarz: przepiękne. do wpisu 13 luty 2012
mógłbyś nauczyć mnie szybkiego zapominania i usuwania ludzi ze swojego życia  bo jesteś w tym mistrzem.   veriolla

veriolla dodano: 13 luty 2012

mógłbyś nauczyć mnie szybkiego zapominania i usuwania ludzi ze swojego życia, bo jesteś w tym mistrzem. / veriolla

ale kolejny dzień bez walki jest chuj warty  więc żyj jakby to był ten ostatni.

redsoxpugie dodano: 13 luty 2012

ale kolejny dzień bez walki jest chuj warty, więc żyj jakby to był ten ostatni.

♥ teksty redsoxpugie dodał komentarz: do wpisu 13 luty 2012
chciałabym wrócić do tamtych czasów i powiedzieć ci kilka słów  a niektóre przemilczeć.  redsoxpugie

redsoxpugie dodano: 13 luty 2012

chciałabym wrócić do tamtych czasów i powiedzieć ci kilka słów, a niektóre przemilczeć. /redsoxpugie

przeglądnij całe archiwum na gg. przeczytaj każdego Naszego smsa. przypomnij sobie każdą spędzoną wspólnie chwilę. na prawdę nie drgnie Ci nawet ta pieprzona powieka  i nic nie ściśnie Cię w sercu ? nie wierzę  kurwa..   veriolla

zozolandia dodano: 13 luty 2012

przeglądnij całe archiwum na gg. przeczytaj każdego Naszego smsa. przypomnij sobie każdą spędzoną wspólnie chwilę. na prawdę nie drgnie Ci nawet ta pieprzona powieka, i nic nie ściśnie Cię w sercu ? nie wierzę, kurwa.. / veriolla

wszystkiego nie najlepszego.

redsoxpugie dodano: 13 luty 2012

wszystkiego nie najlepszego.

to stało się silniejsze ode mnie  znacznie bardziej niż myślałam  ta cała  jego pieprzona miłość zastąpiła jakby życie  każdy uśmiech  te najmniejsze a zarazem wtedy najcudowniejsze gesty  takie jak banalne przytulenie w zimowe wieczory  jego dłoń kurczowo trzymająca moją  te słowa i wszelkie obietnice  właśnie tym zaczęłam żyć  żyć tylko i wyłącznie Nim. był niczym tlen  którego potrzebowałam z każdą chwilą  coraz silniej. odchodząc? zostawił po sobie tysiące wspomnień  i wiesz.. może i to boli  ale nie żałuję żadnej z tych chwil  nie żałuję tamtych błędów  choć po ogromnym upływie czasu stał się również jedynie wspomnieniem  to pomimo wszystko  jednym z najlepszych  tych rozpamiętywanych przez całe życie.   endoftime.

endoftime dodano: 13 luty 2012

to stało się silniejsze ode mnie, znacznie bardziej niż myślałam, ta cała, jego pieprzona miłość zastąpiła jakby życie, każdy uśmiech, te najmniejsze a zarazem wtedy najcudowniejsze gesty, takie jak banalne przytulenie w zimowe wieczory, jego dłoń kurczowo trzymająca moją, te słowa i wszelkie obietnice, właśnie tym zaczęłam żyć, żyć tylko i wyłącznie Nim. był niczym tlen, którego potrzebowałam z każdą chwilą, coraz silniej. odchodząc? zostawił po sobie tysiące wspomnień, i wiesz.. może i to boli, ale nie żałuję żadnej z tych chwil, nie żałuję tamtych błędów, choć po ogromnym upływie czasu stał się również jedynie wspomnieniem, to pomimo wszystko, jednym z najlepszych, tych rozpamiętywanych przez całe życie. / endoftime.

wszystko  co kocham.

redsoxpugie dodano: 12 luty 2012

wszystko, co kocham.

małpa   pamiętaj kto. przeogromny sentyment do tego kawałka..

redsoxpugie dodano: 12 luty 2012

małpa - pamiętaj kto. przeogromny sentyment do tego kawałka..

rzeczywistość pryska jak bańka.

redsoxpugie dodano: 12 luty 2012

rzeczywistość pryska jak bańka.

i znów płaczę  i chuj  że płaczę..

redsoxpugie dodano: 12 luty 2012

i znów płaczę, i chuj, że płaczę..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć