głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika love_me_again

Bez względu na to  co będę czuła  nie okażę tego. Jeśli będę musiała    płakać  to będę płakała wewnętrznie. Jeśli będę musiała krwawić  pokaleczę   się. Jeśli serce zacznie mi bić jak szalone  to nie powiem o tym    absolutnie nikomu. To w ogóle nie pomaga. Tylko dołuje innych.

niekoffana dodano: 13 października 2014

Bez względu na to, co będę czuła, nie okażę tego. Jeśli będę musiała płakać, to będę płakała wewnętrznie. Jeśli będę musiała krwawić, pokaleczę się. Jeśli serce zacznie mi bić jak szalone, to nie powiem o tym absolutnie nikomu. To w ogóle nie pomaga. Tylko dołuje innych.

Kochankowie nie mogli żyć ani umrzeć jedno bez drugiego. W rozłączeniu nie było to życie ani śmierć  ale i życie  i śmierć razem.

niekoffana dodano: 13 października 2014

Kochankowie nie mogli żyć ani umrzeć jedno bez drugiego. W rozłączeniu nie było to życie ani śmierć, ale i życie, i śmierć razem.

spróbujemy zamienić smutek w uśmiech  by otulił całe Twoje serduszko i sprawił  że szczęście Cię już nie opuści : :  teksty mr.lonely dodał komentarz: spróbujemy zamienić smutek w uśmiech, by otulił całe Twoje serduszko i sprawił, że szczęście Cię już nie opuści :*:* do wpisu 13 października 2014
dla mnie ochh moje słońce :  teksty mr.lonely dodał komentarz: dla mnie ochh moje słońce :* do wpisu 13 października 2014
moja kochana :  najlepsza  najlepsza  najlepsza :  teksty mr.lonely dodał komentarz: moja kochana :* najlepsza, najlepsza, najlepsza :* do wpisu 13 października 2014
Być obojętnym. Bez duszy i serca. Obojętnie się budzić i z taką samą wyuzdaną obojętnością zasypiać. Nosić ja w sercu  jednocześnie serca nie posiadając. Taka abstrakcja. Nikogo nie całować. Nikomu nie pozwalać się kochać. Tylko oddychać i trwać. Już nie szokować. Zobojętnić się maksymalnie..

r0baczek dodano: 12 października 2014

Być obojętnym. Bez duszy i serca. Obojętnie się budzić i z taką samą wyuzdaną obojętnością zasypiać. Nosić ja w sercu, jednocześnie serca nie posiadając. Taka abstrakcja. Nikogo nie całować. Nikomu nie pozwalać się kochać. Tylko oddychać i trwać. Już nie szokować. Zobojętnić się maksymalnie..

Jak Ci nie wstyd milczeć mi prosto w serce?

r0baczek dodano: 11 października 2014

Jak Ci nie wstyd milczeć mi prosto w serce?

dzisiaj mam zły dzień. dzisiaj mnie wszystko wkurwia.

niekoffana dodano: 9 października 2014

dzisiaj mam zły dzień. dzisiaj mnie wszystko wkurwia.

Odizoluje się  bo boję się robić co myślę

r0baczek dodano: 8 października 2014

Odizoluje się, bo boję się robić co myślę

Pomyliłam kilka chwil z całym życiem

r0baczek dodano: 7 października 2014

Pomyliłam kilka chwil z całym życiem

Jeśli mam brać tak wszystko na raz  to jebać..

r0baczek dodano: 7 października 2014

Jeśli mam brać tak wszystko na raz, to jebać..

Znajdz mnie szybko  zanim znajdzie mnie kto inny...

r0baczek dodano: 6 października 2014

Znajdz mnie szybko, zanim znajdzie mnie kto inny...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć