głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lobuziara96

Kiedy spotkasz prawdziwą miłość przez całe życie będziesz do niej wracać. Nie uciekniesz od przeznaczenia

hienka dodano: przedwczoraj o 14:29

Kiedy spotkasz prawdziwą miłość, przez całe życie będziesz do niej wracać. Nie uciekniesz od przeznaczenia

Otwierać po raz kolejny ten sam rozdział w swoim życiu.Popełniać po raz kolejny te same błędy.Ponosić po raz kolejny te same konsekwencje.Trzeba być nienormalnym żeby to zrobić.Trzeba być zakochanym aby się na to zdecydować.

hienka dodano: przedwczoraj o 14:29

Otwierać po raz kolejny ten sam rozdział w swoim życiu.Popełniać po raz kolejny te same błędy.Ponosić po raz kolejny te same konsekwencje.Trzeba być nienormalnym żeby to zrobić.Trzeba być zakochanym,aby się na to zdecydować.

 Uzależniłem się  mruknął.  Uzależniłem się od Twoich słów. Od Twojego ciepła które jest dla mnie jak błogosławieństwo. Od Twoich oczu w których ciągle widzę cień uśmiechu. Od Twoich warg których słodki posmak ciągle czuję gdzieś w zakamarkach mojego umysłu. Od myśli które ciągle krążą wokół Ciebie.  I wiesz... Boję się tego. Boję się że znikniesz. Że będę musiał jakoś bez Ciebie wytrzymać. Że będę musiał wrócić do tego co było wcześniej. Do mroku myśli i cienia wspomnień. Do monotonnych dni i nieprzespanych nocy spędzonych na myśleniu co by było gdyby . Do melancholii. Do istnienia i nieżycia. Do tylko funkcjonowania.

hienka dodano: przedwczoraj o 14:28

- Uzależniłem się - mruknął. - Uzależniłem się od Twoich słów. Od Twojego ciepła, które jest dla mnie jak błogosławieństwo. Od Twoich oczu, w których ciągle widzę cień uśmiechu. Od Twoich warg, których słodki posmak ciągle czuję gdzieś w zakamarkach mojego umysłu. Od myśli, które ciągle krążą wokół Ciebie. - I wiesz... Boję się tego. Boję się, że znikniesz. Że będę musiał jakoś bez Ciebie wytrzymać. Że będę musiał wrócić do tego, co było wcześniej. Do mroku myśli i cienia wspomnień. Do monotonnych dni i nieprzespanych nocy, spędzonych na myśleniu "co by było gdyby". Do melancholii. Do istnienia i nieżycia. Do tylko funkcjonowania.

 Tak naprawdę oboje nie potrafimy z siebie zrezygnować. Niby poszliśmy do przodu niby wybraliśmy inne ramiona i drogi w zupełnie różnych kierunkach a mimo to co jakiś czas obracamy się przez ramię do tego co było. Wtedy widzę nas i na chwilę muszę się zatrzymać a przecież inni idą do przodu. Wtedy stoisz ja i Ty i niby jest dobrze ale oboje robiąc kilka kroków znowu robimy przerwę na obrót. Coś nie pozwala nam zrezygnować.

hienka dodano: przedwczoraj o 14:27

"Tak naprawdę oboje nie potrafimy z siebie zrezygnować. Niby poszliśmy do przodu, niby wybraliśmy inne ramiona i drogi w zupełnie różnych kierunkach, a mimo to co jakiś czas obracamy się przez ramię do tego co było. Wtedy widzę nas i na chwilę muszę się zatrzymać, a przecież inni idą do przodu. Wtedy stoisz ja i Ty i niby jest dobrze, ale oboje robiąc kilka kroków znowu robimy przerwę na obrót. Coś nie pozwala nam zrezygnować."

 Wraca się jedynie do tych których się kocha.Nie wraca się tam gdzie jest się tylko kochanym.Wraca się wyłącznie do tych których się kocha.Albo nie wraca się nigdzie i do nikogo. Leopold Tyrmand

hienka dodano: przedwczoraj o 14:26

"Wraca się jedynie do tych,których się kocha.Nie wraca się tam,gdzie jest się tylko kochanym.Wraca się wyłącznie do tych,których się kocha.Albo nie wraca się nigdzie i do nikogo." Leopold Tyrmand

Słyszałem wiele takich tekstów przez całe życie typu: Człowiek się uczy na błędach. Co nie zabije to wzmocni. Podróże kształcą. To wszystko nieprawda. Nie podpisałbym się pod tym i moim dzieciom bym tego nie powiedział. Bo jestem psychologiem od 25 lat i znam ludzi którzy potrafią 10 lat walić głową w ścianę. I ciągle są zdziwieni że ich głowa boli a ściana stoi. Także człowiek się uczy na błędach wtedy kiedy wie że je popełnia. Podróże kształcą? Tak ale tylko wykształconych ludzi. Ludzie jadą do Egiptu stoją pod piramidami i mówią: Patrz jaka niska wyższa się wydawała. I to jest koniec refleksji na temat 3 tysięcy lat historii. Jadą do Meksyku i na pytanie 'Jak było?' mówią: Meksyk jak Meksyk ciepło było. ... No i co nie zabije to wzmocni to nieprawda. Co nie zabije to nie zabije wcale nie musi wzmacniać. Potrafi sponiewierać i zostać na całe życie. Jacek Walkiewicz

hienka dodano: przedwczoraj o 14:26

Słyszałem wiele takich tekstów przez całe życie typu: -Człowiek się uczy na błędach. -Co nie zabije to wzmocni. -Podróże kształcą. To wszystko nieprawda. Nie podpisałbym się pod tym i moim dzieciom bym tego nie powiedział. Bo jestem psychologiem od 25 lat i znam ludzi, którzy potrafią 10 lat walić głową w ścianę. I ciągle są zdziwieni, że ich głowa boli a ściana stoi. Także człowiek się uczy na błędach wtedy kiedy wie, że je popełnia. Podróże kształcą? Tak, ale tylko wykształconych ludzi. Ludzie jadą do Egiptu, stoją pod piramidami i mówią: Patrz jaka niska, wyższa się wydawała. I to jest koniec refleksji na temat 3 tysięcy lat historii. Jadą do Meksyku i na pytanie 'Jak było?' mówią: Meksyk jak Meksyk ciepło było. [...] No i co nie zabije to wzmocni, to nieprawda. Co nie zabije to, nie zabije, wcale nie musi wzmacniać. Potrafi sponiewierać i zostać na całe życie. Jacek Walkiewicz

 Jest tylko ona ona u mojego boku tu i teraz i tylko to się liczy. Tu i teraz. A to kim była dawniej gdzie była dawniej i z kim była dawniej to nie ma żadnego najmniejszego znaczenia. Teraz jest ze mną tu wśród was. Ze mną z nikim innym. Tak właśnie myślę myśląc wciąż o niej nieustannie myśląc o niej czując zapach jej perfum i ciepło jej ciała. A wy udławcie się zawiścią. Andrzej Sapkowski

hienka dodano: przedwczoraj o 14:26

"Jest tylko ona, ona u mojego boku, tu i teraz, i tylko to się liczy. Tu i teraz. A to, kim była dawniej, gdzie była dawniej i z kim była dawniej, to nie ma żadnego, najmniejszego znaczenia. Teraz jest ze mną, tu, wśród was. Ze mną, z nikim innym. Tak właśnie myślę, myśląc wciąż o niej, nieustannie myśląc o niej, czując zapach jej perfum i ciepło jej ciała. A wy udławcie się zawiścią." Andrzej Sapkowski

Dlaczego nie powiedziałem jej tego wcześniej? Dlaczego tak długo z tym zwlekałem? Dlaczego nie mówiłem jej tego przez całe życie? We wszystkie te dni kiedy miałem co innego do roboty. We wszystkie te dni kiedy wybierałem się gdzie indziej. Podczas gdy powinienem być razem z nią. Dziękując za to że mnie kocha.

hienka dodano: przedwczoraj o 14:20

Dlaczego nie powiedziałem jej tego wcześniej? Dlaczego tak długo z tym zwlekałem? Dlaczego nie mówiłem jej tego przez całe życie? We wszystkie te dni, kiedy miałem co innego do roboty. We wszystkie te dni, kiedy wybierałem się gdzie indziej. Podczas gdy powinienem być razem z nią. Dziękując za to, że mnie kocha.

 Ktoś nieśmiało zapukał do moich drzwi. Otworzyłem bez pytania i stała tam ona cudownie nieuczesana.  Nie mogę spać. Boję się. Błogosławiłem w duszy istnienie strachu i bezsenności. – Pablo De Santis

hienka dodano: przedwczoraj o 13:33

"Ktoś nieśmiało zapukał do moich drzwi. Otworzyłem bez pytania i stała tam ona, cudownie nieuczesana. - Nie mogę spać. Boję się. Błogosławiłem w duszy istnienie strachu i bezsenności." – Pablo De Santis

“Miłość nie zna żadnych granic. Może przyjść do Ciebie w najmniej spodziewanym momencie. Może się skończyć a potem wybuchnąć z podwójną siłą. Jeśli ktoś jest Ci przeznaczony to prędzej czy później pojawi się na Twojej drodze. A nawet jeśli Wasz związek nie od razu się uda nie oznacza to wcale że nie jesteście dla siebie stworzeni. Prawdziwa miłość zawsze wraca bez względu na to co się dzieje. Może po prostu trzeba odczekać trochę czasu dojrzeć do niej.”

hienka dodano: przedwczoraj o 13:20

“Miłość nie zna żadnych granic. Może przyjść do Ciebie w najmniej spodziewanym momencie. Może się skończyć, a potem wybuchnąć z podwójną siłą. Jeśli ktoś jest Ci przeznaczony, to prędzej czy później pojawi się na Twojej drodze. A nawet jeśli Wasz związek nie od razu się uda, nie oznacza to wcale, że nie jesteście dla siebie stworzeni. Prawdziwa miłość zawsze wraca, bez względu na to, co się dzieje. Może po prostu trzeba odczekać trochę czasu, dojrzeć do niej.”

Ona chce żebyś był dla niej jak dwa ramiona które ją podpierają i chronią.  ojciec Adam Szustak

hienka dodano: przedwczoraj o 13:19

Ona chce, żebyś był dla niej jak dwa ramiona, które ją podpierają i chronią. / ojciec Adam Szustak

 Pocałowałem ją to było tylko lekkie muśnięcie ustami jej ust. Poczułem się jakbym połknął kropelkę czegoś niewiarygodnie słodkiego.

hienka dodano: 2 dni temu

"Pocałowałem ją to było tylko lekkie muśnięcie ustami jej ust. Poczułem się, jakbym połknął kropelkę czegoś niewiarygodnie słodkiego."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV