głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lilix3

Jeszcze jakiś czas temu nie przypuszczałabym że cały mój świat spadnie wprost w moje ramiona. A teraz gdy mam go wyłącznie dla siebie nie potrafiłabym zaakceptować innej wizji teraźniejszości.

waltdisneey dodano: 16 listopada 2014

Jeszcze jakiś czas temu, nie przypuszczałabym, że cały mój świat spadnie wprost w moje ramiona. A teraz, gdy mam go wyłącznie dla siebie, nie potrafiłabym zaakceptować innej wizji teraźniejszości.

Przyjdzie w końcu na nas taki dzień...

waltdisneey dodano: 27 sierpnia 2014

Przyjdzie w końcu na nas taki dzień...

Wiecie co jest głupie? Że mając tylko jedno życie które z minuty na minutę ucieka nam przez palce boimy się zawalczyć o to czego pragniemy. Boimy się spełniać swoje marzenia powiedzieć drugiej osobie ile dla nas znaczy. Boimy się a zanim się odważymy będzie już za późno.

waltdisneey dodano: 27 sierpnia 2014

Wiecie, co jest głupie? Że mając tylko jedno życie, które z minuty na minutę ucieka nam przez palce, boimy się zawalczyć o to, czego pragniemy. Boimy się spełniać swoje marzenia, powiedzieć drugiej osobie, ile dla nas znaczy. Boimy się, a zanim się odważymy, będzie już za późno.

Ludzie którzy obiecywali że będą zawsze odchodzą z pierwszym lepszym podmuchem wiatru. Świat miał być taki piękny mówili. Miało być tak zajebiście bo razem obiecywali a i tak gówno z tego wyszło jak zawsze z resztą.

incalculable dodano: 27 lipca 2014

Ludzie, którzy obiecywali, że będą zawsze, odchodzą z pierwszym lepszym podmuchem wiatru. Świat miał być taki piękny, mówili. Miało być tak zajebiście, bo razem, obiecywali, a i tak gówno z tego wyszło, jak zawsze, z resztą.

Człowieczeństwo wymiera wiecie? Coraz częściej się o tym przekonuje a najgorsze jest to że tak wiele razy doświadczyłam tego na własnej skórze że zwyczajnie już mnie to nie dziwi. Czasem zastanawiam się co się stało z ludźmi z krwi kości i uczuć że zamienili się na puste maszynki do przeliczania banknotów a serca w kostkarkę do lodu która masowo wypluwa lód mrożąc pozostałe resztki człowieczeństwa oraz jego zalążki. I boję się bo ja wciąż mam uczucia które na każdym kroku zostają nadszarpnięte boję się przyszłości mojej przyszłości bez człowieka. incalculable

incalculable dodano: 27 lipca 2014

Człowieczeństwo wymiera, wiecie? Coraz częściej się o tym przekonuje, a najgorsze jest to, że tak wiele razy doświadczyłam tego na własnej skórze, że zwyczajnie już mnie to nie dziwi. Czasem zastanawiam się co się stało z ludźmi z krwi, kości i uczuć, że zamienili się na puste maszynki do przeliczania banknotów, a serca w kostkarkę do lodu, która masowo wypluwa lód, mrożąc pozostałe resztki człowieczeństwa oraz jego zalążki. I boję się, bo ja wciąż mam uczucia, które na każdym kroku zostają nadszarpnięte, boję się przyszłości, mojej przyszłości bez człowieka./incalculable/

'Mniej wiesz o mnie śpisz spokojniej'

incalculable dodano: 28 grudnia 2013

'Mniej wiesz o mnie, śpisz spokojniej'

I nawet nie interesuję się tym co będzie jutro. Będzie on i będą oni to istotne nic poza tym.

waltdisneey dodano: 23 września 2013

I nawet nie interesuję się tym, co będzie jutro. Będzie on i będą oni, to istotne, nic poza tym.

Nikt nigdy nie zabierze nam bo choćbyśmy bardzo to i tak nikt nigdy nie zabierze nam.

waltdisneey dodano: 23 września 2013

Nikt nigdy nie zabierze nam, bo choćbyśmy bardzo, to i tak nikt nigdy nie zabierze nam.

Tak często pokutuje sama przed sobą. W łazience w lustrze na zimnych płytkach. Przy otwartym oknie gdy ukochany głos słychać z słuchawki której nie jestem w stanie podnieść. Zabawne do jakiego stanu potrafimy się doprowadzić zwykłym rozpamiętywaniem. incalculable

incalculable dodano: 19 sierpnia 2013

Tak często pokutuje sama przed sobą. W łazience, w lustrze, na zimnych płytkach. Przy otwartym oknie, gdy ukochany głos słychać z słuchawki, której nie jestem w stanie podnieść. Zabawne, do jakiego stanu potrafimy się doprowadzić zwykłym rozpamiętywaniem./incalculable/

 Mówię coś a w głowie mam stare numery telefonów nieaktualne adresy mnóstwo bardzo wulgarnych wyrazów.

incalculable dodano: 19 sierpnia 2013

"Mówię coś, a w głowie mam stare numery telefonów, nieaktualne adresy, mnóstwo bardzo wulgarnych wyrazów."

I szczerze żałuję że tak wyszło między nami. Kiedy myślę o tym zawsze oczy zachodzą mi łzami.

incalculable dodano: 5 sierpnia 2013

I szczerze żałuję, że tak wyszło między nami. Kiedy myślę o tym, zawsze oczy zachodzą mi łzami.

Bądź. Jeśli tylko chcesz.

waltdisneey dodano: 17 lipca 2013

Bądź. Jeśli tylko chcesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV