głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lastlove

Związek jest po to aby wznosić  nie dołować. I nie mówię tu o stwarzaniu fałszywych złudzeń typu: możesz być najlepszy. Chodzi o słowo spróbuj. Chodzi o moment  kiedy ty jesteś już bliski rzucenia wszystkiego a ta druga osoba podchodzi do ciebie i mówi: zrób to jeszcze raz. Dla siebie. Związki są po to aby ta druga osoba nas wspierała i motywowała do tego  abyśmy byli lepsi. Abyśmy budowali swój świat  a nie marnowali. Bądź z kimś kto cię uskrzydla

kaarolaxoxo dodano: 23 października 2016

Związek jest po to aby wznosić, nie dołować. I nie mówię tu o stwarzaniu fałszywych złudzeń typu: możesz być najlepszy. Chodzi o słowo spróbuj. Chodzi o moment, kiedy ty jesteś już bliski rzucenia wszystkiego a ta druga osoba podchodzi do ciebie i mówi: zrób to jeszcze raz. Dla siebie. Związki są po to aby ta druga osoba nas wspierała i motywowała do tego, abyśmy byli lepsi. Abyśmy budowali swój świat, a nie marnowali. Bądź z kimś kto cię uskrzydla

Pamiętaj  że rozpada się tylko to  co było zbudowane na iluzji albo kłamstwie. Rozpada się tylko po to  żeby zmusić Cię do szukania prawdy.

kaarolaxoxo dodano: 23 października 2016

Pamiętaj, że rozpada się tylko to, co było zbudowane na iluzji albo kłamstwie. Rozpada się tylko po to, żeby zmusić Cię do szukania prawdy.

Nie bądź na mnie zły ale wiesz nie jestem w tej chwili sobą w pewnym sensie.Każdy gdy kogoś straci czy cokolwiek  coś się w nim rozrywa ucieka zapada się tak dogłębnie. Jakiś fragment znika umiera wraz z tym co odeszło i zostawia dziurę pustkę.   Więc daj mi kilka dni miesięcy czy nawet lat może się pozbieram na tyle by nie bać się już samotnych nocy i ponurych dni.  Tylko proszę  zaczekaj na mnie.

kaarolaxoxo dodano: 23 października 2016

Nie bądź na mnie zły,ale wiesz nie jestem w tej chwili sobą,w pewnym sensie.Każdy gdy kogoś straci czy cokolwiek, coś się w nim rozrywa,ucieka,zapada się,tak dogłębnie. Jakiś fragment znika,umiera wraz z tym co odeszło i zostawia dziurę,pustkę. Więc daj mi kilka dni,miesięcy czy nawet lat,może się pozbieram na tyle by nie bać się już samotnych nocy i ponurych dni. Tylko proszę, zaczekaj na mnie.

Zycie jest naprawdę dobre.  Podaj dalej.

kaarolaxoxo dodano: 31 sierpnia 2016

Zycie jest naprawdę dobre. Podaj dalej.

Jesteś największą z moich wszystkich blizn.

kaarolaxoxo dodano: 31 sierpnia 2016

Jesteś największą z moich wszystkich blizn.

Myślę  że najpierw trzeba być kochaną  żeby wiedzieć  jak kochać.

kaarolaxoxo dodano: 21 marca 2016

Myślę, że najpierw trzeba być kochaną, żeby wiedzieć, jak kochać.

Życie z drugim człowiekiem polega na tym  że zaczyna się lubić jego dziwactwa

kaarolaxoxo dodano: 14 luty 2016

Życie z drugim człowiekiem polega na tym, że zaczyna się lubić jego dziwactwa

Kiedy gwiazda będzie spadać na niebie obudzę Cię.   Oddam Ci te życzenie z przyjemnością.

kaarolaxoxo dodano: 14 luty 2016

Kiedy gwiazda będzie spadać na niebie,obudzę Cię. Oddam Ci te życzenie z przyjemnością.

W życiu poznajesz ludzi. O niektórych nigdy więcej nie pomyślisz. U innych  zastanawiasz się co u nich słychać. U jeszcze innych   zastanawiasz się czy kiedykolwiek myślą o tobie. Są też tacy  o których nie chcesz nigdy więcej pomyśleć. Ale to robisz.

kaarolaxoxo dodano: 14 luty 2016

W życiu poznajesz ludzi. O niektórych nigdy więcej nie pomyślisz. U innych, zastanawiasz się co u nich słychać. U jeszcze innych - zastanawiasz się czy kiedykolwiek myślą o tobie. Są też tacy, o których nie chcesz nigdy więcej pomyśleć. Ale to robisz.

Chciała zapomnieć w jego ramionach o wszystkim  co się wydarzyło  a nawet o tym  gdzie byli w tej chwili i dlaczego. Tak bardzo tego potrzebowała. Chciała  żeby ktoś jej pragnął. Marzyła  by nie myśleć o niczym i być najważniejszą osobą w czyimś życiu  choćby tylko przez kilka minut.

kaarolaxoxo dodano: 29 stycznia 2016

Chciała zapomnieć w jego ramionach o wszystkim, co się wydarzyło, a nawet o tym, gdzie byli w tej chwili i dlaczego. Tak bardzo tego potrzebowała. Chciała, żeby ktoś jej pragnął. Marzyła, by nie myśleć o niczym i być najważniejszą osobą w czyimś życiu, choćby tylko przez kilka minut.

No cóż  kiedy twoje życie rozpada się na kawałki  czasem rozpadasz się razem z nim.

kaarolaxoxo dodano: 29 stycznia 2016

No cóż, kiedy twoje życie rozpada się na kawałki, czasem rozpadasz się razem z nim.

Ale życie to ciąg najróżniejszych chwil – negatywnych i pozytywnych – które  podobnie jak myśli  wciąż się zmieniają. I chociaż w ludzkiej naturze leży rozpamiętywanie przeszłości  nie ma sensu pozwalać  aby nieustannie zaprzątała nas jedna myśl  ponieważ myśli są jak goście albo fałszywi przyjaciele. Gdy tylko się pojawią  mogą odejść. Nawet te  które potrzebują wiele czasu  żeby w pełni rozkwitnąć  potrafią nagle zniknąć.

kaarolaxoxo dodano: 29 stycznia 2016

Ale życie to ciąg najróżniejszych chwil – negatywnych i pozytywnych – które, podobnie jak myśli, wciąż się zmieniają. I chociaż w ludzkiej naturze leży rozpamiętywanie przeszłości, nie ma sensu pozwalać, aby nieustannie zaprzątała nas jedna myśl, ponieważ myśli są jak goście albo fałszywi przyjaciele. Gdy tylko się pojawią, mogą odejść. Nawet te, które potrzebują wiele czasu, żeby w pełni rozkwitnąć, potrafią nagle zniknąć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV