głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lilioussis

Napiszę sobie na czole 'Wbrew pozorom jestem delikatna i mam uczucia.' to może zaczniesz mnie traktować jak człowieka.

theavelaina dodano: 12 stycznia 2012

Napiszę sobie na czole 'Wbrew pozorom jestem delikatna i mam uczucia.' to może zaczniesz mnie traktować jak człowieka.

dlaczego tak narzekacie na życie płacząc z powodu tego  że ktoś nie odwzajemnia waszych uczuć? to nie koniec świata  gorszą tragedią jest brak osoby  którą można pokochać.. to wręcz nieporównywalny ból  choć wydaje się to śmieszne.

theavelaina dodano: 12 stycznia 2012

dlaczego tak narzekacie na życie płacząc z powodu tego, że ktoś nie odwzajemnia waszych uczuć? to nie koniec świata, gorszą tragedią jest brak osoby, którą można pokochać.. to wręcz nieporównywalny ból, choć wydaje się to śmieszne.

Bo ja znam takie ćwiczenie. Zginasz palce na dłoniach  prostujesz tylko wskazujące  przystawiasz do kącików ust i unosisz je w górę. Widzisz już ten cudny uśmiech na Twojej twarzy?

theavelaina dodano: 12 stycznia 2012

Bo ja znam takie ćwiczenie. Zginasz palce na dłoniach, prostujesz tylko wskazujące, przystawiasz do kącików ust i unosisz je w górę. Widzisz już ten cudny uśmiech na Twojej twarzy?

Cierpiałam w ciszy żyjąc chwilą  a każda chwila była dla mnie wiecznością  którą zalewał bezbrzeżny ocean moich łez. Cierpienie jest sztuką  tyle że przecież serca nie lubią cierpieć.

theavelaina dodano: 12 stycznia 2012

Cierpiałam w ciszy żyjąc chwilą, a każda chwila była dla mnie wiecznością, którą zalewał bezbrzeżny ocean moich łez. Cierpienie jest sztuką, tyle że przecież serca nie lubią cierpieć.

wypijmy za wszystkich ukochanych   którzy zmienili się w łamaczy serc . za wszystkie kocham   które tak szybko straciły swoją magię . za wszystkie łzy   zatopione w kieliszkach i przepalone papierosami . oraz za żegnam   które niszczyły nie tylko nasze życie   ale również doprowadzały do destrukcji serca .

theavelaina dodano: 12 stycznia 2012

wypijmy za wszystkich ukochanych , którzy zmienili się w łamaczy serc . za wszystkie kocham , które tak szybko straciły swoją magię . za wszystkie łzy , zatopione w kieliszkach i przepalone papierosami . oraz za żegnam , które niszczyły nie tylko nasze życie , ale również doprowadzały do destrukcji serca .

któregoś dnia w moich oczach zaiskrzy sie ten blask. Ten  którego pod dostatkiem ma tak niewiele par.

theavelaina dodano: 12 stycznia 2012

któregoś dnia w moich oczach zaiskrzy sie ten blask. Ten ,którego pod dostatkiem ma tak niewiele par.

Nie jestem elokwentna  nie mam daru bycia otwartą  aczkolwiek słowa stały się niebywale ważna częścią mojego życia. Znajduję w nich cząstkę uczuć  które tylko w taki sposób umiem wyrazić. Nie jestem nadzwyczajnie ckliwą osobą  ale każdy ma w sobie cos z wrażliwego człowieka. Mozę dla tego w mojej niebanalnej jaźni nie odczuwam euforii ze spędzania swojego wolnego czasu  może dlatego zadufana w sobie tkwię w lenistwie. Może  nie wiem.

theavelaina dodano: 12 stycznia 2012

Nie jestem elokwentna, nie mam daru bycia otwartą, aczkolwiek słowa stały się niebywale ważna częścią mojego życia. Znajduję w nich cząstkę uczuć, które tylko w taki sposób umiem wyrazić. Nie jestem nadzwyczajnie ckliwą osobą, ale każdy ma w sobie cos z wrażliwego człowieka. Mozę dla tego w mojej niebanalnej jaźni nie odczuwam euforii ze spędzania swojego wolnego czasu, może dlatego zadufana w sobie tkwię w lenistwie. Może, nie wiem.

Malowane po chodnikach serca dawno zmył już deszcz.

theavelaina dodano: 12 stycznia 2012

Malowane po chodnikach serca dawno zmył już deszcz.

w sumie to rozumiem gejów  faceci są fajni .    D

mamba.x3 dodano: 11 stycznia 2012

w sumie to rozumiem gejów, faceci są fajni . ; D

jesteś za młoda i za głupia żeby zrozumieć jak młoda i głupia jesteś .

kurde_mac dodano: 11 stycznia 2012

jesteś za młoda i za głupia żeby zrozumieć jak młoda i głupia jesteś .

SPAM. MOGĘ  PROSIĆ O KLIKNIĘCIE  lubię to  POD  FILMIKIEM ? http:  www.netiakonkurs.pl praca 367.html

zozolandia dodano: 11 stycznia 2012

SPAM. MOGĘ PROSIĆ O KLIKNIĘCIE "lubię to" POD FILMIKIEM ? http://www.netiakonkurs.pl/praca,367.html

jeżeli ktoś zapamiętuje kolor Twoich oczu  to wiedz  że coś się dzieje

wefooundlovee dodano: 11 stycznia 2012

jeżeli ktoś zapamiętuje kolor Twoich oczu, to wiedz, że coś się dzieje

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć