głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika leaa

 Spalam się jakbym trenował przed piekłem... ..

zimoweslonce dodano: 2 tygodnie temu

"Spalam się, jakbym trenował przed piekłem..." ..

Miłość jest wtedy kiedy ktoś znając twoje blizny zostaje aby je pocałować.

shadow16 dodano: 2 tygodnie temu

Miłość jest wtedy, kiedy ktoś, znając twoje blizny, zostaje, aby je pocałować.

Jeśli ktoś życzy Ci źle  Ty życz mu dobrze. Każdy oferuje to co posiada.

shadow16 dodano: 2 tygodnie temu

Jeśli ktoś życzy Ci źle - Ty życz mu dobrze. Każdy oferuje to, co posiada.

Nie trzeba mieć skrzydeł by latać. Trzeba mieć w życiu ludzi którzy nie pozwolą Ci upaść.

shadow16 dodano: 2 tygodnie temu

Nie trzeba mieć skrzydeł, by latać. Trzeba mieć w życiu ludzi, którzy nie pozwolą Ci upaść.

Czasami musisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cię nie docenia nie stój obok nie uśmiechaj się jak w taniej produkcji i nie połykaj tłumionych łez po prostu odejdź. Daj temu komuś szansę na zobaczenie życia bez Ciebie bez Twojego śmiechu humorków i ciągłych rozmów. Nabierz szacunku do samego siebie nie pojawiaj się w tym samym miejscu co zawsze. Daj komuś szansę zobaczyć jakie życie będzie bez Ciebie.

shadow16 dodano: 2 tygodnie temu

Czasami musisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cię nie docenia, nie stój obok, nie uśmiechaj się jak w taniej produkcji i nie połykaj tłumionych łez, po prostu odejdź. Daj temu komuś szansę na zobaczenie życia bez Ciebie, bez Twojego śmiechu, humorków i ciągłych rozmów. Nabierz szacunku do samego siebie, nie pojawiaj się w tym samym miejscu co zawsze. Daj komuś szansę zobaczyć jakie życie będzie bez Ciebie.

jestem desperatką. z brakiem jakiejkolwiek racjonalności. budzę się w środku nocy i biorąc szklankę mineralnej do dłoni pałętam się po całym domu z nadzieją że w końcu zgubię Cię gdzieś po drodze. otwieram okno mojego pokoju na oścież nie zważając na deszcz. siadam na parapecie zachłystując się chłodnym powietrzem. wpatruję się w księżyc który jest równie beznamiętny jak Twoje źrenice na mój widok. wychylam się za okno. czuję jak wiatr lekko podwiewa moje włosy a deszcz delikatnie uderza o moje powieki. świat z takiej wysokości w środku nocy wygląda niezwykle. zapomnę tak jak obiecałam. pozbędę się podświadomości w której gościsz na stałe. poddaję się. z miłością nie wygram. kochałam Cię. dotrzymuję obietnicy. zapominam.'  przeczytał z trudnością rozmazane literki atramentu na kawałku papieru leżącym na owym parapecie. znajdując ją ówcześnie martwą na chodniku przed jej własnym domem. sąsiedzi zeznali że spadała z okna krzycząc jego imię.

abstracion dodano: 2 tygodnie temu

jestem desperatką. z brakiem jakiejkolwiek racjonalności. budzę się w środku nocy i biorąc szklankę mineralnej do dłoni pałętam się po całym domu z nadzieją, że w końcu zgubię Cię gdzieś po drodze. otwieram okno mojego pokoju na oścież nie zważając na deszcz. siadam na parapecie, zachłystując się chłodnym powietrzem. wpatruję się w księżyc, który jest równie beznamiętny jak Twoje źrenice na mój widok. wychylam się za okno. czuję jak wiatr lekko podwiewa moje włosy, a deszcz delikatnie uderza o moje powieki. świat z takiej wysokości w środku nocy, wygląda niezwykle. zapomnę tak jak obiecałam. pozbędę się podświadomości w której gościsz na stałe. poddaję się. z miłością nie wygram. kochałam Cię. dotrzymuję obietnicy. zapominam.' - przeczytał z trudnością rozmazane literki atramentu na kawałku papieru, leżącym na owym parapecie. znajdując ją ówcześnie martwą na chodniku przed jej własnym domem. sąsiedzi zeznali, że spadała z okna krzycząc jego imię.

kocham to rozkoszne drżenie mojego ciała kiedy widzę go po raz pierwszy od tak dawna. powiedziałabym co wtedy czuję ale takich rzeczy nie mówi się na głos.

abstracion dodano: 2 tygodnie temu

kocham to rozkoszne drżenie mojego ciała, kiedy widzę go po raz pierwszy od tak dawna. powiedziałabym co wtedy czuję, ale takich rzeczy nie mówi się na głos.

wracając tutaj i czytając samą siebie budzę każde wspomnienie jak niedźwiedzia z zimowego snu. i pomyśleć że gdybym czytała to samo rok czy dwa wcześniej nie posiadałabym się z przeszywającego mnie bólu. natomiast dziś się uśmiecham na te same wspomnienia. z czasem łagodnieją są wybrakowane. zostają wyłącznie jako te dobre. nie czas nie leczy ran ale pozwala zapomnieć o bólu. i przy okazji nasuwa się jeszcze jeden wniosek. dobre rzeczy w życiu zaczynają nas spotykać dopiero wtedy gdy nabierzemy dystansu do tych złych.

abstracion dodano: 2 tygodnie temu

wracając tutaj i czytając samą siebie, budzę każde wspomnienie jak niedźwiedzia z zimowego snu. i pomyśleć, że gdybym czytała to samo rok czy dwa wcześniej nie posiadałabym się z przeszywającego mnie bólu. natomiast dziś się uśmiecham na te same wspomnienia. z czasem łagodnieją, są wybrakowane. zostają wyłącznie jako te dobre. nie, czas nie leczy ran, ale pozwala zapomnieć o bólu. i przy okazji nasuwa się jeszcze jeden wniosek. dobre rzeczy w życiu zaczynają nas spotykać dopiero wtedy, gdy nabierzemy dystansu do tych złych.

 Mało kogo znam słabiej niż siebie..

zimoweslonce dodano: 29 stycznia 2020

~Mało kogo znam słabiej niż siebie..

 Życie dobre nigdy nie jest proste..

zimoweslonce dodano: 29 stycznia 2020

~Życie dobre nigdy nie jest proste..

 Jak mam nie bać się iść za Tobą drogą gdzieś w głąb  gdy widzę w niej ból i raj? ..

zimoweslonce dodano: 29 stycznia 2020

"Jak mam nie bać się iść za Tobą drogą gdzieś w głąb, gdy widzę w niej ból i raj?" ..

 Lekkość bytu i lekkość snu lekkość myśli to nie tu. Siła pamięci siła snu słów siła uśmiechu. To nie tu. ..

zimoweslonce dodano: 28 stycznia 2020

"Lekkość bytu i lekkość snu, lekkość myśli, to nie tu. Siła pamięci, siła snu, słów siła, uśmiechu. To nie tu." ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV